Jump to content
ukaszWRX

Podkarpackie Spoty Subaru

Recommended Posts

nie było czuć dziur ? wiem że kilka lat temu byłem tam z kimś jeszcze bez prawka i dziury wycharatały nam troche autko :P

Ciekawe czym krajanek tam upalał? Bo jak "dużym" to mógł nie czuć dziur ;) ...i tył napęd :)

haaaaaaa to już wiem co mi tak bulgocze zza wisłoka! Wszystko słyszę jak mam balkon uchylony :P

Sam byłem zdziwiony .... objechałem wpierw bacznie plac . Zastałem nawieszchnie śniezno-lodową dość mocno ubita . Dziur nie było na wierzchu .

#927 julian odpisałem Ci PW.

rybex RA bym tak nie potraktował jakby były dziury.

czyli gdzie to?

pod filmem (w komentarzach) ktoś przytoczył - "Dołżyca- Buk oraz: Wola Michowa- Balnica?"

wychowałem się tam ale jakoś po tym filmiku bym tego nie stwierdził... może dla tego że wszystkie boczne drogi tam wyglądają tak samo :P

czyli gdzie to?

pod filmem (w komentarzach) ktoś przytoczył - "Dołżyca- Buk oraz: Wola Michowa- Balnica?"

wychowałem się tam ale jakoś po tym filmiku bym tego nie stwierdził... może dla tego że wszystkie boczne drogi tam wyglądają tak samo :P

Dziękuję za info. Teraz wiadomo gdzie jechać żeby pobawić się autem :) Zresztą w okolicy pewnie takich tras wiele.

Edited by julian

Szanowni mieszkańcy podkarpacia :D

Potrzebuję jakiegoś uczynnego mieszkańca Rzeszowa lub okolic z wiedzą/praktyką Subaru ;)

Zastanawiam się nad kupnem tego oto pojazdu, zapewnie Wam znanego :P

http://allegro.pl/subaru-impreza-2005-wrx-2-0-turbo-256-km-i3079153600.html

1. Czy ktoś może coś na ten temat powiedzieć

2. Co najważniejsze, czy znajdzie się jakaś dobra dusza, która byłaby w stanie obejrzeć ten samochód? Z Wawy mam 350km w jedną stronę i słabo jechać a okaże się że auto klepane z przystanku autobusowego :lol:

Panie i Panowie, pogoda dopisała , nie wiadomo na jak długo także nagrzewać subaraki i dzisiaj coś poupalamy w Rzeszowie :) !godzina 23:00 miejsce do uzgodnienia

Z tego co widzę to wszyscy siedzą na necie i już się nie mogą doczekać!

Dzwonił Luki czy ktoś mnie może zabrać jako pasażera?

Oczywiście jeden warunek muszę wrócić cały do domu!

czemu nie jedziesz swoją Imprezą :) ?

Witam Koledzy,

Wiem, że nie jest to najlepszy temat na zapytanie dotyczące zakupu auta ale nie do końca post będzie oftopem ;)

Od jakiegoś czasu rozglądam się za imprezą dla siebie, głównie oglądałem się za WRXami ze względu, że przerażają mnie koszta ewentualnych napraw w STI, natrafiłem jednak na całkiem ciekawą ofertę STI:

http://otomoto.pl/su...-C27175282.html

Czy ktoś może z Was powiedzieć mi coś o tym samochodzie? Może go już znacie? Może właściciel jest Wam znajomy?

Jutro mam zamiar jechać go oglądnać, będę jechał z Jarosławia przez Rzeszów oczywiście, może komuś by się "nudziło" i byłby tak miły wybrać się ze mną spojrzeć na ten samochód fachowym okiem ponieważ ja w temacie subaru jestem na dzień dzisiejszy początkujący (wiedza czysto teoretyczna).

Pozdrawiam, Łukasz.

Edited by luk-a-sz

Witam Koledzy,

Wiem, że nie jest to najlepszy temat na zapytanie dotyczące zakupu auta ale nie do końca post będzie oftopem ;)

Od jakiegoś czasu rozglądam się za imprezą dla siebie, głównie oglądałem się za WRXami ze względu, że przerażają mnie koszta ewentualnych napraw w STI, natrafiłem jednak na całkiem ciekawą ofertę STI:

http://otomoto.pl/su...-C27175282.html

Czy ktoś może z Was powiedzieć mi coś o tym samochodzie? Może go już znacie? Może właściciel jest Wam znajomy?

Jutro mam zamiar jechać go oglądnać, będę jechał z Jarosławia przez Rzeszów oczywiście, może komuś by się "nudziło" i byłby tak miły wybrać się ze mną spojrzeć na ten samochód fachowym okiem ponieważ ja w temacie subaru jestem na dzień dzisiejszy początkujący (wiedza czysto teoretyczna).

Pozdrawiam, Łukasz.

witaj za 3 tygodnie nie ma problemu jestem na urlopie,ten samochód juz jakis czas sie sprzedaje ...pozdrawiam

Edited by dzudok

Stoi w komisie na wylocie z Rzeszowa w stronę Przemyśla.

Nawet byłem tam kiedyś ale jakoś nie wzbudził mojego zainteresowania.

Halo podkarpacie, leci ktoś na plejadki? Daleko nie mamy... :)

Na 99%. Ktoś jeszcze chętny?

wslawex, niedaleko :)

http://www.zlot.subaru.pl/

dzięki za linka ;)

może ktoś mi objaśnić jak to wygląda w praktyce?? bo w poprzednim klubie do którego należałem, robiło się listę uczestników i ustalało ile będzie kosztował hotel (wiadomo że przy 50-100 osobach ceny są inne), impreza i tor... każdy mógł się wpisywać na co chciał bo np nocleg organizował sobie sam...

a tutaj?? hotel we własnym zakresie?? pojeżdżawki tylko jako załoga?? wpisowe?? :huh:

Jeszcze nie byłem ale tutaj jest kwota stała za uczestnika (org. Subaru Import Polska). Zawody dla NA to raczej jak KJS, tyle, że dwa dni. Wpisowe KJS to max 150 ...x2 to czysta. A tu 420 od uczestnika a regulamin mówi że załoga to kierowca i pilot. 420 x 2 = 820 :) W zeszłym roku było połowę z tego.

Wstępnie jestem chętny ale nie za tyle ile życzy sobie organizator.

Ps. Wymarzyłem sobie ten jubileuszowy wyjazd a tu trochę zimny prysznic.

Po prostu biznes Panie biznes!