Skocz do zawartości

Zakup SVX


eddi29

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, 

 

 

 

            pochwalę się. Nabyłem drogą kupna SVX, USA, rocznik 94, przebieg 43tys mil. Jasny środek. Samochód więcej stał, na szczęście w komfortowych warunkach, niż jeździł, więc mechanicznie czeka go duży serwis. Niestety ktoś go skrzywdził i przemalował z koloru niebieskiego na żółty. W planach mam powrót do oryginalnego koloru. Po całym procesie robienia na bóstwo wrzucę fotki.

 

 

pzdr

atomic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ah, przepraszam... siedzę na konferencji trzeci dzień, i chyba % zaczęły wczoraj wygrywać :P USDMy są super ze względu na możliwość znalezienia jasnego wnętrza... a skrzynia... cóż, przynajmniej pasuje z każdego zwykłego AT z EU ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam świadomość, że samochód był z USA. Wnętrze jasne robi bardzo dobre wrażenie. Jeśli chodzi o mechanikę, to pewnie, że trzeba będzie kupę rzeczy powymieniać. Co do koloru, to w przyszłości chcę przywrócić oryginalny Laguna Pearl. Przed tym jednak muszę podwozie doprowadzić do odpowiedniego stanu i tu zaczynają się schody. Sam nie mam czasu ani warunków, a z kolei mam wrażenie, że znalezienie warsztatu, który faktycznie skutecznie usunie rudą i zabezpieczy na przyszłość, a nie tylko pomaże barankiem, graniczy z cudem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wiesz jakie są różnice między "amerykaninem", a "europejczykiem" ? W ogłoszeniu jakiś czas temu ten żółty wydawał się być całkiem całkiem. Wrzucaj jak najszybciej jakieś zdjęcia i zapraszam na jakiś spocik jak będziesz w Warszawie, bo widzę, że daleko nie masz ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 3 lata później...
  • 2 lata później...

Konta nigdy nie skasowałem. Moje OBK sprzedałem w 2014 i od tego czasu Subaru w garażu nie parkowało. Do wczoraj. Nie planowałem tego modelu, ale taka sztuka trafia się raz w życiu. Śmiem twierdzić, że w Polsce takiej drugiej się nie znajdzie. Mowa o Subaru SVX w stanie jak 4 letnie auto. Rok 1992, przebieg 108 tys. Auto do pieszczenia i okazjonalnego użytkowania. Śniegu nie zobaczy nigdy, temperatury poniżej zera  też. Pozdrawiam  wszystkich, szczególnie właścicieli SVX

ACAABAF0-4A4B-4042-A0D1-53F8B59DA5E0.jpeg

3A23CE59-2AB3-4997-8FE9-DE3FB2D9E04B.jpeg

087D051F-DF11-4081-9759-1610C19664B7.jpeg

D0100F39-BFB7-4F84-9C3B-2B7A2A5E3985.jpeg

86A05526-4465-45CB-A29F-233FC7EA793F.jpeg

FFF2B908-BBA7-47ED-BDD8-04770FF54671.jpeg

1BBB3C02-B54A-4671-908D-0E4F467ADC27.jpeg

3313D716-8304-4868-9220-10704D05261D.jpeg

Edytowane przez don_pazurro
  • Super! 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, BelegUS napisał:

Bardzo ładny, choć klapa w kolor to chyba inwencja twórcza jednego z wcześniejszych właścicieli ;)

tak jest, lakier odświeżał poprzednik 7 lat temu jak go sprowadził.  A co do klapy - taka była w oryginale, były czarne i w kolorze nadwozia. 

Edytowane przez don_pazurro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, don_pazurro napisał:

A co do klapy - taka była w oryginale, były czarne i w kolorze nadwozia. 

 

Tak tyle że nie. ;)

 

Były całe srebrne - ale całe, włącznie z dachem - od ~1995.

Były two-tone - czarny dach, klapa bagażnika i te "łuki" gdzie tkwi antena.

 

A Twój to w sumie pierwszy rok produkcji, jak były tylko two-tone, ale z pomalowaną klapą i "łukami". Za to z czarnym dachem :PEfekt bardzo ładny w każdym razie.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...