Jump to content

Toyobaru - nowy model SUBARU juz w 2011

artix

Recommended Posts

Nowy model Subaru ma sie pokazac na koniec 2011 !!!

Odbiegac bedzie totalnie od tego, klasycznego wygladu jaki znamy od kilku lat.

Wyglada na to, ze Toyota obok bycia wlascicielem Lexus'a jest rowniez wlascicielem czesci Fuji Heavy Industries ... czyli naszych SUBARU :oops:

Nie wiem jak Wy, ale ja osobiscie bardzo czekam na to ToyoBaru, bo Lanoso podobne auta jakos swoja bryla nie nawizauja zbyt dobrze do sportowych genow.

Jak dla mnie super zajefajny, wiecej info tutaj

http://toyobaru.net/

i w googlaczu

Wasze Opinie ???

Platinium Forumu - "search" (hmm....to chyba po szwedzku, mama mowila mi, zeby sie uczyc jezykow), dlatego zapewne nie dalem rady znalezc przed umieszczeniem postu.

Podaj pod jakim search'em to znalezc bo pod "toyobaru" (poki co najbardziej popularna nazwa dla tego wspolnego conceptu) nic nie ma.

A jak juz sie "skataluguje" wpis to to jeszcze przydaly by sie podobne nazwy:

Toyota FT-86

Toyota FR-S

Subaru 086a

Subaru 216a

Subaru Concept sport car

D-4S Boxer Engine

Podaj pod jakim search'em to znalezc bo pod "toyobaru" (poki co najbardziej popularna nazwa dla tego wspolnego conceptu) nic nie ma

Jak wpisalem "toyobaru", to otrzymalem takie wyniki search.php?keywords=toyobaru&terms=all&author=&sc=1&sf=all&sr=posts&sk=t&sd=d&st=0&ch=300&t=0&submit=Szukaj i miedzy innymi ten temat na 10 stron viewtopic.php?f=1&t=116972&hilit=toyobaru

• 2 weeks later...

Macie racje, sorry za zamieszanie, rzeczywiscie tym razem zadzialalo. Na plus, ze dodane zostaly inne nazwy kodowe conceptu.

Ja osobiscie nie moge sie doczekac...przez wiele lat bylem fanem T Celica, na ktorej Holek zrobil kilka zacnych wynikow, ale modele po 2000 r skutecznie mnie zniechecily do tego auta.

Terez jest szansa na wielki come back i to w mariazu z Subarakiem (albo odwrotnie)

Bryla super, technologia ogarnieta przez Fuji Heavy Industries ... nie wiem jak Wy, ale ja od dzisiaj zbieram butelki i makulature. Cena ma oscylowac w US w ok 20-25k USD.

Inne koncepty Subaru !

Jak dla mnie chlopaki po latach ukrywania faktu, ze ich designer zginal zaciukany przez rozsierdzonego fana Daewoo ida w dobrym kierunku...

http://toyobaru.net/forums/f9/other-sub ... cepts-450/

Inne koncepty Subaru !

Jak dla mnie chlopaki po latach ukrywania faktu, ze ich designer zginal zaciukany przez rozsierdzonego fana Daewoo ida w dobrym kierunku...

http://toyobaru.net/forums/f9/other-sub ... cepts-450/

W dobrym kierunku? Trezia STi... Co to w ogóle jest? Wyczynowe Suzuki Wagon R? Po obejrzeniu tego materiału na usta ciśnie się tylko jedno pytanie-

Quo vadis Subaru?

ps. Wyjątkiem, moim zdaniem, jest jedynie zaprezentowany tam samochód rajdowy.

Jestem zblazowany przejechaniem w swoim zyciu ponad miliona km roznymi osobowymi autami, w OSeach jak wiekszosc uzytkownikow tego forum nie jezdze, a z gustami wiadomo jak jest.

Subaru idzie w koncept dla gawiedzi takiej jak 80% wszystkich uzytkownikow aut i nazywa te droge "“Confidence in Motion”" + brand value "“enjoyment and peace of mind”. Efektem jest, ze auta zaczynaja wygladac mniej jak z lat 90tych, czy ladniej to niech oceni to kazdy z Was. Na pewno spowoduje to, ze Subaru znajdzie swoich fanow nie tylko wsrod zapalencow tego forum, ale pojda na ilosc.

Ja tam czekam na zwany potocznie "ToyoBaru", a ciekawy artukul wyjasniajacy "Quo Vadis Subaru" jest tutaj:

http://www.fhi.co.jp/english/news/press ... 1_14e.html