Skocz do zawartości

Podkarpackie Spoty Subaru


ukaszWRX

Rekomendowane odpowiedzi

Hej z racji że wszyscy tutaj znają dobrze ten samochód a przynajmniej cześć to pozwoliłem sobie tutaj wrzucić link do ogłoszenia. 
 

https://www.otomoto.pl/oferta/volkswagen-golf-volkswagen-golf-gti-mk7-salon-bezwypadkowy-doinwestowany-ID6BfIbJ.html - safety car  spota w Bieszczadach :P

cena trochę zaporowa ale doinwestowany na kwotę grubo ponad 20 000zł i absolutnie pewny i nigdy nie uderzony więc jak by ktoś chciał, albo znał taką osobę która szuka taki samochód to podeślijcie dalej. Jak się sprzeda to się sprzeda a jak nie to będę jeździł dalej. Oczywiście cena do rozsądnej negocjacji. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że Koledze w d..... się poprzewracało i zmienia samochody częściej niż kobiety i rękawiczki ;):P:biglol: chociaż z tym kobietami, to nie moja sprawa B) Strach zapytać co teraz :evil2:

  • Do kitu 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 14.09.2018 o 11:49, Guliwer napisał:

Widzę, że Koledze w d..... się poprzewracało i zmienia samochody częściej niż kobiety i rękawiczki ;):P:biglol: chociaż z tym kobietami, to nie moja sprawa B) Strach zapytać co teraz :evil2:


niech się kolega raczej z hamuje z takimi tekstami bo ani z kobietami ani z rękawiczkami to nie jego sprawa... 

nie mam parcia na sprzedaż tego samochodu wystawiłem bo może się uda i ktoś kupi zadbany egzemplarz i wtedy będę myślał co następne 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, wujek19922 napisał:

niech się kolega raczej z hamuje z takimi tekstami bo ani z kobietami ani z rękawiczkami to nie jego sprawa... 

Kolega pisze się z dużej litery, napisałem że kobiety to nie moja sprawa, pisać mogę co chcę, a Ty się tak nie napinaj :angry:

  • Do kitu 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, lolo.lolo napisał:

chłopcy nie napinajcie się, bo niczemu to nie służy ... ;)

 

Nie chodzi tu o napinanie ale wzajemny szacunek! Co to kogo obchodzi co jaki czas ktoś zmienia skarpetki, samochody czy dziewczyny? heh ja swoje rękawiczki mam już bardzo długo :D I widzę, że niektórzy już nie pierwszy raz robią osobiste "wycieczki". HALO to nie to forum! A @wujek19922 nie jest z nami od wczoraj i nie kocha również Subaru od wczoraj. Także z góry przepraszam, że kiedyś coś o rajdach dodawałem.... Myślę, że każdy może dodawać tutaj co chcę, nawet kiedyś mieliśmy kącik filmowy, muzyczny :D ale bez osobistych wycieczek! Wspólnie tworzymy SKP a to przede wszystkim MY!!!

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam @wujek19922 i wszystkich czytających, którzy poczuli się urażeni się moim wpisem. Wydawało mi się, że opatrzyłem go wystarczającą ilością emoticon i zastrzeżeniem odnośnie kobiet.

 

Powiedzenie o kobietach i rękawiczkach (oraz o przewracaniu się w pewnej części ciała) weszło do kanonu konwersacji w naszym kraju, i wydawało mi się, że jest na granicy dobrego smaku i dystansu do siebie, ale być może to było w „moich” czasach. No i niestety pewnie trzeba wiedzieć, do kogo można się tak odezwać. Ja się pomyliłem.

 

Jestem również zdania, że Członek SKP to dla mnie Kolega, a pisanie z małej litery jest oznaką braku szacunku, co zostało przez mojego interlokutora potwierdzone. Ja się na takie zachowanie nie zgadzam, a Wam pozostawiam to do oceny indywidualnej.

 

Miłego tygodnia i szerokości.

  • Super! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemanko
Ponownie szukam chętnych do kalendarzowej sesji foto,  szczególnie poszukiwani:
Impreza 1
Impreza 2 - blob, bug,
Impreza 3
Forester 3
Forester 4

Outback wszystkie poza 3
Legacy wszystkie poza 4

Termin i lokalizacja do ustalenia, może nawet uda się w dzień spota.
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Adventure184 napisał:

Siemanko
Ponownie szukam chętnych do kalendarzowej sesji foto,  szczególnie poszukiwani:
Impreza 1
Impreza 2 - blob, bug,
Impreza 3
Forester 3
Forester 4

Outback wszystkie poza 3
Legacy wszystkie poza 4

Termin i lokalizacja do ustalenia, może nawet uda się w dzień spota.
 

