Skocz do zawartości

Podkarpackie Spoty Subaru


ukaszWRX

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Szczepanoo napisał:

czy zdjecia są jakieś?

 

Są... coś zamieścimy :) 

 

2 godziny temu, Szczepanoo napisał:

Nie posiadam facebooka

 

Warto byłoby jednak mieć konto na Fb, tam się więcej dzieje, i więcej informacji jest podawane na bieżąco:

 

https://www.facebook.com/SubaruKlubPodkarpacie/

 

https://www.facebook.com/groups/1796837933686982/

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Jakby ktoś jeszcze nie wiedział - udostępniam info:  => BieSKP 2020 - Wyjazdowy Zlot Subaru Klub Podkarpacie <=

 

!! Szanowne Grono - koleżanki i koledzy, miłośnicy marki Subaru i wszyscy sympatycy Subaru Klub Podkarpacie !!

➡️ Planując nasz coroczny, wyjazdowy zlot - SKP zamierza w tym roku - już po raz trzeci - "zabulgocić" Bieszczady w dniach 28-30 sierpnia 2020 r.
Plan Zlotu:
➡️ Piątek - 28.08.
Meldujemy się w ośrodku "Natura Park" w Stężnicy (https://www.facebook.com/naturaparkbieszczady/) w godzinach popołudniowych. Wyżywienie i atrakcje we własnym zakresie na miejscu (restauracja, grill, basen, kręgielnia);
➡️ Sobota - 29.08.
Godz. 10:00 - zgrupowanie, i o 10:30 wyjazd na "objazdówkę" po naszych pięknych Bieszczadach, która zakończy się w ośrodku Natura Park w Stężnicy, gdzie będzie czekał na nas integracyjny grill. Poniżej pod linkiem planowana trasa przejazdu:
https://goo.gl/maps/Gjw9uAfuM5ozb8sA8
W trakcie przejazdu planujemy postój z dłuższą przerwą na posiłek:
https://www.facebook.com/Restauracja-Kamionka-199434123531302/
➡️ Niedziela - 30.08.
Wymeldowanie do godz. 14:00 - oraz wspólny - bądź indywidualny wyjazd, i bardzo prawdopodobny ciąg dalszy integracji, tak jak to miało miejsce w przypadku poprzednich lat... 1f642.png

 

Ceny:
Pobyt 3 dni: 28-30.08. (pt-nd) = 212 PLN / osoba
W cenie: łóżko w jednym z 7-mio osobowych domków, dwa śniadania (sob+nd), sobotni grill, i "miarka oleju"... 1f642.png
Pobyt 2 dni: 29-30.08. (sob-nd) = 136 PLN / osoba
W cenie: łóżko w jednym z 7-mio osobowych domków, jedno śniadanie (nd), sobotni grill, i "miarka oleju"... 1f642.png

 
Subarowe i zlotowe gadżety - do zakupu na miejscu, zorganizuje i zapewni je dla nas RallyPig 1f642.png

!! ZAPRASZAMY !! 1f642.png
 
Edytowane przez Malyboss
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Specjalistycznych serwisów brak. 

Potrzebujesz w miarę ogarniętego/każdego warsztatu z odpowiednim sprzętem. Podnośnik, komputer itp. Każdy mechanik sprawdzi lakier, wycieki, luzy, elementy gumowe, zawieszenie itp. Najlepiej sobie podjechać z jakimś subaromaniakiem, który ma doświadczenie z tym modelem i czasem może podsunąć jakieś informację i sprawdzić to co może umknąć mechanikowi. Zawsze ocena kogoś na chłodno będzie pomocna. 

Umów się z drugą osobą związaną z subaru i zróbcie kontrolę. Najpierw oględziny na zewnątrz, podwozie ( w środku na końcu). Potem jazda próbna. Bardzo ważna jest udokumentowana historia, co gdzie, kiedy, jaki olej, rozrząd itp. 

Check List w subaru:

1. Kontrola powłoki, spasowanie szczelin, numery na szybach, stan hamulców i opon. 

2. Podwozie: Wycieki: dekle zaworowe, maglownica,przeguby. Stan oleju w silniku i skrzyni. Na podnośniku rozpędźcie auto i sprawdźcie czy wiskoza hałasuje. 

    Test UPG. Jak wyglądają korki oleju i chłodnicy. Sprawdzenie kielichów, stan podłużnic, ocena pod kątem korozji.

3. Jazda próbna: niepokojące hałasy z wiskozy, na skrętach hałas z łożysk kół, dymienie, falowanie obrotów.

 

Sporo rzeczy sami zobaczycie. 

 

W Krośnie masz  Panmar, do tego na ul. Zręcińskiej dwa serwisy. Jeszcze Mariusz  Kłapkowski w Krośnie na Pużaka, też ogarnia subaru. W Rymanowie masz Wulkanex.  Coś się znajdzie.... ale doświadczony kumpel jest bezcenny :)  

 

 

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BRZ jest stosunkowo nowy, dużo do szukania nie ma.

 

https://www.otomoto.pl/oferta/subaru-brz-subaru-brz-bezwypadkowe-ID6DbNph.html#99a0490321

 

Może ktoś zna to auto, szwagier posiadacza ma trzy Subaru w tym starego Legacy

 

Ewentualnie jutro ktoś mógłby rzucić okiem ? Jeśli tak, to poproszę tel na PW  i się skontaktuję

image.webp

Edytowane przez Subary
  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy raz widze na oczy tego BRZ'ta, ale to Legacy bylo napewno na ktoryms zlocie...

Nie wiem czy by nie bylo najrozsadniej z taka swiezynka podjechac wlaśnie do Edwina...

Screenshot_20200811-204547_Gallery.jpg

Edytowane przez Maciek Niemy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Maciek Niemy napisał:

Pierwszy raz widze na oczy tego BRZ'ta, ale to Legacy bylo napewno na ktoryms zlocie...

 

Tak jest, ja też kojarzę tą gablotę. Na pewno kiedyś była.

 

5 godzin temu, Maciek Niemy napisał:

Nie wiem czy by nie bylo najrozsadniej z taka swiezynka podjechac wlaśnie do Edwina...

 

Mam dokładnie takie samo zdanie na ten temat. Tym bardziej, że trochę kapuchy za to auto trza wywalić, więc szkoda było się naciąć.

 

3 godziny temu, Subary napisał:

Był w kwietniu u Carfita na serwisie olejowym, według opisu sprzedawcy

 

Jeśli tak, to wypada zaliczyć tylko i wyłącznie na plus ;) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, ale tak to jest opisane, a Edwin "popatrzył" na inne rzeczy i zaaprobował :)

 

W każdym razie dziękuję i już go tam w okolicy nie zobaczycie...

 

Ten Legacy w garażu też cudeńko :D, trudno było się zdecydować, którego przygarnąć

Edytowane przez Subary
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 13.08.2020 o 00:34, Subary napisał:

Wiem, ale tak to jest opisane, a Edwin "popatrzył" na inne rzeczy i zaaprobował :)

W każdym razie dziękuję i już go tam w okolicy nie zobaczycie...

 

Czyli co - był deal  :question:

Jeśli tak, to życzymy bezawaryjności i zadowolenia z użytkowania :thumbup:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

z trochę innej, bardziej rajdwej "beczki"

 

zapraszam na supersprint do Przemyśla, w tą niedzielę 18.10

trasa oesowo wyścigowa, równy asfalt pod górę. Szczegóły tu:

https://www.facebook.com/events/681928065992070/

trasę można obejrzeć tu:

 

A zgłoszenia na ask.przemysl@gmail.com

Zapraszam i do zobaczenia na trasie :)

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

Dawno mnie nie było, bo nie miałem Subaru, ale jak 23 grudnia wybrałem się do Krosna, to od razu na Skargi SG przygotował miejsce parkingowe dla SJ (oba po lifcie) :biglol: - mojego, czyli Żony nie ma na zdjęciu.

 

IMG_3248.thumb.JPG.5ca96052841f8278238aeb031e74b3e3.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...