Skocz do zawartości

Podkarpackie Spoty Subaru


ukaszWRX

Rekomendowane odpowiedzi

Sam byłem zdziwiony .... objechałem wpierw bacznie plac . Zastałem nawieszchnie śniezno-lodową dość mocno ubita . Dziur nie było na wierzchu .

 

#927 julian odpisałem Ci PW.

 

rybex RA bym tak nie potraktował jakby były dziury.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli gdzie to?

 

pod filmem (w komentarzach) ktoś przytoczył - "Dołżyca- Buk oraz: Wola Michowa- Balnica?"

 

wychowałem się tam ale jakoś po tym filmiku bym tego nie stwierdził... może dla tego że wszystkie boczne drogi tam wyglądają tak samo :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli gdzie to?

 

pod filmem (w komentarzach) ktoś przytoczył - "Dołżyca- Buk oraz: Wola Michowa- Balnica?"

 

wychowałem się tam ale jakoś po tym filmiku bym tego nie stwierdził... może dla tego że wszystkie boczne drogi tam wyglądają tak samo :P

 

Dziękuję za info. Teraz wiadomo gdzie jechać żeby pobawić się autem :) Zresztą w okolicy pewnie takich tras wiele.

Edytowane przez julian
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Szanowni mieszkańcy podkarpacia :D

 

Potrzebuję jakiegoś uczynnego mieszkańca Rzeszowa lub okolic z wiedzą/praktyką Subaru ;)

 

Zastanawiam się nad kupnem tego oto pojazdu, zapewnie Wam znanego :P

 

http://allegro.pl/subaru-impreza-2005-wrx-2-0-turbo-256-km-i3079153600.html

 

1. Czy ktoś może coś na ten temat powiedzieć

2. Co najważniejsze, czy znajdzie się jakaś dobra dusza, która byłaby w stanie obejrzeć ten samochód? Z Wawy mam 350km w jedną stronę i słabo jechać a okaże się że auto klepane z przystanku autobusowego :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam Koledzy,

 

Wiem, że nie jest to najlepszy temat na zapytanie dotyczące zakupu auta ale nie do końca post będzie oftopem ;)

Od jakiegoś czasu rozglądam się za imprezą dla siebie, głównie oglądałem się za WRXami ze względu, że przerażają mnie koszta ewentualnych napraw w STI, natrafiłem jednak na całkiem ciekawą ofertę STI:

http://otomoto.pl/su...-C27175282.html

 

Czy ktoś może z Was powiedzieć mi coś o tym samochodzie? Może go już znacie? Może właściciel jest Wam znajomy?

Jutro mam zamiar jechać go oglądnać, będę jechał z Jarosławia przez Rzeszów oczywiście, może komuś by się "nudziło" i byłby tak miły wybrać się ze mną spojrzeć na ten samochód fachowym okiem ponieważ ja w temacie subaru jestem na dzień dzisiejszy początkujący (wiedza czysto teoretyczna).

 

Pozdrawiam, Łukasz.

Edytowane przez luk-a-sz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Koledzy,

 

Wiem, że nie jest to najlepszy temat na zapytanie dotyczące zakupu auta ale nie do końca post będzie oftopem ;)

Od jakiegoś czasu rozglądam się za imprezą dla siebie, głównie oglądałem się za WRXami ze względu, że przerażają mnie koszta ewentualnych napraw w STI, natrafiłem jednak na całkiem ciekawą ofertę STI:

http://otomoto.pl/su...-C27175282.html

 

Czy ktoś może z Was powiedzieć mi coś o tym samochodzie? Może go już znacie? Może właściciel jest Wam znajomy?

Jutro mam zamiar jechać go oglądnać, będę jechał z Jarosławia przez Rzeszów oczywiście, może komuś by się "nudziło" i byłby tak miły wybrać się ze mną spojrzeć na ten samochód fachowym okiem ponieważ ja w temacie subaru jestem na dzień dzisiejszy początkujący (wiedza czysto teoretyczna).

 

Pozdrawiam, Łukasz.

 

witaj za 3 tygodnie nie ma problemu jestem na urlopie,ten samochód juz jakis czas sie sprzedaje ...pozdrawiam

Edytowane przez dzudok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie,

 

STI z kolbuszowej MOCNO odradzam.

 

Powoli zwątpiłem w zakup imprezy dla siebie, jednak o poranku przypadkowo natrafiłem na ogłoszenie z Rzeszowa:

http://allegro.pl/subaru-impreza-2-5-wrx-230km-europa-okazja-i3134976694.html

 

Znacie to auto? Warte zainteresowania?

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wslawex, niedaleko :)

 

http://www.zlot.subaru.pl/

 

dzięki za linka ;)

 

może ktoś mi objaśnić jak to wygląda w praktyce?? bo w poprzednim klubie do którego należałem, robiło się listę uczestników i ustalało ile będzie kosztował hotel (wiadomo że przy 50-100 osobach ceny są inne), impreza i tor... każdy mógł się wpisywać na co chciał bo np nocleg organizował sobie sam...

 

a tutaj?? hotel we własnym zakresie?? pojeżdżawki tylko jako załoga?? wpisowe?? :huh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie byłem ale tutaj jest kwota stała za uczestnika (org. Subaru Import Polska). Zawody dla NA to raczej jak KJS, tyle, że dwa dni. Wpisowe KJS to max 150 ...x2 to czysta. A tu 420 od uczestnika a regulamin mówi że załoga to kierowca i pilot. 420 x 2 = 820 :) W zeszłym roku było połowę z tego.

Wstępnie jestem chętny ale nie za tyle ile życzy sobie organizator.

Ps. Wymarzyłem sobie ten jubileuszowy wyjazd a tu trochę zimny prysznic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...