Jump to content

Ktore czujniki do Imprezy GT MY99

RTR

Recommended Posts

Wiem ze temat byl juz kilka razy poruszany ale jakos sie nie doczytalem dokladnie i moja wiedza na temat gwintow jest nie za duza :(

Ktore z tych czujnikow bedzie dobry jesli chodzi o gwint i dlugosc (w zaleznosci czy bedzie pod IC czy tez w lewej glowicy):

I w glowicy i pod IC jest taki sam gwint :shock:

To nie dobrze bo znalazlem fajne wskazniki i teraz niewiem czy jak kupie jakies tam czujniki to czy beda dzialac:(

I w glowicy i pod IC jest taki sam gwint :shock:

To nie dobrze bo znalazlem fajne wskazniki i teraz niewiem czy jak kupie jakies tam czujniki to czy beda dzialac:(

sorry nie doczytałem, w głowicy na 100 % m10x1,5 pod IC nie jestem pewien, musze mechaników zapytac , ale wydaje mi sie że też wykrecali jakąs zaślepke i wkrecali M10 , ale głowy nie dam uciąć , zapytam mądrzejszych w piątek

Ale jak mam taki czujnim M18x1,5 to juz redukcja zbedna bedzie??

I jeszcze jedno bo M18x1,5 jest czujnik temp oleju, wiec ktory z powyzszych ten "dlugi" czy moze jednak starczy ten "krotki"??

To teraz bede mial problem z distaniem czujnika M10x1,5 w glowice :(

Jak nie będziesz stosował "korka redukcyjnego", to chyba ta krótsza wersja powinna wystarczyć. W końcu masz nie takie małe ciśnienie w układzie smarowania. Długa IMHO mogłaby się nie zmieścić :) Ja pod IC mam wkręcony przez korek długi czujnik AG, ale jak jego długość się ma do tego z Twoich obrazków, to ciężko powiedzieć.

• Upvote 1