Jump to content

Dlaczego dostalem Bana szanowna dyrekcjo?

danny007

Recommended Posts

Witam szanowna Dyrekcje,mam male pytanko otoz chcialem sie dowiedziec komu stanelem na odcisk z szanownej dyrekcji poniwaz dostalem bana na kupno/sprzedaz.Czyzbym zrobil tu za duzo konkurencjie,duzo ludzi tu sprzedaje i kupuje.

Jezeli macie te swoje forumowe regulaminy to mierzcie ta miarka kazdego a nie tylko nowych.Co to forum jest czy sekta? :twisted:

• Replies 90
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Witam szanowna Dyrekcje,mam male pytanko otoz chcialem sie dowiedziec komu stanelem na odcisk z szanownej dyrekcji poniwaz dostalem bana na kupno/sprzedaz.Czyzbym zrobil tu za duzo konkurencjie,duzo ludzi tu sprzedaje i kupuje.

Jezeli macie te swoje forumowe regulaminy to mierzcie ta miarka kazdego a nie tylko nowych.Co to forum jest czy sekta? :twisted:

A oprócz nowych gratów to masz coś jeszcze do zaoferowania ? Z tego co widzę to potraktowałeś forum jako witrynę sklepową .

Do Siego Roku

mam male pytanko otoz chcialem sie dowiedziec komu stanelem na odcisk

Komu "stanełeś" to nie wiem :mrgreen::mrgreen::mrgreen: ale regulamin znasz i przypominam Ci, że Forum to nie Twój słup ogłoszeniowy.

I nie tylko ja potraktowalem

Zgłoś proszę pozostałe osoby - znacznie ułatwisz nam pracę ;)

Do Siego Roku! ;)

Pozdrawiam

Pisałem Ci już na PW i nie widzę powodu dlaczego mam jeszcze raz to samo... ale niech Ci będzie.

Forum jako takie interesuje Cię tylko w zakresie wystawiania ogłoszeń - stworzyłeś 23 wątki sprzedażne. Nie dostałeś bana ale blokadę na dostęp do Kupię/Sprzedam. Do odwołania. I nie jesteś wyjątkiem.

Dla mnie EOT.

Nikt tu nie jest od zglasznia(to nie smarkate lata na donoszenie) to wy prowadzicie ta strone i nie trzeba byc tu Einsztainem zeby to wyrezyserowac.Ja tego forum nie traktuje jak slup ogloszeniowy poprostu mam troche gratow i chcialem sie ich pozbyc ,jak wielu innych uzytkownikow na tym forum.Jezeli tak to odebraliscie to ok przepraszam,ale za takie cos chyba nie dacie mi bana na kupno/sprzedaz.

Nikt tu nie jest od zglasznia

Każdy forumowicz w pewien sposób odpowiada za porządek i kształt Forum, zgłaszanie "bałaganu" ułatwia moderatorom pracę.

Zgłoszeń na PW typu "a bo on to..." jest wiele, więc bardzo byś się zdziwił.

nie trzeba byc tu Einsztainem zeby to wyrezyserowac.

Nikt z nas za Ciebie nie wystawiał gratów ale co gorsze nie otrzymywał za Twoje graty kasy. Bład w systemie.

chyba nie dacie mi bana na kupno/sprzedaz.

No nie damy, już daliśmy.

Jeżeli dalej będziesz się udzielał na Forum, co w pewnym stopniu bedzie oznaczało, że nie jestes tu tylko dla interesów dostęp do działu kupie/sprzedam zostanie odblokowany.

Obecnie ponad 50% Twoich wpisów jest w dziale kupie/sprzedam.

• 4 weeks later...
Jest to gdzieś ujęte w regulaminie?

Ale co ma byc ujete w regulaminie?

Że danny007 ma ponad 50% postów w dziale kupie/sprzedam?

mam male pytanko do dyrekcji,czy moj wyrok (skazany na banicje)dlugo jeszcze potrwa ?

To nie pytanie do Dyrekcji a do moderatorów.

Już niedługo, niedługo.

Twoje dopytywanie się nie wrózy za dobrze 8)

chojny, Forum się chyba sypie. Może trzeba je zamknąć

Trzeba jeszcze raz sprawdzić system kar, represji i ciemiężenia... eweidentnie ma błedy i jest niesodość skuteczny :evil:

Kolega ma bana tylko na "kupię/sprzedam"...

Nie ma bana tylko czasowy access denied :wink:

A ja bedę niedługo backboxa znowu szukał :mrgreen:

Trzeba jeszcze raz sprawdzić system kar, represji i ciemiężenia... eweidentnie ma błedy i jest niesodość skuteczny :evil:

A mówiłem, że łamanie kołem i sadzanie na golasa na wiadrze ze szczurem w środku lepiej by działało :mrgreen::mrgreen:

A mówiłem, że łamanie kołem i sadzanie na golasa na wiadrze ze szczurem w środku lepiej by działało :mrgreen::mrgreen:

Trzeba nabyć jakiegos forumowego lagaca kombi i wprowadzić w życie pomysł mobilnego centrum wymierzania kar :twisted:

A mówiłem, że łamanie kołem i sadzanie na golasa na wiadrze ze szczurem w środku lepiej by działało :mrgreen: :mrgreen:

hmm takie lekkie średniowiecze i Święta Inkwizycja :twisted:

ale podobno było skuteczne :)

tylko już chyba by forumowicze nie wracali po takim urlopie :P

forumowej inkwizycji... :twisted: :wink:

:lol::lol::lol:

żeby tylko szanowne grono inkwizytorów nie doprowadziło do absurdu, przy skazywaniu nie których forumowiczów :wink:

Co Ty, to są bardzo rozsądni ludzie i zanim podejmą taką decyzję, to dobrze się nad tym zastanowią... :wink:

Co Ty, to są bardzo rozsądni ludzie i zanim podejmą taką decyzję, to dobrze się nad tym zastanowią... :wink:

To jest oczywista oczywistość. Jeśli myślisz inaczej, znaczy nie masz do nas zaufania, znaczy my również nie możemy Ci ufać, znaczy siadasz na wiadro :twisted:

:mrgreen::mrgreen:

Jeśli myślisz inaczej, znaczy nie masz do nas zaufania, znaczy my również nie możemy Ci ufać, znaczy siadasz na wiadro :twisted:

to miałem na myśli

ale nie to żebym był przeciwny czy się spierał :wink:

i darzę inkwizytorów pełnym zaufaniem :mrgreen: