Skocz do zawartości

Podkarpackie Spoty Subaru


ukaszWRX

Rekomendowane odpowiedzi

Trochę to dziwne, ale wiosną na klasycznej trasie JAS-RZE-JAS można wręcz potykać się o Subaru, co w zimie nie było takie oczywiste :huh: pewnie stoją pod pierzyną i nabierają wartości :biglol:  Tym razem postanowiłem pozdrowić @mRoZiOo :D

image.thumb.png.4c24da3e8836013c95817003c2443cd4.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Marek S w razie czego dla Ciebie mam naklejkę tzn. kupiłem więcej to mogę Ci odstąpić bo już wcześniej wiedziałem, że zagościł u Ciebie Forester ale czekałem aż oficjalnie potwierdzisz ;) Super! Zamienić Subaru na Subaru!!!

Dla sprostowania Waszych zapytań. Comiesięczny nasz spot odbędzie się jak najbardziej zgodnie z planem tzn. 07.04.2018r. tj. sobota jak każda pierwsza miesiąca. A rozpoczęcie sezonu z "Zmotoryzowane Podkarpacie" jest dodatkową okazją abyśmy się wspólnie zobaczyli również w innym świecie niż nasz ukochane Plejady. Także widzimy się na pewno na comiesięcznym spocie w pierwszą sobotę miesiąca a sobota Wielkanocna jest dodatkowym dniem abyśmy się zobaczyli i zapewne złożyli sobie życzenia.... Wielkanocne  

 

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Malyboss napisał:

 

Sami wcześniej namieszaliście z tym terminem...

 

:blink: Kto tak namieszał ???? Jakieś dowody, nagrania ???? Stanowczo zaprzeczam Malysabotażysto ! :biglol:

 

8 godzin temu, Malyboss napisał:

 

Ktoś tam wcześniej sugerował przeniesienie kwietniowego spota właśnie na 31.03 ;) 

 

Jak to ???? Kto to taki ???!!! Gdzie to takie sugestie były ???? Łukaszu..... Ty  chyba uczestniczysz z zlotach innej marki........ taki kryptofan mitsubishi z Ciebie... ;)

 

8 godzin temu, Malyboss napisał:

  Pamiętam, że był taki pomysł.

 

 

Eeeee..... coś, ktoś, gdzieś może rzucił co robimy.... ale żadne konkrety..... na SKP info, że jest spotkanie "Zmotoryzowane podkarpacie"  i możemy jako klubowicze podjechać zobaczyć co tam się dzieje ;) o naszym tradycyjnym spocie nie było jeszcze żadnego info ..... oj, coś słabo czytasz SKP ..... :yellowcard:  :biglol:  :D

 

8 godzin temu, subaru_viper napisał:

Na nowym serduchu też fajnie chodzi. Już kolejne 40tkm wykrecilem.
SBD trzeba jeździć... Nie może stygnac...
Wszystkiego najlepszego na święta.... I radości z pomykania Subarakami..
 

 

 

No bravo ! To co ? Nowy challenge ? Pół miliona ??? :lol:

@Marek S widzisz co się dzieje ? ..... masz jeszcze ponad 300kkm bezawaryjnej jazdy :D

18 minut temu, Wojtasec napisał:

Dla sprostowania Waszych zapytań. Comiesięczny nasz spot odbędzie się jak najbardziej zgodnie z planem tzn. 07.04.2018r. tj. sobota jak każda pierwsza miesiąca. A rozpoczęcie sezonu z "Zmotoryzowane Podkarpacie" jest dodatkową okazją abyśmy się wspólnie zobaczyli również w innym świecie niż nasz ukochane Plejady. Także widzimy się na pewno na comiesięcznym spocie w pierwszą sobotę miesiąca a sobota Wielkanocna jest dodatkowym dniem abyśmy się zobaczyli i zapewne złożyli sobie życzenia.... Wielkanocne  

 

 

Dobrze gada ! Polać mu...... ale ja pewnie nie dam rady wpaść w tą sobotę .....buuu :angry:

  • Dzięki! 1
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ależ się gęsto w wątku zrobiło... Nie ma to jak mały sabotażyk uskutecznić, żeby zaktywizować forumowiczów, heheh  :biglol:

 

Godzinę temu, Wojtasec napisał:

rozpoczęcie sezonu z "Zmotoryzowane Podkarpacie" jest dodatkową okazją abyśmy się wspólnie zobaczyli również w innym świecie niż nasz ukochane Plejady.

 

I o to chodzi  :thumbup:

 

Godzinę temu, Machoń napisał:

Jakieś dowody, nagrania ???? Stanowczo zaprzeczam Malysabotażysto ! :biglol:

 

Hahahahah  :biglol:

 

Godzinę temu, Machoń napisał:

Ty  chyba uczestniczysz z zlotach innej marki........ taki kryptofan mitsubishi z Ciebie... ;)

 

No i wydało się... Zostałem rozpracowany na cacy  :biglol:

 

Godzinę temu, Wojtasec napisał:

sobota Wielkanocna jest dodatkowym dniem abyśmy się zobaczyli i zapewne złożyli sobie życzenia.... Wielkanocne  

 

9 godzin temu, subaru_viper napisał:

Wszystkiego najlepszego na święta.... I radości z pomykania Subarakami..

 

Nawzajemnie... I z tej okazji specjalnie dla was świąteczna karteczka :) 

 

5abd6282084f6_StroikWielkanocnySIP2018.thumb.jpg.a66d211099529f374e8beebf9085d229.jpg

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Wojtasec napisał:

@Marek S w razie czego dla Ciebie mam naklejkę tzn. kupiłem więcej to mogę Ci odstąpić bo już wcześniej wiedziałem, że zagościł u Ciebie Forester ale czekałem aż oficjalnie potwierdzisz ;) Super! Zamienić Subaru na Subaru!!!

