Jump to content

grubość tarczy sprzęgłowej subaru wrx 2001

brunomk

Recommended Posts

a za ile kupisz taką informację ?? czy może to takie podchwytliwe i chcesz sprzedać taką informację , w każdym bądź razie albo [K] przed tematem jest bardzo pomocne :P:P:P

no a tak już poważniej to chyba nie ten dział

poprostu pada mi sprzeglo i mam na oku uzywke i ma ona 6 mm grubosci i jestem ciekaw ile ma nowa

sledze watek bo tez wlasnie kupuje sprzeglo, pisalem juz w innym dziale ze zmierze i puszcze info.

ale na marginesie - sorry chrisro jesli zepsuje deal ;) - jesli juz robisz budzetowo-pasztetowa wymiane to zastanow sie czy nie kupic samej tarczy ale nowej a jak chcesz jeszcze taniej to oddaj stara do nabicia nowych okladzin. koszt w porownaniu z robocizna nie taki duzy, chyba ze sam dlubiesz i masz duzo wolnego czasu ;)

a tak przywolujac na razie zamazany obraz z pamieci 6mm wydaje mi sie malo - tam w srodku jest blacha ze 2mm, nowe okladziny maja ze 4-5 mm - obstawiam ze nowa tarcza ma w sumie ok. 10-12mm. Mam nadzieje jutro-pojutrze dostac nowe sprzeglo, zmierze i podam na forum.

pozdro

janek

dzieki chłopaki przemysle to jednak .pewnie macie racje .pozdrawiam .jesli nowa 9 a uzywka 6 czyli 2 mm blacha wsumie daje to na uzywce po 2mm tarczy na strone a nowej 4 czyli zuzyta do polowy

• 10 years later...
W dniu 13.01.2011 o 15:00, chrisro napisał:

tak k woli ścisłości moja ma 6,5 :). Ciekawe ile mają takie zużyte lub jaka grubość jest minimalna?

Według serwisówki 0,3mm od nita do powierzchni ciernej to limit.

odkop roku XDDDD