Jump to content
ferdek

Rajd Szwecji

Recommended Posts

to może jakiś grubszy wyjazd do Finlandii zorganizujemy :P

trzeba będzie nad tym pomyśleć kiedyś :)

Ja jestem chętny :!:

Mam takiego doła przez to ,że nie mogłem do Szwecji jechać ,że teraz to nawet o Lotosie myśle :wink:

Mam takiego doła przez to ,że nie mogłem do Szwecji jechać ,że teraz to nawet o Lotosie myśle :wink:

i co 20 samochodów zobaczysz na Lotosie :(

ferdek napisał(a):

Dla tych co nie byli

http://www.youtube.com/watch?v=cvzYbD3fSAI

zazdroszczę tym co mają okazję oglądać to na żywo. Nowe auta naprawdę dają radę na tych odcinkach

oj dajaj daja Mikko przejechał Torntop 1 o pięć sekund szybciej niż zrobił to rok temu Focusem WRC ,a na zywo fajnie sie je oglada jest jednak ardziej widowiskowo , jedyne czego mi w nich brak to ALSa jakie mialy pierwsze WRC tak ze bylo slychac grzmoty juz z 10 kilometrow :wink:

i co 20 samochodów zobaczysz na Lotosie :(

Nie ma śniegu, póki co :roll:

Aga z niepokojem zobaczyłem dzisiaj o której byłaś w KNM :shock: czy aby wszystko w porządku :?:

Nie ma śniegu, póki co

czyli Lotos szutrowy będzie :(

Aga z niepokojem zobaczyłem dzisiaj o której byłaś w KNM :shock: czy aby wszystko w porządku :?:

Nie, bo Ciebie nie było :(:P 8)

czyli Lotos szutrowy będzie :(

Jesienią kupiłam ciepłe buty z myślą o Lotosie :roll: :evil:

szubaru napisał(a):

Aga z niepokojem zobaczyłem dzisiaj o której byłaś w KNM czy aby wszystko w porządku

Nie, bo Ciebie nie było

podziękował za taki komplement 8) jednak mimo wszystko 2-3 w nocy to nie mój czas :(

Aga zapisz się na Rajd Finlandii to jeszcze ze dwa dni w Gdańsku zabawimy :P

szubaru[ proponuje aż przyjedzie Edwin

-- 14 lut 2011, o 01:45 --

szubaru, jak myslisz co bedzie dalej

Prawie jak Szwecja :mrgreen:

szubaru[ proponuje aż przyjedzie Edwin

czekamy na jego wersję i opowieści :roll:

Powróciłem cały i zdrowy :D i mega zadowolony :idea:

Ale od początku , wystartowaliśmy z Krakowa do Stockholmu w czwartek o 15, z ekipą z zakopanego spotkałem sie na lotnisku i żeby nam jakoś lot łatwiej zleciał , to kupiliśmy trochę sprzetu :wink: , a że lot sie opóźniał to forma z minuty na minutę spadała i niedużo brakło aby jednej osoby na pokład nie wpuścili, jakoś tak słabo sie poczuł :twisted: , ale koniec końcem wylądowaliśmy w szwecji, ale na innym lotnisku , bo w stockholmie zamkli nam pas startowy z powodu ogromnej śnieżycy :shock:

Wypożyczyliśmy dwa wurce w postaci citroena C3 i toyoty yaris i pognaliśmy na miejsce spoczynku. Jechaliśmy chyba z 6 godzin bo takiej zimy ja jeszcze nie widziałem :shock: . Wszystkie auta w wypożyczalni , jak i te które tam przyjechały , wszystkie są na kolcach :shock: :idea: , jeździ super, naprawde takie jakie oni tam drogi mają to pozazdrościć. Dosłownie wszedzie oesy, nikt nic nie sypie po drogach, są odgarniete ale białe i wysokimi bandami śnieżnymi, no naprawde bajka :idea:

W piątek wstaliśmy i pojechaliśmy na strefe oraz na odcinki, wszedzie sie bez problemów dojezdza, korków nie ma, aut nie za dużo, generalnie podróżuje sie super, mogliby tylko troche bardziej oznakowac dojazdówki. Na odcinkach zaskoczyła nas liczba ludzi :shock: , pomimo że aut jakoś niespecjalnie , dosłownie co kilka metrów palą sie ogniska i jest jedna wielka impreza :idea: , coś fantastycznego , szwedzi życzliwi, dzielą sie czym mają , a my z nimi :twisted: naprawde panuje fantastyczna atmosfera. Mówi sie że w Polsce na odcinkach ludzie pija, ha ha ha , pojdżcie do szwecji to zobaczycie co tam sie dzieje :twisted::mrgreen: . Tylu "zgoniarzy " to ja nawetr w Polsce nie widziałem , po odcinku 30% z nich , nie mogła dojść o własnych siłach do auta :mrgreen: i wcale to nie była moja zasługa :wink: :mrgreen:

