Jump to content

Transport U.K. - Polska

carfit

Recommended Posts

Słuchajcie, dziś miałem niezłą akcję , chciałem kupić STI na aukcji w U.K. , i coś mi nie wyszło :twisted: , i źle sobie kliknołem ( nie w tą aukcję ) no i kupiłem ............................ Opla Astre II a właściwie vauxhalla :evil::twisted::mrgreen: . I oto stałem sie posiadaczem wypasionego Opla za całe 175 funtów :mrgreen: :shock:

Oczywiscie nie moge sie wycofac i musze go tanio sprowadzić do Polski. Ma ktoś , lub zna tanią firme do przewozu ? Ja znalazłem coś takiego http://moto.allegro.pl/scorpions-transp ... 57701.html brzmi nieźle, cena ok, moze ma/miał ktoś z nimi doświadczenia ?

carfit, co za akcja :mrgreen::mrgreen::mrgreen: pochwal się nowym nabytkiem!

Dobrze, że nie kupiłeś jakiegoś Ferrari za 175k funtów :twisted:

BTW, nie możesz tego paścia tam zostawić albo opchnąć komuś za 100 funtów? :P Przecież transport wyniesie więcej, niż ten wóz jest wart.

Carfit- moge Ci dac namiary na ta firme, z ktorej uslug skorzystalem.

Ale nie wiem czy bedzie taniej.

Inna sprawa, ze przed nimi juz skorzystalem z uslug jednej firmy, co tez miala przewiezc taniej.

I jestem 800zl w plecy, a sprawa w sadzie.

:lol:

Edwin chciałeś kupić STi za Ł175. Rozumiem Opla ale Subaru za tyle.

No nie, miałem otwarte dwa okna na licytacje i tak jakoś zeszło że kliknołem nie to co potrzeba, i niestety nikt mnie nie przebił :twisted:

Dobrze, że nie kupiłeś jakiegoś Ferrari za 175k funtów :twisted:
i sie troche pomyliło :mrgreen:

nawet mi nie mów :twisted:

-- 30 gru 2010, o 21:08 --

Inna sprawa, ze przed nimi juz skorzystalem z uslug jednej firmy, co tez miala przewiezc taniej.

no właśnie wiem, i dlatego pytam, bo chce w miare tanio a pewnie :roll:

BTW, nie możesz tego paścia tam zostawić albo opchnąć komuś za 100 funtów? :P Przecież transport wyniesie więcej, niż ten wóz jest wart.

chcesz kupić :?: :mrgreen: ja jeszcze z niego zrobie interes życia :P:lol:

Auto nie jest złe , ASTRA II z 98 r. przebieg 140 kkm , klima bajery , szmery, nie ma tylko koła prawego :mrgreen: . Tak naprawde to zakup mnie wyjdzie z transportem ok 2500zł wiec chyba nie jest źle, na części ją opchne i dobra jest :twisted:

albo ją dam mechanikom zamiast premii, niech se jezdzą po bułki :mrgreen:

carfit, gadaj z typem ,ze ty nie chcesz tej Astry :mrgreen: :!: Ja tez raz wygralem aukcje i nie oplacalo mi sie po to jechac(nie sprawdzilem ,ze sprzedawca zastrzegl ze odbior tylko osobisty :roll: ) napisalem emaila ze poprostu kasuje swojego"bid-a" i nie pojechalem :twisted: i mialem to gdzies ze dostane negative feeback :P

no chyba ze zalezy ci na "pasciu" :mrgreen::twisted::P to sciagaj go :lol:

carfit, gadaj z typem ,ze ty nie chcesz tej Astry :mrgreen: :!: Ja tez raz wygralem aukcje i nie oplacalo mi sie po to jechac(nie sprawdzilem ,ze sprzedawca zastrzegl ze odbior tylko osobisty :roll: ) napisalem emaila ze poprostu kasuje swojego"bid-a" i nie pojechalem :twisted: i mialem to gdzies ze dostane negative feeback :P

no ja tak raczej nie moge, a nawet nie chce za pare funtów robić siary . Ja tam jestem zarej. jako firma motoryzacyjna , i podejżewam że mogli by mnie do jakiejś odp. pociągnąć

-- 30 gru 2010, o 21:17 --

A kierownica z której strony? :mrgreen:

a jak myślisz :twisted:

Moze ktorys z forumowiczow moglby ew. przygarnac samochod i przetrzymac do czasu decyzji co z nim zrobic? ;)

W jakim rejonie jest do odebrania w ogole?

NEWBRIDGE LANE

WISBECH, GB PE14 0SE

AMI dzięki ale luzik , musze sie dowiedzieć ile tam dni może auto bezpłatnie stać

no ja tak raczej nie moge, a nawet nie chce za pare funtów robić siary . Ja tam jestem zarej. jako firma motoryzacyjna , i podejżewam że mogli by mnie do jakiejś odp. pociągnąć

a probowales zagadac wogole :?: :?:

Edwin, bierz te firme. Przepadnie zadatek, ale jak dobrze pojdzie to znikna tez z Twoim problemem :mrgreen:

buhahahahahaha :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

-- 30 gru 2010, o 21:34 --

a probowales zagadac wogole :?: :?:

nie , i raczej nie bede próbował , ściagne go do Polski , a nóż sie przebranżowię i bede ściagał auta z U.K. hurtowo :mrgreen: :wink:

Podeślij linka do aukcji, to auto ma tax i jeździ?

To jest 60 mil ode mnie, moge Ci to jakoś ogarnąć, przetrzymać auto lub coś w tym stylu.

Jak coś to dzwoń do mnie na numer ze strony w podpisie.

Podeślij linka do aukcji

rano podeśle, bo nie mam w domu hasła

to auto ma tax

nie mam pojęcia

jeździ?

nie jeździ bo , ma urwane przednie koło :mrgreen:

ale dzięki :!: , jak bede jakiejś pomocy potrzebował napewno sie odezwe