Jump to content

Co sądzicie o montażu przepływowego modyfikatora paliwa ?

Helmut

Recommended Posts

Czy to w ogóle podniesie moc lub moment albo obniży spalanie?

Koszt około 1000 zł

Za tą cenę chyba nic innego nie da się zdziałać.

Wiem, że znajdą się za chwilę forumowicze, którzy mi doradzą, żebym ten tysiąc odłożył i pozbierał na remap - racja ale wracając do tematu czy jeżeli nie przewiduję remapu to warto zainwestować w to urządzenie, nawet jeżeli nie podniesie odczuwalnie mocy to może chociaż obniży spalanie i wtedy ten tysiąc zwróci się bardzo szybko.

Koszt około 1000 zł

Poniżej link do aukcji z produktem.

http://allegro.pl/brakuje-mocy-prosty-t ... 99123.html

A może ktoś może mi polecić podobny produkt innego producenta?

Pozdrawiam !

znajdą się za chwilę forumowicze, którzy mi doradzą, żebym ten tysiąc odłożył i pozbierał na remap
nikt tutaj nic innego nie napisze, a dodatkowo zostaniesz posądzony o prowokację.

ja osobiście chętnie dowiem się o ile obniży się spalanie jak to sobie zamontujesz :P

Tak myślałem ale czy to jest w stanie podnieść moc może ktoś jest w stanie mi merytorycznie odpowiedzieć? A może chociaż korzystnie wpływa na silnik poprzez lepsze dopalanie

"tej uszlachetnionej mieszanki" albo podniesie żywotność. Tylko chyba podnoszenie żywotności w STI nie jest realnie możliwe a w każdym razie chyba na pewno nie jest to priorytet.

Helmut, myśle że lepiej wyjdziesz dokładając kase z tego 1000zł na lepszą wache za każdym razem gdy tankujesz.

pare razy zalałem v-power racing i spalał średnio 1l mniej więc wychodziło na zero biorąc pod uwagę cene paliwa.

To też jest niezłe:

"To idealne rozwiązanie do silników wysokiej klasy..."

"szczególnie dobre efekty ... w wysokiej klasy silnikach benzynowych np BMW, Subaru, Mercedes, Lexus, Porsche, Infiniti, VW ,większość japońskich itp."

itp., itd. :wink:

Ale chyba najlepsze wyłapałem w komentarzach urzytkowników:

"(...)W maju 2009 roku kupiłem Passata, kombi 2, 0 litry na ON. I jeszcze ze skrzynią automatyczną, dwusprzęgłową. To jedyna fajna rzecz w tym aucie. No oprócz kierowcy oczywiście."

Ależ wrodzona skromność :lol::mrgreen:

Koszt około 1000 zł

Za tą cenę chyba nic innego nie da się zdziałać.

W zależności od pożądanego efektu - kurs jazdy, czy to eco, czy sportowej. Myślę, że budżet podobny, a efekty raczej lepsze.

Warto zajrzeć na ich stronę, można otrzymać: "ATRAKCYJNE UPUSTY W ZAMIAN ZA OPINIE" i maja też egzemplarze "potestowe" w "super cenie" 8)

Ktoś musiał mieć niekompatybilne auto :P

:mrgreen:

Ciekawe ile upustu za opinię można uzyskać a może wezmę 2 w cenie jednego i komuś z forum odstąpię :mrgreen:

Ciekawe jak to działa :?:

Najpierw wystawiasz opinię i potem dostajesz upust, czy mają taką wiarę w ludzi, że najpierw dają upust, a potem czekają na opinię :D

No i co jak będzie negatywna :?:

Wtedy pewnie oddają kasę :idea: 8)

ooo, ktoś już to montował w Subaru :wink:

http://www.maksor.pl/index.php?i7,opini ... 046dfe955b

no to czekamy na relacje ... nie wstydzić się Panowie :mrgreen:

Jest relacja http://www.maksor.pl/opinie/opinia90.html

Mamy go :arrow: Andrzej Sadowski Białystok :mrgreen:

Łaaał... To co by się działo gdyby tak ze dwa na raz wrzucić :P

Szaleństwo normalnie!

:mrgreen:

Za 1000 zł mogę wam zwiększyć moc tez o 10-20% Chętnych zapraszam na PW to podam konto. Będę się co wieczór modlił, aby moc była z wami ! Czy ktoś tu wątpi w silę modlitwy !!!

:twisted::twisted::twisted:

Problemy z potencja załatwiam za 2000 zł składka za rok, ale wtedy to modle się z Ciotka która ma czarny pas w kółku różańcowym, poważnie !!!