Jump to content
eddi29

Zakup SVX

Recommended Posts

Panowie, 

pochwalę się. Nabyłem drogą kupna SVX, USA, rocznik 94, przebieg 43tys mil. Jasny środek. Samochód więcej stał, na szczęście w komfortowych warunkach, niż jeździł, więc mechanicznie czeka go duży serwis. Niestety ktoś go skrzywdził i przemalował z koloru niebieskiego na żółty. W planach mam powrót do oryginalnego koloru. Po całym procesie robienia na bóstwo wrzucę fotki.

pzdr

atomic

Wg mnie żółty SVX był najpiękniejszy  ;)

To ten zolty z Bialegostoku czy okolic? Czy moze jakis inny?

Gratulacje tak czy inaczej i witamy w Svxowej braci :-D

Tak, to ten z Białegostoku, ale chyba nie ten z krzaków, o którym ktoś tutaj pisał. We wtorek wstawiam do serwisu i zaczynamy przygodę z przywracaniem samochodu do stanu wzorowego:)

Wiem ze raczej nie ten z krzakow bo z krzakow mial czarne wnetrze a jasne mial ten zolty z takim paskiem ozdobnym wzdluz bokow jak dobrze pamietam. ;-)

Ten z krzaków był z Warmii, i pod żółtym lakierem był bordowy.

Ten z Białegostoku z jasnym wnętrzem to wersja z USA - mam nadzieję, że masz tę świadomość? ;)

No raczej o tym wie, napisał przecież. Ja osobiście mniej cenie USDMy z wiadomych wzgledów, ale to zawsze SVX i mimo paru oczywistych minusow i tak plusy przewyzszają ;-)

Ah, przepraszam... siedzę na konferencji trzeci dzień, i chyba % zaczęły wczoraj wygrywać :P USDMy są super ze względu na możliwość znalezienia jasnego wnętrza... a skrzynia... cóż, przynajmniej pasuje z każdego zwykłego AT z EU ;)

jak dlugo stal to sie przygotuj na wymiane wezy gumowych

wiem cos o tym.... :) 

Mam świadomość, że samochód był z USA. Wnętrze jasne robi bardzo dobre wrażenie. Jeśli chodzi o mechanikę, to pewnie, że trzeba będzie kupę rzeczy powymieniać. Co do koloru, to w przyszłości chcę przywrócić oryginalny Laguna Pearl. Przed tym jednak muszę podwozie doprowadzić do odpowiedniego stanu i tu zaczynają się schody. Sam nie mam czasu ani warunków, a z kolei mam wrażenie, że znalezienie warsztatu, który faktycznie skutecznie usunie rudą i zabezpieczy na przyszłość, a nie tylko pomaże barankiem, graniczy z cudem. 

A wiesz jakie są różnice między "amerykaninem", a "europejczykiem" ? W ogłoszeniu jakiś czas temu ten żółty wydawał się być całkiem całkiem. Wrzucaj jak najszybciej jakieś zdjęcia i zapraszam na jakiś spocik jak będziesz w Warszawie, bo widzę, że daleko nie masz ;) 

Samochód stoi już w Józefowie i czeka na swoje pięć minut. Po mechanice, chcę zabezpieczyć podwozie. Czy możecie polecić jakieś sensowne miejsce w Wawie lub okolicach?

post-15700-0-20369200-1447972717_thumb.jpg

• Upvote 1

Czy przekładanie zdrowego i świeżego SVX'a z RHD na LHD jest ekonomicznie/sentymentalnie uzasadnione?

Wydaje mi się ze lepiej kupic drugiego Eu a jdm zostawic na czesci ewentualnie poprzekladac co lepsze elementy. Chyba ze kupic rhd i takim jeździć.

Witajcie ... ktoś jeszcze sprzedaje SVX'a ? przytulę i zaopiekuję się...

W dniu 24.06.2019 o 16:51, Herbert napisał:

Witajcie ... ktoś jeszcze sprzedaje SVX'a ? przytulę i zaopiekuję się...

Już nieaktualne...