Prorok czy co ... ;)

... a tak na poważnie to często przejeżdżasz obok mnie to pewnie widziałeś ...  Po naklejkę na pewno się zgłoszę ... z góry dzięki  :) ...

Ja u siebie mam czarną jakby ktoś potrzebował :) .

 

Korzystając z okazji życzę wszystkim Zdrowych, Radosnych Świąt!!!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze względu na chorobę , sprzedam moją Impreze: Hawk 2005 kombi, 8200 netto.

Pilne!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Niestety ze względu na chorobę ( jedyna śmiertelna choroba dla mężczyzn - przeziębienie) sprzedam moje Subaru Impreza 2005. Silnik 2.0 podwójne non turbo. Nadwozie - kombi - pojemne jak plecak przedszkolaka. Kolor: dziadkowy srebrny z elementami w kolorze rudym.

Przebieg do ustalenia w drodze negocjacji. Możliwa wysyłka, tylko paczkomaty InPost.

 

Cena 8200 netto plus jeden uśmiech :) 

 

 

  • Super! 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy wzdłuż 28-ki na linii Jasło-Krosno i okolice znajduje się godny polecenia fachowiec do renowacji felg aluminiowych?
Proponuję Ci zawieść do Ropczyc.Ceny pewno podobne ale robią na glanc
Tylko terminy....

Wysłane przez SM przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję Ci zawieść do Ropczyc.Ceny pewno podobne ale robią na glanc
Tylko terminy....

Wysłane przez SM przy użyciu Tapatalka

Ew. jak już tak się zapuszczasz to pod Mielcem w padwii narodowej robią i w zeszłym roku nie mieli jakichś terminów odległych :)

Wysłane z mojego ONEPLUS A5010 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, fiku napisał:

Proponuję Ci zawieść do Ropczyc.Ceny pewno podobne ale robią na glancemoji6.png Tylko terminy....

Dziękuję za dobry kontakt, gdyż być może przy okazji zlikwidują mi dwa ogniska korozji. Tylko terminy...

10 minut temu, maciu napisał:

Ew. jak już tak się zapuszczasz to pod Mielcem w padwii narodowej robią i w zeszłym roku nie mieli jakichś terminów odległych :)

W sensie Szkiełkowanie piaskowanie - Wacław Surowiec?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopadła mnie konieczność naprawy/wymiany wiskozy.

Słyszałem że ktoś z Wrocławia już od dawna tym się zajmuje i ma wiele pozytywnych opini (chyba ten http://allegro.pl/wiskoza-subaru-sprzeglo-wiskozowe-4x4-36m-gw-i7283232792.html), ale znalazłem też specjalistę w naszej rodzimej Dębicy  (https://www.olx.pl/oferta/regeneracja-subaru-impreza-forester-legacy-sprzeglo-wiskozowe-wiskoza-CID5-IDmFPr0.html#58a97240c2). Czy korzystał ktoś z usług Marka z Dębicy?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopadła mnie konieczność naprawy/wymiany wiskozy.
Słyszałem że ktoś z Wrocławia już od dawna tym się zajmuje i ma wiele pozytywnych opini (chyba ten http://allegro.pl/wiskoza-subaru-sprzeglo-wiskozowe-4x4-36m-gw-i7283232792.html), ale znalazłem też specjalistę w naszej rodzimej Dębicy  (https://www.olx.pl/oferta/regeneracja-subaru-impreza-forester-legacy-sprzeglo-wiskozowe-wiskoza-CID5-IDmFPr0.html#58a97240c2). Czy korzystał ktoś z usług Marka z Dębicy?
 
Zadzwoń do Carfita, prawdopodobne też robi takie cuda.

Wysłane przez SM przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Adventure184 napisał:

Dopadła mnie konieczność naprawy/wymiany wiskozy.

 

8 godzin temu, fiku napisał:

Zadzwoń do Carfita, prawdopodobne też robi takie cuda.

 

Przede wszystkim do Carfita :) 

Koszt regeneracji około sześciu stów, z tego co pamiętam.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

17 minut temu, wujek19922 napisał:

@Adventure184 a Subaru Serwis z Łańcuta? chyba takimi rzeczami też się zajmują a nie trzeba będzie auto odstawiać do Nowego Sącza czy też Dębicy

Krzysiek polecił mi firmę Lander z Wrocławia (http://allegro.pl/subaru-impreza-sprzeglo-wiskozowe-wiskoza-wisko-i6751756927.html) i na nich się chyba zdecyduje. Dzięki za pomoc.

Edytowane przez Adventure184
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyznać się, kto pozbywa się pięknego Youngtimera :angry:

RSA 18559_Sebastian_to sell_Legacy I 1991 DE_199000 km.jpg

 

p.s. i jeszcze pozdrowienia sprzed SOR w Krośnie - mam nadzieję, że personel, a nie pacjent , jak ja :(

RKR 20921_SG prelift 2.5X.JPG

i kolejny do sprzedania: https://www.otomoto.pl/oferta/subaru-impreza-subaru-impreza-wrx-sti-prodrive-ID6zSzz3.html, to chyba Zlotowy:

image.thumb.png.e82a9310b7a73c8a4137e5bd07b897ad.png

Kto rano wstaje... ten widzi dużo Subaru na drodze :biglol:

Byłem koło 7.30 w Krośnie i co kawałek to Forek: dwa SG polifty i SH, wszystkie jadące na wschód obwodnicą - do Strefy?

Nie mam zdjęć, bo jechałem bez kamerki, ale wszystkich pozdrawiam.

Edytowane przez Guliwer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...