Jump to content

flamer kit, ogien z rury wydechowej, gdzie mozna kupic

blindek

Recommended Posts

ja wiem gdzie, jedziesz do 4T (blisko ze śląska, czy małopolski) i mówisz "chcę mieć marchewy, płacę gotówką", oni mówią ile to kosztuje (wydech, remap) a później mówią, ile kosztuje naprawa zepsutego silnika :mrgreen:

Chcesz grilla robić? Kiedyś robiło się przelot i bogato stroiło, teraz widzę są chętni na atrapy co zieją ogniem jak na B klasowych filmach amerykańskich z lat 80. Swoją drogą przyszło Ci do głowy, że coś takiego może spowodować pożar?

Polecam achtunga. Achtung to taka jebutna petarda hukowa z trupią czachą :twisted: (do dostania na każdym odpuście w parafii) podpalasz, wciskasz do rury, uciekasz parę metrów i masz strzał+marchewę aż tłumik pęka! Rewelacja! Jak byłem mały to achtungami bałwany rozwalałem :mrgreen:

:o:o chyba tylko ja wiem o co chodzi,potrzebny jest elektrowtryskiwacz i dobra świeca,montuje to się na końcu wydechu,do elektrowtryskiwacza trzeba doprowadzić paliwo i WOLNO!!! to używać tylko na rozgrzanym silniku i na otwartej przepustnicy i NIE WOLNO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! zamknąć przepustnicy przed zakończeniem "marchewki" to tyle po chłopskich słowach,poszukam w google odpowiedniej stronki i prześlę tutaj,ale ostrzegam że takiej instalacji należy używać bardzo ostrożnie bo inaczej BBUUUMMM!!!

Giechu, a w tylek sobie go nie wsadzales? bo troche na mozg ci poszlo przez kregoslup ;)

aflinta, mam przelot 3" i raz za czas mi szczeli przy zmianie biegu ale to lekko i mam zmapowane auto

jak widac za granica montuja i nie achtungi wkladaja Giechu, : np.

-- Pn sty 10, 2011 12:27 am --

lucza, ale to montowal gdzies w jaworznie na slasku ale juz firma zamknienta, sam wole tego nie chce montowac

Giechu, a w tylek sobie go nie wsadzales

Nie zmieściłby się :(

:mrgreen:

Montuj przelot 3" :mrgreen:

A jeśli chodzi o temat topiku to niezła załamka :roll:

witam, orientujecie sie moze gdzie mozna kupic lub najlepiej zamontowac FLAMER KITA`a ( ogien z rury wydechowej ) w małopolsce lub na śląsku?

Junkersa sobie zamontuj, ale najpierw kup coś w stylu Golfa II, bo w Subim to obciach dla wszystkich...

witam, orientujecie sie moze gdzie mozna kupic lub najlepiej zamontowac FLAMER KITA`a ( ogien z rury wydechowej ) w małopolsce lub na śląsku?

O Matko i Córko :!: :!:

Zamykam to i obiecuję, że jak zobaczę na Forum Imprezę turbo z FLAMER KITEM to banuję użytkownika. Najwyżej stracę posadę ale nie odmówię sobie tej przyjemności :mrgreen::mrgreen:

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...