Skocz do zawartości

Kolor Imprezy GT


Tomac

Rekomendowane odpowiedzi

A no mam granatową wannę czyli bardziej niebieski niż bordo 8)

A i tak widząc na mieście jedyny słuszny niebieski robi mi się przykro.

Czuję się wtedy jak piesek z reklamy garnków tefala :) Niby ma ogonek ale tak nie do końca :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem fajny jak każdy GT-ek. Może i kolor wiśnia, ale czy to ważne... Jeśli będziesz traktował Imprezę zgodnie z przeznaczeniem, to zapomnisz o kolorze. Jadąc bardzo szybko prostą lub pokonując zakręt za zakrętem lub zabawa(upalanie), nikt chyba nie myśli sobie zobaczcie jaki mam fajny kolor. Moim zdaniem Subaretka niebieska, czerwona, zielona, biała, czy inna, każda ma w sobie to coś bo sama nazwa mówi za siebie! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomac, czerwony kolor b.fajny ,bedziesz sie wyroznaial :mrgreen: z tlumu ale jak juz Oskar, napisal mozesz zatesknic za wiesniackim niebieskim :P ja tak mam Ostatnio mielismy spota w uk 6 z 7 aut bylo niebieskich a ja jak odmieniec czerwony :!: wlasnie :mrgreen::twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a to ta sciagana ze szwajcarii seryjnie seryjna super stan cos za okolo 22,000?

 

Tak.. to ta.. :wink:

 

-- 24 gru 2010, o 13:10 --

 

Tomac, czerwony kolor b.fajny ,bedziesz sie wyroznaial :mrgreen: z tlumu ale jak juz Oskar, napisal mozesz zatesknic za wiesniackim niebieskim :P ja tak mam Ostatnio mielismy spota w uk 6 z 7 aut bylo niebieskich a ja jak odmieniec czerwony :!: wlasnie :mrgreen::twisted:

 

No właśnie tego sie obawiam że będę miał kompleks czerwonej Imprezy.. hehe.. ale w gruncie rzeczy mi sie podoba jako kolor.. taki trochę ceglasty on jest czy mi się wydaje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie.. możecie mi coś więcej powiedzieć o tym kolorze nadwozia GT'ka? Oraz jakie jest Wasze zdanie na jego temat?

 

[ ]

Samochód był sprzedawany w Krośnie zaraz po sprowadzeniu na wiosne tego roku. Miał uszkodzony przedni zderzak . Kosztował 17K .Obecnie znajduje sie w komisie w Krasnem koło Rzeszowa na przeciw Oszą :mrgreen: oglądałem go z bliska znaczy zza siatki. Lakier troche wpada w pomarańcz :idea: Ta wanna z linka zofx jest bardziej czerwona. Uważam że kolor jest ładny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego oglądałem tę GT jak jeszcze była w cenie 23 300 na allegro. było to 6 grudnia jak będziesz sprawdzał auto to zwróć uwagę na hamulce i turbinę bo coś przy 50000 obr. auto niemiłosiernie zaczęło szarpać i potem znowu wszystko było ok. Z tego powodu nie kupiłem tego auto bo wtedy cena była 23300 no i jeszcze przerejestrowanie mi dochodziło więc trochę za dużo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eeee ładny ale możesz szybko zatęsknić za klasycznym niebieskim

 

 

Że sobie pozwolę zacytowac klasyka walki z niebieskimi:

 

"Każdy wieśniak chce niebieskiego"

 

albo

 

"Jeżdżąca reklama kremu NIVEA"

 

"u mnie śmietnik ma taki sam badziewny kolor"

 

 

 

i tak bez końca :mrgreen:

 

 

Tomac, ładna wiśnia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie że ładny!

będzie wyjątkowe autko :D

 

na dodatkową zachętę powiem, że ostatnio koleżanka z pracy do mnie zadzwoniła strasznie zaaferowana,

bo widziała CZERWONE subaru :shock: , i czy takie robili, bo myślała że tylko niebieskie, srebrne i czarne... :twisted:

i jakoś strasznie jej się podobało i zwróciło jej uwagę, bo NIE BYŁO niebieskie ;-)

 

"Jeżdżąca reklama kremu NIVEA"

 

o... to chyba o moim aucie :lol::P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...