Jump to content

Swiatła przednie tuning do MY03/05 - prośba o rade

gustaw_MY

Recommended Posts

Drodzy koledzy

Prosba o pomoc w kwestii technicznej. Zachciało mi się odmienić troche auto

Zainteresowałem się takimi lampami: http://www.sw-tuning.de/Front-Rueckleuchten-u-Blinker/Subaru/Subaru-Impreza/Scheinwerfer-Impreza/Angel-Eye-Scheinwerfer-Subaru-Impreza-02-05-2-SLR-black::3411.html

3411_0.jpg

Wstepnie zamówiłem, ale dostałem odpowiedz:

"are you sure you will headlights without e-mark and without level controll??

please send us info!"

niestety opsi do lamp jest germański, a to nie jest mój ojczysty język (uffff) :)

Auto jest importowane z USA. Czy nie wystarczy więc zwykła wymiana świateł? (samej lampy)

Prośba o porade do Was, do speców

podziekował

Policji mam już dość. Tu gdzi emieszkam takie auto to wyjątek i lokalna policja wręcz poluje na mnie żeby pooglądać. Niestety kupiłem auto z żarnikami xenonowymi. No i zatrzymali mnie "lokalni" i przyczepili się.... co dalej.. wiadomo.

Dlatego mam już dosyć miśków z drogówki.

-- Pn gru 27, 2010 10:57 pm --

a czy ktos orjentuje się jakie są "legalne" alternatywy dla tuningu przednich lamp?

Czytałem o montażu obręczy świetlnych wewnątrz reflektora, ale to wymaga magicznych operacji z piekarnikiem :) he he

Chcesz zamienić te ładniutkie oryginalne reflektory bloba na jakieś tuningowe wydumki? Masakra :shock:

Co do montażu jakichś dodatków wewnątrz reflektora, to "ktoś kiedyś" pisał, że nie jest to legalne, bo taki reflektor jest homologowany jako całość i nie możesz w jego wnętrze ingerować. Na logikę bym się z tym zgodził.