Skocz do zawartości

Jakiego wybrać Legacy ?


2805

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 86
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Dzięki kolego .To jeszcze trochę przede mną . Mam nadzieję że w dalekiej przyszłości na razie wystarczy ,dziękuję

 

-- Wt lut 14, 2012 6:19 pm --

 

Jeszcze jedno pytanie jak wyciągnę bezpiecznik od asp nie będzie problemu z mocą ,czy może da się je jakoś inaczej wyłączyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Cześć moje subaru ma pneumatyczne zawieszenie do tej pory poziomowało się samo i mogłem je podnieść przycisk przy skrzyni (miesiąc po kupnie) cuda auto jest pokrzywione każdy bok na innej wysokości ,czy to wina przewodów czy może będę musiał wymieniać całe amortyzatory?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kula wet, czasami przewody mogą się przytykać, może być problem z rozprowadzeniem ciśnienia (odepnij przewód i sprawdź czy pompuje przy podnoszeniu auta). Ale może też być tak, że gumowe mieszki amortyzatorów sparciały i zaczynają puszczać po zimie. Wtedy rozwiązania masz dwa: zakup nowych, albo wymiana na tradycyjne zawieszenie + dorobienie regulacji wysokości świateł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kula wet, jeżeli usuniesz z auta samopoziomujące zawieszenie, to musisz zadbać o możliwość regulacji świateł tak, by przy obciążonym tyle nie świeciły w kosmos (najczęściej w oczy innych kierowców), a z drugiej strony jak jedziesz sam, to by zasięg "wyregulowanych" lamp nie był w okolicach 10m :) Legacy/OBK bez samopoziomującego zawieszenia ma zazwyczaj regulator położenia świateł wewnątrz kabiny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...