Byliśmy na słynnej hopie colins crest arena i tam sie naprawde działo, setki jak nie tysiace ludzi, wszedzie ogniska, zabawa, można sobie kupić drewno do ogniska na miejscu, naprawde cud, miód :idea:

Wieczorem pojechaliśmy na strefe , co by popatrzec na gwiazdy wrc, ludzi dość mało , w porównaniu np. z Polską , ochroniarzy mało, więc z kolegą wykorzystaliśmy okazję i przecisneliśmy sie , tam gdzie nikt oprócz ekipy teamów nie ma wstępu, nawet niektórzy dziennikarze też nie są wpuszczani, nikt nas nie wyrzucił, chodziliśmy dosłownie jak smrody w gaciach , pomiedzy mechanikami, zawodnikami, i samochodami :shock: :twisted: Już nawet mieliśmy plan coby wejść do namiotu forda i coś zjeść przy stoliku z Hirvonenem, ale chyba ciut za mało % było i odpuściliśmy . :twisted:

W sobote kolejne odcinki , a staliśmy w miejscu gdzie dosłownie zawodnicy po butach nam przejezdzali :idea: , a zracji tak wspaniałego dnia , odwaliliśmy taką impreze :shock: :mrgreen: że ja w niedziele już nie wstałem i siedziałem w domu, bo byłem strasznie zmęczony :twisted: . Dla wtajemniczonych, od razu powiem , picolo concerto było , i to grube :twisted::mrgreen:

Generalnie wyjazd baardzo udany, zajebista ekipa ludzi z zakopanego ( dzięki ferdek :idea: ) , naprawde polecam, mamy plan jechać na finlandie końcem lipca :D

Fotki zaraz jakieś wkleje

326d3e6e99e35244m.jpg

setki ludzi na słynnej hopie

3a66d152e5dff308m.jpg

jeden z szybkich zakrętów po skoku

c6962ae3f8ec7566m.jpg

KIMI na tle naszej flagi narodowej

1cbe35924a8567a5m.jpg

strefa nocą

935351831055a554m.jpg

Peter Team

4ff0f5a68e0dc76cm.jpg

Sebstian poprosił mnie o kilka wskazówek

4b73c6804603514fm.jpg

tu pokazywałem ze odwrotnie tarcze zamontowali

a7f9090d282cf193m.jpg

zostawiona balaklawa

e8625623858b433fm.jpg

szef Citroena po rozmowie z nami , i malej reprymendzie

4fcd07af700294cdm.jpg

no i co sie gapisz, weź sie do roboty leniu

c26a592b55a88ee8m.jpg

Mikko abu dabi

4f573615119cf8a5m.jpg

Miko nas zaprasza na żarcie

f4204cc114d93c21m.jpg

Ken Block po skoku, remontuje pół auta

d20fca66f1685117m.jpg

igranie z życiem

Edwin ,wyjazdu na Finlandię już nie odpuszcze ,to będziesz miał okazje na podziękowania :wink:

Edwin - widze ze impreza mega - zazdroszcze super wyjazdu

Edwin. Po takiej relacji jeszcze bardziej żałuję, że nie mogłem jechać z Wami. Trochę gorycz osłodził RS (mega fajny bolid :wink: ), ale jak mówiłeś i piszesz - warto było.

mamy plan jechać na finlandie końcem lipca

carfit po takiej super 8) relacji to trzeba będzie autokarem jechać :idea: tylu chętnych będzie :P

no i co sie gapisz, weź sie do roboty leniu

strasznie nisko alternator , nie boja sie za sie zalejej podczas przepraw przez duza wode :shock:

informuj, bo jestem napalony i w tym roku w koncu jest na to budżet :D

trzeba nowy wątek założyć :roll:

carfit po takiej super 8) relacji to trzeba będzie autokarem jechać :idea: tylu chętnych będzie :P

no to może wreszcie zarobie prawdziwy hajc :twisted::mrgreen:

informuj, bo jestem napalony i w tym roku w koncu jest na to budżet :D

ja też :wink: jestem napalony, choć nie wiem jeszcze, nic na temat budżetu :roll:

Paaanyy, wybiera sie ktos w przyszlym roku? Carfit pisal o spaniu w jakiejs sali kinowej, co pewnie znaczaco obnizyloby koszt.

ja sie wybieram jak co roku ale ja mam po sasiedzku

No ja niejako tez, z tym, ze Ty pewnie bedziesz spadal, a ja od boku atakowal. :-P

Na razie robie rozeznanie i wlasnie taka sytuacja jest idealna - ktos, kto juz byl i wie "co z czym". :grin:

Edytka - dobra, bilety na prom mam. :)

Jutro zaczynam szukac noclegow.

Edytka edytki :P - a dlaczego to sie nowy post zrobil?

Edited by H4lik