Jump to content

Gdzie kupić poliwęglan?

lukass

Recommended Posts

Na Targówku - ul. Noworzeczna, jest sklep 'Chemia', jeszcze jeden chemiczny 'mydło i powidło', mają najróżniejesze rzeczy, o których nie wiedziałem, że istnieją. Jak nie tuz obok jest Robelit, a jak nie na ziemowita Tuplex - tworzywa sztuczne

ja kupowalem spienione pcv w Plastics Group (http://www.plastics.pl/) niedaleko RCW :) poliweglan tez tam maja, ale nie wiem czy tani, bo sie nie interesowalem. A co do grubosci, to nie wiem co chcesz robic z tym Justy, ale ostatnio cos czytalem, ze zeby nie miec problemow na BK to chyba z 5mm musi byc, ale to do sprawdzenia.

faldżip, rozmawialem z ludzmi z PZMotu odpowiadajacymi za KJSy i powiedzieli ze tyl moge robic jak chce. Nie wolno zmienic szyb kierowcy i przedniej - musza byc z homologacja (no chyba ze ktos zrobi plastiki z homologacja). Tylne mozesz sobie nawet zaspawac. Nie zauwazylem by w zalaczniku J bylo cos o grubosci ewentualnego poliweglanu. W tej sytuacji sprawa oprze sie o rozsadek sedziego technicznego - trzeba wozic ze soba kawalek poliweglanu i poprosic go zeby polamal :twisted:

Spoko, nie upieram sie, moglo mi sie cos pochrzanic, np. z mocowaniami alumioniowymi foteli, bo one to juz chyba musza miec 5mm :P

Ale wiadomo co tym sedziom strzeli, podobno bywa, ze zmieniaja zdanie z zawodow na zawody, co do niektorych rozwiazan i raz jest dobrze a raz zle :P