Skocz do zawartości

Cześć...


Thorgal

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 55
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

W sumie to chyba by sie jakiś FAQ dla nowicjuszy u nas przydał, bo coraz więcej takich kwiatków

 

Mam nadzieję, że nie miałeś nic ZŁEGO na myśli, hę? :mrgreen:

 

A tak w ogóle to witam Thorgala i gratuluję wyboru marki.

Obyś nie musiał poznawać jej mniej dobrych zalet (mam na myśli kontakty z SIP) :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie jest czasem ten Foryś , któy bokiem z nawrotki na Alejach wychodził, co go Owoc pozdrawiał?

 

Owoc w szoku.

 

Nowy czarny Forester. STOP. Aleje, Nawrotka. STOP. Jadący bokiem. STOP. Kobieta za kierownicą. STOP.

 

:wink:

 

Mieszkam na południu Polski.

 

Na pewno to nie ten.

 

Pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

autko rewelka, moze nie ma w sobie takiego charakteru jak Impreza ale prezentuje sie swietnie...... no i te skórki w srodku, mniam 8)

 

Auto ojca, który ma 53 lata - Impreza nigdy nie była brana pod uwagę.

 

Długo liderował Saab 9-3 SportSedan (około 155 tys. - 160 tys. PLN).

 

Po artykule w Auto Moto i Sport na temat poprzedniego Forestera 2.5 XT - zamiesznie w planach.

 

Potem wyjazd do USA na 5 tygodni - gdzie w Kalifornii (Lake Taho) (około 2000 mnpm) około jedną trzecią aut stanowiły Subaru - większość Outback i Forester.

 

Szala przechyliła się na stronę Subaru.

 

Pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam cię i dziekóweczka za fotki fajne są :D

 

p.s Mógłbys powiedzieć jakie teraz opoy montują w nowych Foresterach ?

 

pzdr

 

 

Wymiar: 215 / 55 R17 indeks prędkości V.

Model Forester'a 2.5XT LUN '06.

 

Opona: Yokohama GEOLANDAR G900

 

http://www.yokohamatire.com/subaru2003.asp

 

Pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Co do tych oponek to nie jestem przekonany, Yokohama? Jakos nie dobrze mi sie kojarzy. Jest tyle pięknych oponek do Forestera na 17"215x55.

 

Swoją drogą, gratuluję w rodzinie takiego pięknego Forestera. Jedno tylko mnie interesuje, czy sprzęgło wytrzymuje tą moc no i ile to pali.

Też mi chodzi po głowie ten model.

Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do tych oponek to nie jestem przekonany, Yokohama? Jakos nie dobrze mi sie kojarzy. Jest tyle pięknych oponek do Forestera na 17"215x55.

 

Swoją drogą, gratuluję w rodzinie takiego pięknego Forestera. Jedno tylko mnie interesuje, czy sprzęgło wytrzymuje tą moc no i ile to pali.

Też mi chodzi po głowie ten model.

Pozdro.

 

Co do opon, to ciężko mi cokolwiek rzeczowego powiedzieć.

 

Auto przejechało około 6 tys. kilometrów - chyba teraz silnik jest dopiero dotarty ("...silnik ciasno zpasowany, potrzebuje się ułożyć...").

 

Samochodem ojciec jeździ i myślę, że przy jego sposobie jazdy sprzęgło wytrzyma - chociaż dość często lubi jeździć dynamicznie (zresztą między innymi dlatego ten samochód, a nie inny).

 

Spalanie takie jakie można się spodziewać - dość wysokie. Przy wyborze auta nie kierowaliśmy się spalaniem.

 

Jestem poza granicami Polski i wszystkie moje doświadczenia z Foresterem opieram na dosłownie 6 dniowym obcowaniem z tym autem, relacjami ojca i młodszego brata. Niestety.

 

Pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Thorgal'a, do tego pochodzi z mojego rodzinnego miasta Krosna, gdzie spedzilem 18 lat zycia:) Jestem w Krosnie dosc czesto (przynajmniej raz w miesiacu), odwiedzam rodzine, wiec sie moze kiedys spotkamy na jakims pifku.

 

Ps. Fajny Forys, choc przod nowego modelu nie bardzo mi lezy (podobny do nowej toyotki Rav4)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...