Jump to content

16 STYCZEŃ w NMNP kolejna zabawa w zimowe oesy jak w Norwegi

vert
 Share

Recommended Posts

• Replies 225
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

zofx, dokładnie, odbiore na pojeżdżawce :), a z filmikami to nie marudź, wystarczy super fota złapana w ruchu, jest git :wink:

-=nikon=-, dzięki za uwieczniony spacerek 8), teraz przynajmniej i widze, a nie tylko czuje, jak kangurek podskakuje

koleke30 mam tez jakies fotki z udziałem Twojej czerwonej :-)

cel1.jpg

cel2.jpg

ale tylko te 2 są takie w miarę

dsdsds.jpg

2uu.jpg

i gpruszko ma jedna :-)

gpusz1.jpg

czer1.jpg

ast1.jpg

koras.jpg

ufo1.jpg

bmw11.jpg

no wiem wiem ze fajne, jakby ktos poczuł się pominięty i smutny to pw zobaczę czy mam względną fotkę i obrobię na zyczenie

Vert jak zawsze impreza zawodowa :!: :!: :!: szkoda ze mamy tak daleko , ale bedziem przyjezdzac :D opisaliscie tu o mnie jakies dziwne rzeczy :oops: jedyna prawda to z tymi słupkami :mrgreen: wybacz :D

ale to wpływa dekoncentracji spowodowany ciaglym poszukiwaniem band :twisted: nawet za bunkrem szukałem i nic :mrgreen: Fit świadkiem :mrgreen::mrgreen::mrgreen: ale coz , bunkier stoi , evka cała wiec spoko :wink:

buni i kto tu kogo gonil? :| ojjj jescze dluga droga przed mna .... ale fajnie sie uczyc z takim zawodnikami jak WY!!!

pozdrawiam spotkanych :!:

Verciu czekma na snieg a w lecie na jakies szutry :D

Nikon musze obiektywnie przyznac ze zdjęcia robicie coraz fajniejsze !

Bartezz mam w lecie opcji testy na szutrach.noale to jeszcze chwila.

Na razie szykuje sie na zimowy lotos i szukam opn z kolcami i felgami do mojego subaraka więc jak bys cos slyszal to daj znac !

trzym sie ! i pogilgotaj fitka co by sie usmiechnął :mrgreen:

brat robił a ja obrabiałem :D ( grafikiem jestem Vert :< no w sumie to sie nie chwalilem :D jakby kto potrzebowal profi www to do mnie :-* ) w sumie te foty to tak na szybko obrabialem zeby kazdy mial po 1dnym

-- 18 sty 2011, o 22:38 --

nikon ale weź zamien moj film na jakis inny bo tutaj dogonilem bmw i jechalem wiadomo jak PROSZĘ :(

nikon chyba mine nie lubisz :lol: ...

hmmm a mam powody??:D

Dam coś jeszcze ale powoli dziś chce dać zdjęcia. Obecnie sam nad tym siedzę bo są studniówki i sporo roboty przy tym jest.

Fajne fotki, widać że wszyscy sie dobrze bawili :D Mam pytanie czy było srebrne RS4 z pod Warszawy? Było na liście wpisane a chyba nie wydziałem na żadnej fotce/filmiku.

W nocy coś popruszyło,ale to jeszcze nie to co trzeba. Oby napadało i przymroziło to i ja w końcu zawitam na Nowe Ciasto :mrgreen:

Fajne fotki, widać że wszyscy sie dobrze bawili :D Mam pytanie czy było srebrne RS4 z pod Warszawy? Było na liście wpisane a chyba nie wydziałem na żadnej fotce/filmiku.

W nocy coś popruszyło,ale to jeszcze nie to co trzeba. Oby napadało i przymroziło to i ja w końcu zawitam na Nowe Ciasto :mrgreen:

Nie było RS-a

-- 27 sty 2011, o 21:21 --

I video, proponuje w 720P

Nowe Miasto nad Pilicą (16.01.2011 Video)