Jump to content

Podkarpackie Spoty Subaru

Recommended Posts

Dzisiaj wlokłem się ostatni km mojej drogi za WRX-em i na złość wjechał na ten sam parking, ale zajął na szczęście przedostatnie miejsce :bowdown: Chciałem zagadać do kierowcy, ale kopara mi opadła, bo ... to była Kierowniczka w bardzo słusznym wieku i pomagała wysiąść swojemu Partnerowi. Może to być poniższy WRX (to nie moje zdjęcie i nie z dzisiaj), ale był też RKR, tylko komin był bardziej słuszny (a może mi się wydawało). Bardzo serdeczne pozdrawiam.

image.png.c573221d04891bb0952c39d3a7603f26.png

• Replies 6.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Spot na wesoło           Dymki mają charakter humorystyczny i proszę je traktować z przymrużeniem oka  

Parę fotek z sobotniego spota wrzucam tutaj dla tych co nie widzieli na FB ( tam jest więcej ).   Dzięki wszystkim za udane spotkanie    

Posted Images

Toś mnie namierzył, tablic mojego Clio możesz nie zasłaniać :biglol:

• 3 weeks later...
W dniu 24.02.2019 o 22:03, Guliwer napisał:

Błażowa: kto tak skasował SG:

Ałaaaa... :blink: Szkoda Forka... :(

Kolor dość charakterystyczny, na spotach się nie pojawiał.

Gotowi na przedwiosenny spot ? :)

Spot.thumb.jpg.a0e8c1cf1888c7128ac45d5610197807.jpg

Edited by Malyboss

Cześć wszystkim. Potrzebuję pomocy, poszukuję dwóch elementów do Imprezy GC8 polift:

- błotnik lewy przód w bdb stanie

- listwa dachowa prawa (sedan)

Piszę tutaj gdyż interesuje mnie odbiór osobisty na terenie podkarpacia. Dzięki z góry.

W dniu 4.03.2019 o 20:39, maciu napisał:

Działo się coś w sobotę? Bo byłem po 18 i was namierzyć nie mogłem

Coś tam się działo... Mnie co prawda wyjątkowo tym razem nie było, ale może @Machoń zda nam jakąś relację ?? :) 

21 minut temu, maciu napisał:

@malyboss BTW nie Ty zaszalałeś? emoji1787.pngemoji23.png

O to chodzi?

https://echodnia.eu/podkarpackie/tarnobrzeg-kierowca-subaru-pedzil-ulicami-miasta-okazalo-sie-ze-byl-nietrzezwy/ar/13938773?fbclid=IwAR3tljlzNI9eTn42VRqFOCLhsr1xwZYeeMbyXHdTjg_yA4RQNYhMQBugvvI#kronika-policyjna

1.thumb.png.04445e7e9b5fb460313923fae997b258.png

Jakby to powiedział @Maciek Niemy - przecież ja nie osiągam takich prędkości... :biglol: :P 

A powiem Ci, że też przez chwilę zastanawiałem się, czy to aby nie Ty, @maciu - albo nasz Szanowny Krajan @szamot  :question:

Edited by Malyboss
  • Like 1
4 minuty temu, Adventure184 napisał:

Komentarz pod artykułem :biglol:

A co, nie tak jest? ;) 

Aż mnie oślepiło, jak zobaczyłem że to z małej litery napisali ;) 

O to chodzi?
https://echodnia.eu/podkarpackie/tarnobrzeg-kierowca-subaru-pedzil-ulicami-miasta-okazalo-sie-ze-byl-nietrzezwy/ar/13938773?fbclid=IwAR3tljlzNI9eTn42VRqFOCLhsr1xwZYeeMbyXHdTjg_yA4RQNYhMQBugvvI#kronika-policyjna

1.thumb.png.04445e7e9b5fb460313923fae997b258.png

Jakby to powiedział [mention=13300]Maciek Niemy[/mention] - przecież ja nie osiągam takich prędkości... :biglol:  
A powiem Ci, że też przez chwilę zastanawiałem się, czy to aby nie Ty, [mention=29766]maciu[/mention] - albo nasz Szanowny Krajan [mention=5867]szamot[/mention]  :question:

Tak hahaha nie no po pijaku to raczej bym nikogo z nas nie podejrzewał, ale powiem szczerze że jak zobaczyłem pierwsze zdanie to pomyślałem czy aż tak w poniedziałek coś odjebałem i mnie szukają .
A jakiś nowy SG xt pojawił się we wsi ale jeszcze nie zdążyłem chłopaka złapać

Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka

• Haha 1
8 godzin temu, Adventure184 napisał:

Wszystko jest ok :)

Redaktorzynie ED co zacne imię Plejad tak zbezcześcił, powinni co najmniej po premii polecieć !! :angry:

5 godzin temu, szamot napisał:

Warszawską 101 ?

Przecież mam więcej biegów niż dwa :P

Ale motór "na dotarciu" tak?? :P 

No chyba, że nie jestem na bieżąco, i coś się w temacie zmieniło...??

Kiedy zawitasz na jakiego spota? SKP będzie zaszczycone Twoją obecnością, i bulgotem Twojej gabloty :D

Filmik:

• Thanks 1
8 godzin temu, Malyboss napisał:

coś się w temacie zmieniło...??

Zmieniło o to już ho ho ho - o tyle temu ;)

8 godzin temu, Malyboss napisał:

Kiedy zawitasz na jakiego spota?

Dziękuje po raz kolejny za zaproszenie

Będę wnet :D

• Upvote 1

Zakładałem instalację w Brzesku.To tak na marginesie z polecenia kolegi z forum.Choć mam z Krosna spory kawałek drogi, mogę z czystym sumieniem polecić.Gosć ma bardzo duże doświadczenie jeśli chodzi o STAG-a i zakładał gaz w wielu modelach Subaru.Łacznie z silnikami 2.5 XT.
https://www.google.com/search?q=gaz+brzesko+rzemieślnicza&oq=gaz+brzesko&aqs=chrome.2.69i57j0l3.6837j0j4&client=ms-android-samsung&sourceid=chrome-mobile&ie=UTF-8#trex=m_t:lcl_akp,rc_f:nav,rc_ludocids:10657904688522451163,rc_q:Auto%2520Gaz%2520Master-Elektronik%2520Bodek%2520%25C5%2581ukasz,ru_q:Auto%2520Gaz%2520Master-Elektronik%2520Bodek%2520%25C5%2581ukasz

Wysłane przez SM przy użyciu Tapatalka

A możecie polecić regenerację maglownic między Jasłem, a Krosnem + 20 km?

Ktoś wybiera się na kwietniowy TJS? Jak coś to jedziemy na kilka aut z Tarnobrzega więc możemy się gdzieś styknąć na trasie

Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka

10 godzin temu, maciu napisał:

Ktoś wybiera się na kwietniowy TJS? Jak coś to jedziemy na kilka aut z Tarnobrzega więc możemy się gdzieś styknąć na trasie emoji41.png

Chodzi o 15.04.? Ja myślałem się wybrać... Kto jeszcze będzie?