Skocz do zawartości

Zakup SVX


eddi29

Rekomendowane odpowiedzi

Jak napisałem wyżej, podobno nic. I napisałem to na podstawie informacji od właściciela - kiedyś z nim rozmawiałem, bo to SVX-owy człowiek :) Ale bez warsztatu i sprawdzenia brać tylko na wiarę to ryzyko by było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja się pochwalę- ten SVX z Białegostoku , trafił do mnie- miał iść na żyletki-w tej chwili jest poskładany- jeździ, lecz skrzynia jest uszkodzona i się ślizga- dotarłem do właścicieli którzy jeździli nim przez ostatnie kilka lat- i wg nich jest to wynik jazdy bez oleju.

Nie zmienia to faktu,że jadę go zawieźć do warsztatu na regenerację napędu.

Auto technicznie, ok - wszystko działa, sam mam satysfakcję  że uratowałem to auto przed rozbiórką.

Teraz czekam na pasujące do niego alu 17, a po naprawie skrzyni zostanie jeszcze wygłaskany przez lakiernika.

w tej chwili wygląda tak :

CAM00301.jpg

 

CAM00303.jpg

CAM00503.jpg

Edytowane przez jbond
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@@jbond, Gratulacje!! Serce rośnie jak widzę odratowane SVX-y :)

A skoro Ty w Gdyni, a już swojego masz, miałbyś szansę rzucić okiem na jeden egzemplarz?

http://tablica.pl/oferta/subaru-svx-CID5-ID5hRGl.html#59d0f23bc2

Dość długą rozmowę przeprowadziłem w sobotę ze sprzedającym i nie wygląda to źle, ale jechać na drugi koniec kraju to trochę ode mnie daleko. No ale jakby po powierzchownych oględzinach był wart dokładniejszego sprawdzenia, to bym się wybrał. Znajomy zachorował jak zobaczył mojego i rozpoczął poszukiwania, więc obiecałem mu pomóc :)

Edytowane przez pegi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak masz pytania dotyczące tego egzemplarza, to dryndnij do mnie- 691 trzy dwa jeden jeden dwa dwa

Dzieki. Chętnie skorzystam. Zadzwonię lekkim popołudniem (pierwsze 3 cyfry 512, ostatnie 351).

 

 

@@jbond, dzięki za pomoc. Z właścicielem dogadane, kolejny SVX, co prawda nie do mnie, ale jedzie do Nowego Sącza :yahoo: :yahoo: :yahoo:

Edytowane przez pegi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam,

 

od jakiegoś czasu chodzi mi po głowie zakup SVX. Czy któryś z forumowiczów oglądał,bądź zna model z ogłoszenia z Warszawy (aamochód właściciela serwisu SUBARU BAJECZNA).

 

Z góry dziękuje za informacje.

 

http://allegro.pl/subaru-svx-3-3-lpg-sekwencja-4x4-93-270km-automat-i4202616085.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie miałem okazji, choć chętnie obejrzałym każdego SVX-a :)   Był link wrzucony w wątku o znalezionych na allegro, ebay itd. i co już tam napisałem, to SVX ma fabrycznie felgi lewe/prawe. Ktoś, kto zakładał je w tym aucie, tego nie wiedział. Ciekawe czego jeszcze nie wiedział, choć może tylko tego. Ale właścicielowi warsztatu Subaru nie przystoi takich rzeczy nie wiedzieć, mając takie auto. SVX zobowiązuje ;)

Edytowane przez pegi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

felgi to pikuś. Zobacz jak wygląda sytuacja pod maską, jak po pożarze jakimś conajmniej.

Z tego co mi wiadomo to stan ogólny taki sobie, a samochód więcej stał niż jeździł. Ale niestety więcej nic nie potrafię powiedzieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

prezentuje się ładnie, aczkolwiek zastanawia mnie parę rzeczy. Najprawdopodobniej przód był wcześniej uszkodzony( nie ma żadnej ori naklejki na pasie przednim), jak i również kierownica, z pierwszych lat produkcji. Może w ori strzeliła poducha, a co do mocy 230 w polifcie z 96r. to zapewne tylko brak zorientowania sprzedającego ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

jak i również kierownica, z pierwszych lat produkcji.

Z tymi kierownicami i poduchami to ja się pogubiłem. Też myślałem, że po 94 wszędzie już szły auta z dwiema poduchami z przodu, ale i trafiłem infomacje, że na nie wszystkie rynki. Na niektórych air bagi były tylko jako opcja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Obserwuje ten model dość długo, i dochodzę do wniosków, że jest to jedyny samochód ze stajni Subaru, który warto trzymać, a jego cena już w dół nie pójdzie.

Będą droższe, pytanie, dla użytkowników, tak szczerze jak ten samochód jedzie? Czy automat nie blokuje możliwości H6? 

Krótko mówiąc auto zapierdziela ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

To jest amerykanin, a przynajmniej tak pamiętam z rozmowy z adixi. Ma to ten plus, że można wsadzić praktycznie dowolną skrzynię 4EAT Phase I dostępną na rynku - z jakiegoś Legacy/Forestera, najlepiej krótszą (4.44!) - i zadziała (oczywiście dyfer też do zmiany, a raczej zrobienia hybrydy). W Europejskich tak się nie da, trzeba skrzynię z JDM'owego Gacka TT szukać...

 

... ale ma to też swoje minusy - wersje US miały MPT, a nie VTD (jak EU), tak więc rozkład mocy 90/10, a nie 45/55 i DCCD dla ubogich... :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie,

 

 

zastanawiam się nad takim cudem:

 

http://otomoto.pl/oferta/subaru-svx-3-3230kmstan-kolekcjonerski-ID6ybPQ1.html

 

wiem, napiszecie, że handlarz, że z Otmuchowa. Jednak samochód wygląda nieźle, jeździ OK, skrzynia płynnie pracuje. Ale...

Po pierwsze nie działa szyberdach. Kiedy próbujemy go otworzyć, to słychać silniczek, ale nic się nie dzieje.Podejrzewam, że chodzi o jakąś część mechaniczną, ale chyba do zrobienia.

Po drugie, kierownica świeżo obszyta. Pewnie była dramatycznie ściachana, ale chyba nawet przy 170k km może być to możliwe. 

 

Na co szczególnie zwracać uwagę przy oględzinach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyznać trzeba, że auto ładnie odpicowane do fotek. To już powinno włączyć pomarańczową lampkę. 

Poza skrzynią i uciekającym prądem, SVX nie ma jakichś szczególnych bolączek właściwych temu modelowi. Po prostu trzeba sprawdzić jak każde inne auto. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...