Jump to content

Prośba o rozkodowanie VIN-u!!!!!!!!!

koza74

Recommended Posts

Witam Ponownie. Nieco sie rozjaśniło ale nadal parę rzeczy jest niepewne. MY97 to sie zgadza książka serwisowa ale chciałbym dokładniejsze dane motoru i napedów, gdyby ktos wiedział/dowiedział sie cos wiecej to byłoby extra.

Witam.Sprawdzę i dam ten numer skrzyni jutro. SubAdr piszesz, że wyglada na MY96 .......dlaczego? V na 10 pozycji wskazuje na MY97...jak dobrze odczytałem.

Pozdr.

No tak, poddałem to w wątpliwość, bo zmiana modelu na kolejną literę alfabetu następowała jakoś w połowie roku (jeszcze coś zależało od tych sześciu ostatnich znaków - numeru serii czy sequential [production] number). Dlatego ta zmiana mogła nastąpić w przedziale (litera V) od drugiej połowy 1996 r. do pierwszej połowy 1997 r. ... ale to chyba zbyt daleko idące wnioski i wyjdzie, że tak czy inaczej samochód jest MY'97 :wink:.

Najlepiej przedzwonić do ASO i poznać prawdę :P.

Kolega siekla dokładnie rozkodował podobnego (pierwsze 9 znaków) gt-ka i wyszło, że zmiana modelu była w kwietniu 1996 r., więc jest to MY'96 (litera T).

Dorzucam do listy linka do strony, która może coś wyjaśnić albo zamieszać.

Pozdrawiam

Witam. Czyli jak sie to ma do całosci???????????jest to zwykła skrzynia????? Troche nie mam o tym pojecia a auto kupiłem przez przypadek :) Kończę własnie przekładke i lubie wiedziec jak najwiecej.Pozdr

nie bardzo wiem oco ci chodzi "zwykła"? z opisu wygląda że raczej nie,montowana w WRX RA JDM to chyba zobowiązuje do bycia "niezwykłym",GT-eki nie maja dobrej opini o skrzyniach więc ta twoja może się okazać lepsza od ogółu,pozdro i samej przyjemności z jazdy

1bieg-3.083 2bieg-2.062 3bieg-1.545 4bieg-1.151 5bieg-0.825 przełożenie-4.444,centralny dyfer-viskoza,przedni dyfer otwarty,montowana w latach 97-98 w WRX RA JDM

lucza czy ten opis nie jest przypadkiem do skrzyni TY752VB5BA :?: a skrzynie TY752VN5BA były montowane w GTkach UK/Europe

podepne sie pod temat, czy ktos mi pomoze z Vinem bo nie potrafie rozszyforwac do konca z tych linkow co podane sa w temacie.?

VIN: JF1BL5LS56G021902

chcialbym sprawdzic czy VIN zgadza sie z rzeczywistymi danymi auta!

mam Legacy silnik 2,0 -121kW, Sedan, data 1 rejestracji 04.2006(wedlug tego jest to rocznik 2006 ale nie wiem kiedy wyprodukowany-nie jest podane w dowodzie), skrzynia 4 stopniowa automatyczna, kolor bialy

mam Legacy silnik 2,0 -121kW, Sedan, skrzynia 4 stopniowa automatyczna, kolor bialy

VIN: JF1BL5LS56G021902

Legacy IV gen. rok produkcji 2006,

Silnik EJ 204 - czyli 2,0;

sedan,

skrzynia 4AT,

kolor 36J - ARCTIC WHITE PEARL

• 1 month later...

Hej! Mam wielką prośbę do potrafiących.

Czy może ktoś rozkodować VIN? JF1SG5LE56G075115

Będę niezmiernie wdzięczny :)

Z góry dziękuję!

-- Śr lut 16, 2011 4:14 pm --

Pomożecie?

JF1SG5LW47G103273

Pomożemy! :!: :wink:

pierwszy VIN - koza 74:

VIN : JF1GC8KD3VG019578 Marka : IMPREZA (G10) Region : Europa strona kierownicy : RHD Data : 1996/10/24 Rok Model : E ('97MY) kompl kodu. : GC8EK8D ;ID. : EK Main. opts.kod. : EE zewn kolor. : GREEN M (64C) kolor wewnętrzny. : OFF BLACK (720) BODY : SEDAN (S) SILNIK : 2000 cm ³ DOHC NORMAL TURBO (EJ20G) TRAIN : F / T 4WD (F4WD) skrzynia : manualna skrzynia biegów (MT) GRADE : GT (KA: WRX MT) (GT) ZAWIESZENIE (N / S) DESTINAT : Aust (Z 95MY), GEN i EUR (G & E)

potforek:

VIN : JF1SG5LE56G075115 Marka : FORESTER (S11) Region : Europa strona kierownicy : LHD Data : 2005/10/22 Model Roku : D ('06MY) kompl kodu. : SG5DL2E ID. : WE Home. opts.kod. : VL Zewnętrzny kolor. : Obsidian Black Pearl (32J) kolor wewn. : OFF BLACK (C20) BODY : WAGON (W) SILNIK : 2.0l DOHC EMPI NA & LPG (204) Napęd : 4WD (4W) skrzynia : Automatyczna skrzynia biegów (AT) GRADE : 2.0x (20X) ZAWIESZENIE (N / S) DESTINAT : LHD (LH)

koniu

VIN : JF1BL5LS56G021902 Marka : LEGACY (B13) Region : Europa strona kierownicy : LHD Data : 2006/02/11 Model Roku : C ('06MY) kompl kodu. : BL5CL9S ID. : WE Home. opts.kod. : FZ Zewn kolor. : Arctic White Pearl (36J) kolor wewn. : OFF BLACK (D20) BODY : SEDAN (S) SILNIK : 2.0l DOHC NA (204) napęd : pełen etat 4WD (4W) skrzynia : 4SP -AUTOMATICTRANSMISSION (4AT) GRADE : 20R (20R) ZAWIESZENIE (N / S) DESTINAT : LHD (LH)

Rozkodujcie i mój: GC8003249 ... ale zdaje się, że kupiłem WRX'a 1992 JDM v1... (sprzedawca mnie wyr...ał ;/ , przynajmniej na pocieszenie mam, że moja imprezka była 3249 na świecie chyba :> )

Czyżbym miał najstarszą imprezę na forum :twisted: ?

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...