Jump to content

Nakrętki ALU - jakie

p@dre

Recommended Posts

moje śrubki po 3 miesiącach zaczyna coś żreć :evil: ...

post-5066-135184425865_thumb.jpg

tak wyglądała "nowa" nakrętka +/- tydzień na kole ...

post-5066-135184425876_thumb.jpg

... Zdecydowałem się na zakup nowego kompletu ... M12x1,25 stożkowe kryte 32-34mm - klucz 19 ... kolory preferowane: graphite, black or silver :mrgreen:

W sklepie koszt za szt to 5-7pln ... "lepszej" jakości są po 200-250PLN za 20 szt ... tylko czy jest sens :?:

Jestem przekonany, że możecie coś polecić lub doradzić :D

Kup sruby na normalny klucz 17, 19 czy 21. Mialem kiedys kola z podwojnym PCD i jedyne sruby jakie sie w otwory miescily, to na inbusa (imbusa). Bardzo upierdliwe. Te wszystkie udziwnienia wczesniej czy pozniej sie obrobia i skonczy sie na spawaniu zelazstwa do nakretki. Aluminium tez koroduje i robi sie wtedy kruche.

Polecam Bimecc'a i polecam tego sprzedawce http://allegro.pl/madbid-nakretki-do-fe ... 96137.html

Te raisona tez fajne i dobra cena, acz tyle wolalbym wydac na nowe szpilki, a nie same nakretki :oops:

Te srube 'zabezpieczajaca' to mozesz sobie darowac. Zobacz jaki masz do niej dostep... wystarczy nawet nieduzy klucz do rur (np. Knipex Cobra) i problem rozwiazany. Mam takie same i jak to zrozumialem... to wyladowaly w garazu.

• Upvote 1

• 1 year later...