 

Może być w zimie :biglol::P znów fajny pomysł na kalendarz SKP!!!

41907785_291080951715944_2392188447616925696_n.jpg

41930091_868630900000251_5476531357683286016_n.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, mando napisał:

Do kiedy sa zapisy i czy mozna miec koszulke/i bez nicka?

 

Temat zamknięcia listy chętnych i wpłat - finalizować będziemy około połowy października, dłużej IMO nie ma na co czekać.

Można mieć koszulkę bez nick'a - jak najbardziej. W polu "nick" nic nie wpisuj, zostaw puste miejsce - będzie wiadomo, o co chodzi.

 

2 godziny temu, Adventure184 napisał:

Siemanko
Ponownie szukam chętnych do kalendarzowej sesji foto,  szczególnie poszukiwani:
Impreza 1
Impreza 2 - blob, bug,
Impreza 3
Forester 3
Forester 4

 

@Guliwer - dawaj na sesję, chętnie "Lazurka" zobaczymy w nowym kalendarzu. @Adventure184 świetne zdjęcia robi, naprawdę klasa :thumbup:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedawno pod czas pewnej rozmowy powstał pomysł zrobienie Klubowych ramek pod tablice.

Zrobiłem wstępne rozeznanie,  koszt takich ramek, nie powinien przekroczyć 25 zł za parę.

Proste projekty robią gratis, jakieś bardziej skomplikowane – 40 zł.

Wstępnie zbieram chętnych, jeżeli będzie na odpowiednia ilość ruszymy z projektem, poniżej lista:

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1PwR_PIsysxJcHZHQyumoJhhuD_JrcYqNocE9zJNDR9I/edit?usp=sharing

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 17.09.2018 o 12:06, Adventure184 napisał:

Siemanko
Ponownie szukam chętnych do kalendarzowej sesji foto,  szczególnie poszukiwani:
Impreza 1
Impreza 2 - blob, bug,
Impreza 3
Forester 3
Forester 4

Outback wszystkie poza 3
Legacy wszystkie poza 4

Termin i lokalizacja do ustalenia, może nawet uda się w dzień spota.
 

Mogę wpaść ze swoją gc jak chcesz. 

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 17.09.2018 o 12:06, Adventure184 napisał:

Siemanko
Ponownie szukam chętnych do kalendarzowej sesji foto,  szczególnie poszukiwani:
Impreza 1
Impreza 2 - blob, bug,
Impreza 3
Forester 3
Forester 4

Outback wszystkie poza 3
Legacy wszystkie poza 4

Termin i lokalizacja do ustalenia, może nawet uda się w dzień spota.
 

Forester 3 ... mogę zaglądnąć ;) ...tylko gdzie i kiedy...? :)

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9.03.2017 o 20:18, Krajanek napisał:

To auto forumowicza BOROwaty . Mieszka w Wawie a pochodzi z Jarosławia.

Siema

 

Tak się chciałem tylko "przywitać" bo trafiłem przypadkiem na post o mnie

Potwierdzam - jestem z Jarosławia i mieszkam w Warszawie, stąd na spotach na Podkarpaciu nie bywam ;/

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć
Ruszamy z tematem ramek pod tablicę, poszukałem trochę i znalazłem firmę która je dla nas zrobi.

Wybrałem podkładki z nadrukiem który jest  pokryty powierzchnią żelową (zdjęcie poniżej).

Koszt jednej ramki to 12,5 zł, komplet na samochód (2 sztuki) - 25 zł, projekt poniżej.

Do środy 17.10.2018 proszę o zapisanie się na liście i dokonanie wpłaty na konto, w tytule przelewu proszę o nick oraz ilość.

Nr konta w dokumencie, w drugiej zakładce (żeby nikt nie zmienił :))

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1PwR_PIsysxJcHZHQyumoJhhuD_JrcYqNocE9zJNDR9I/edit?usp=sharing

img_202-9c38cf2b87ca93cc283c19f6d4f7152a_550x366.jpg

 

nr konta.png

 

SUBARU_PROJEKT.jpg

Edytowane przez Adventure184
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...