Jump to content

TVN TURBO - "Pojechany łikend"

waszka

Recommended Posts

waszka łikendowałeś się? jako uczestnik? no to gruuuboo :D

Nie mogę powiedzieć póki co.Generalnie smutno trochę było,że zgłoszenie nie zostało przyjęte do "Wydaje Ci się..."

a tu bach - telefon czy mam ochotę na to i owo :mrgreen:

Nie mogę powiedzieć póki co.

Widziałem dzisiaj zapowiedź i było coś o kielecczyźnie i min lataniu rajdówkami :wink: więc podejrzewam, że bedziesz organizatorem eventów za kółkiem :P

ale program to jest z dupy nie ma co

Niestety im głupszy program tym większa oglądalność - taka nietypowa prawidłowość w TVN

Albo im bardziej nie zgodny z prawem - patrz "detektyw rutkowski" kiedy pokazywali jak jego ludzie latali po ulicy z długa bronią i w kominiarkach aresztowali ludzi na ulicy ( co jest w jurysdykcji policji a nie agencji ochrony) :evil:

Niedługo TVN Turbo będzie musiało zmienić nazwę, albo przynajmniej umieszczać podziękowania dla Forum Subaru, bo co program to forumowicz

:mrgreen:

waszka, Twój występ jak najbardziej OK ale program jest taki denny, że szkoda gadac. Ale przynajmniej wiem, że macie stok narciarski na którym można w miare pojeździć. Ciekawa alternatywa na weekend dla Warszawiaka ;p

waszka, Twój występ jak najbardziej OK ale program jest taki denny, że szkoda gadac. Ale przynajmniej wiem, że macie stok narciarski na którym można w miare pojeździć. Ciekawa alternatywa na weekend dla Warszawiaka ;p

Dokładnie tak :!: , Waszka jak najbardziej ok, reszta programu to jakiś dramat i od razu przełączyłem na coś innego .