Jump to content

Odtwarzacz czy podgrzewacz ?

piotruś

Recommended Posts

Po serii ostatnich mrozów i odwilży, przestał odtwarzać niektóre płyty odtwarzacz w moim Foresterze (ze zmieniarka na 6 plyt). Jedne odtwarzał, inne nie (wszystkie oryginalne :wink: ). Więc wyjąłem tę, która nie działała i okazało się, że jest niesamowicie gorąca :shock: . Sprawdziłem pozostałe i okazało się, że wszystkie niemal parzą w palce ... Wydaje się, że powodem jest ogrzewanie samochodu, bo po wyłączeniu odtwarzacza, po godzinie, nadal było gorące ...

Czy zauważyliście to zjawisko w swoich samochodach :?:

Trochę się boję czy ich nie uszkodzę :roll:

Po serii ostatnich mrozów i odwilży, przestał odtwarzać niektóre płyty odtwarzacz w moim Foresterze (ze zmieniarka na 6 plyt). Jedne odtwarzał, inne nie (wszystkie oryginalne :wink: ). Więc wyjąłem tę, która nie działała i okazało się, że jest niesamowicie gorąca :shock: . Sprawdziłem pozostałe i okazało się, że wszystkie niemal parzą w palce ... Wydaje się, że powodem jest ogrzewanie samochodu, bo po wyłączeniu odtwarzacza, po godzinie, nadal było gorące ...

Czy zauważyliście to zjawisko w swoich samochodach :?:

Trochę się boję czy ich nie uszkodzę :roll:

musisz się chyba przestawić na jakąś spokojniejszą muzykę :mrgreen:

piotruś, stawiam na ogrzewanie, z tyłu idą kanały i może się od nich nagrzewać cały odtwarzacz. Ja mam 1CD ale mimo nieużywania wsadzonej doń płyty jest ona solidnie ciepła. Natomiast jak wsadzę klucze do chaty do tego schowka nad zegarkiem to po trasie 50km klucze wyjęte i wsadzone do kieszeni parzą :P

musisz się chyba przestawić na jakąś spokojniejszą muzykę :mrgreen:
Ja słucham muzyki klasycznej i programu II, i też płyty są bardzo ciepłe. Takoż było w poprzednim samochodzie, więc wnioskuję, że odtwarzacze tak mają...