Jump to content

Dwie sprawy a propos Wawelskiego do Krakusów i Warszawiaków

Azrael
 Share

Recommended Posts

Hejka, jako że bardzo chciałbym sie pojawić na Wawelskim to za wczasu zadaję poważne pytania:

1. Czy jedzie ktoś z Warszawy samochodem i czy ewentualnie mógłby mnie zabrac i kiedy?

2. Czytoś z Krakusów dysponuje jakims skrawkiem podłogi tudziez innym miejscem noclegowym którym byłby się gotów podzielić??

Czytoś z Krakusów dysponuje jakims skrawkiem podłogi tudziez innym miejscem noclegowym którym byłby się gotów podzielić??

Mogę pomóc w noclegu z czwartku na piątek...ale rano możesz nie wstać :wink:

Na dzis moge cie Kuba przenocowac ale z czwartku na piatek jedynie:(, mam zapowiedziana wizyte rodzinki na wekend, jesli by przyjechali w sobote, to z piatku na sobote tez bym cie przenocowal, ale z tym akurat to nic pewnego...

Zapomnialem dodac z piatkiem jest 50/50 wtorek/srode bede wiedzial dokladniej...

2. Czytoś z Krakusów dysponuje jakims skrawkiem podłogi tudziez innym miejscem noclegowym którym byłby się gotów podzielić??

Pech :( Akurat w środę wieczorem muszę wyjechać by pojawić się dopiero w nocy z piątku na sobotę. Inaczej chętnie bym Cię zaprosił do siebie, nawet na podłodze nie musiałbyś spać :)