Skocz do zawartości

Cześć...


Thorgal

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Thorgal'a, do tego pochodzi z mojego rodzinnego miasta Krosna, gdzie spedzilem 18 lat zycia:) Jestem w Krosnie dosc czesto (przynajmniej raz w miesiacu), odwiedzam rodzine, wiec sie moze kiedys spotkamy na jakims pifku.

 

Ps. Fajny Forys, choc przod nowego modelu nie bardzo mi lezy (podobny do nowej toyotki Rav4)

 

Niestety w Krośnie będę przed Bożym Narodzeniem i około 1 tygodnia po Nowym Roku.

 

Także do zobaczenia w grudniu lub początkiem stycznia.

 

Pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 55
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

 

Spalanie takie jakie można się spodziewać - dość wysokie. Przy wyborze auta nie kierowaliśmy się spalaniem. ,

 

Kurna, już tatusia lubie. Wreszcie jakiś normalny gościu, co nie pcha se Aschwitz do bagażnika. I tak ma być. Jak mnie nie stać na banzynke to jeżdże do roboty łyżworolką..

 

Pozdrowienia dla nowego i dla tatusia

 

mamusia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pan Waldemar wciąż aktywny na forum? Nieżle.

Dzisiaj widziałem w Automaniaku prezentacje Forestera 2.5XT. Wspomniano o ogromnym spalaniu na poziomie 12l. Wg mnie to nie duzo, bo spodziewalem sie, ze 2.5XT bedzie zlopal jeszcze wiecej niz ów nieszczesny i wycofany 2.0XT, a tu wychodzi ze pali mniej.

Niestety nie mogę w żaden sposób zweryfikować tych danych, może ktoś z forum?

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pan Waldemar wciąż aktywny? Nieżle.

Mamusię szlag trafi...

 

Dzisiaj widziałem w Automaniaku prezentacje Forestera 2.5XT. Wspomniano o ogromnym spalaniu na poziomie 12l. Wg mnie to nie duzo, bo spodziewalem sie, ze 2.5XT bedzie zlopal jeszcze wiecej niz ów nieszczesny i wycofany 2.0XT, a tu wychodzi ze pali mniej.

 

A H6 pali 6.9l/100km...

Taa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pan Waldemar wciąż aktywny na forum? Nieżle.

 

Moja aktywność kształtuje się ostatnio na poziomie niższym lekko pół średnim a nawet bym powiedział że w Miedonii ubyło jeden. Co do wspomnianej wydzieliny FHI, miałem przyjemność przetestować. W moich rękach i tak by palił 25 l/100 km i żadne dane fabryczne (że niby 12 l) nie są mnie w stanie zrazić. Dla mnie to mogą nawet podać że pali 6 l. Nie ma takiego auta w którym bym zszedł poniżej 15l.

 

mamusia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czy paliwo rolnicze nie jest traktowane przez mamusię na równi z cyklonem (zwanym również gazem) :)

 

Jedyna ropa z jakom ostatnio miałem doczynienia to był wrzod na dupie.We firmie gania jeden diesel ale mam z niem kontakt jedynie optyczny - przezokienny.

 

mamusia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...)Wreszcie jakiś normalny gościu, co nie pcha se Aschwitz do bagażnika. I tak ma być. Jak mnie nie stać na banzynke to jeżdże do roboty łyżworolką..

 

Pozdrowienia dla nowego i dla tatusia

 

mamusia

Rowerem szybciej.

 

Na benzynę mnie stać - ale akcyza cokolwiek mi potrzebna jak zęby w dupie.

 

M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja Vectrą ciezko byloby Tobie osiagnac 10 litrow Twisted Evil

daj ją, a spali 25 litrów na 100km

 

Z tym, że to będzie jej OSTATNIE sto kilometrów...

gwarancji nie daję, ale.... :mrgreen:

 

hehe, cos mi takze sie wydaje ze byloby to jej ostatnie 100 kilometrow :lol:

A tak powaznie to w zyciu nie daloby rady tym klekocikiem osiagnac 25 na 100 :roll:

Po miescie przy dynamicznej jezdzie pali mi 8 z delikatnym hakiem, na trasie 6. Swojego czasu zrobilem 100km po miescie naokraglo z wcisnietym pedalem w podloge, wyszlo troche ponad 10 litrow. Zreszta trzeba byc dobrym wariatem zeby upalac diesla. Jak dla mnie klekoty sa dobre pod dwoma wzgledami. Pierwszy to rzecz jasna jak slonce, drugi to ladnie ciagna na trasie w porownaniu do benzyniakow o tej samej mocy i wadze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mondeo TDCi, 5 osób + bagaże - trasa z Krakowa nad morze, średnie spalanie ~12l/100 km.

 

 

:lol: co to za mondeo tdci które pali 12l/100km. Miał awarię silnika? :lol:

 

Musial byc wyjatkowo trefny model. I to jeszcze bylo srednie spalanie.... :roll: Powiedz dla znajomego zeby jak najszybciej udal sie do jakiegos serwisu :lol:

 

Piotr, no dalbym chyba reke uciac ze w zyciu bys nie osiagnal takiego spalania :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...