Jump to content

Podkarpackie Spoty Subaru

ukaszWRX

Recommended Posts

18 godzin temu, wujek19922 napisał:

mi też się tak wyświetla :blink:

14 godzin temu, M@kul napisał:

do tego dzialu trzeba wpisac haslo a to juz jest link bezposrednio do watku. 

Aaa, no tak. To teraz wszystko jasne. Trzeba się tam udać na piechotę, a po drodze podać hasełko :) 

Hmm, spróbuję wkleić poniżej link do tego wątku. Ciekawe, czy link zadziała jako przekierowanie ;)

https://forum.subaru.pl/topic/97171-impreza-gt-rally-1996-projekt-odbudowa/

14 godzin temu, M@kul napisał:

-> Fora ogolne -> Jade nielegala (haslo - TAK) -> ''Impreza GT Rally 1996 -> Projekt Odbudowa''

Dajcie znac czy smiga :)

Śmiga :) 

Ja miałem zaszczyt i możliwość swego czasu obadania u Ciebie tej gabloty na wczesnym etapie prac. Wielkie ukłony i szacunek ode mnie za podjęcie tematu   :applause:

Trzymam kciuki za realizację na wszystkich etapach prac aż do szczęśliwego zakończenia... A że takowe będzie, nie mam żadnych wątpliwości   :thumbup:

12 godzin temu, Guliwer napisał:

Na to wygląda ;)  Na aukcji jedno ze zdjęć jest ewidentnie ze spotu na papieskim.

• Like 1

Godzinę temu, Adventure184 napisał:

Mamy już 12 wypełnionych ankiet,  na resztę czekam do 26.12.2017 - później przygotowuje projekt.

Zaznaczajcie wszystkie zdjęcia które wam się podobają.

https://goo.gl/forms/IJhikPoxVUYXrYix2

A wyniki głosowania można jakoś obadać na bieżąco?

Z powyższego wynika, że wszyscy głosują na swoje :biglol: Jak nic, trzeba zrobić przodek i każdy wklei sobie własne zdjęcia.

p.s. a może osobna wersja dla Imprezowiczów i Reszty? :rolleyes:

To tak jak w piłce nożnej z Niemcami ;) wszyscy głosują, a i tak będą same Imprezy :biglol:

Foresterzy, Fałki, Legasie, Wyautowani - Do Boju :D

Jak dla mnie jaki by nie był, będzie kozacki! Jedynie może mała sugestia, żeby się pojawiło kilka fotek grupowych tzn. chodzi mi o samochody bo to w końcu kalendarz dla nas z SKP a nie konkurs pięknych ujęć. Podrzucę tylko przykład o co mi chodzi bo jakości w nich brak:Dpost-13300-0-75910300-1473097959_thumb.jpg.ed6c466f6c8e8b00e7534ade2bf446ca.jpgIMG_20160604_191314.thumb.jpg.cfd080e2b8426b679a2547d8c9e6fba5.jpg:

1 godzinę temu, M@kul napisał:

Jak dla mnie jaki by nie był, będzie kozacki! Jedynie może mała sugestia, żeby się pojawiło kilka fotek grupowych tzn. chodzi mi o samochody bo to w końcu kalendarz dla nas z SKP a nie konkurs pięknych ujęć. Podrzucę tylko przykład o co mi chodzi bo jakości w nich brak:Dpost-13300-0-75910300-1473097959_thumb.jpg.ed6c466f6c8e8b00e7534ade2bf446ca.jpgIMG_20160604_191314.thumb.jpg.cfd080e2b8426b679a2547d8c9e6fba5.jpg:

Te zdjęcia są trochę nieostre i nie wiem czy dobrze wyjdą.

Dlatego nie dodawałem ich do głosowania - ale jeśli taka wola narodu :)

Edited by Adventure184

8 godzin temu, Guliwer napisał:

Z powyższego wynika, że wszyscy głosują na swoje :biglol:

Nie wszyscy. Ja akurat głosowałem na - wg mnie - najfajniejsze. Nie miałem ciśnienia, żeby akurat moje się tam znalazły, bo niektóre inne są lepsze ;) 

7 godzin temu, Zachar napisał:

niech wygrają zdjęcia z największą ilością głosów tylko żeby każdy głosował tylko raz

Dokładnie tak :) 

5 godzin temu, fiku napisał:

Dokładnie...choć mój się pojawił to i tak ma marne szanseemoji6.png

@fiku, nic straconego - bez urazy - ale są lepsze zdjęcia / bardziej widowiskowe gabloty, niż Twój - a także i mój - Forek. Swojego masz na co dzień ;) 

Forki widowiskowe (na tle np. Imprez szanownych koleżanek / kolegów) raczej nie są. Ich przewaga leży gdzie indziej - doskonale o tym wiemy :D 

Nawet jak będą tylko Imprezy - mi to zupełnie nie przeszkadza, bo to zacne, fajne, widowiskowe auta, miło będzie przewracać kolejną kartę kalendarza z ich udziałem.

No i pamiętajmy, że to cały czas auta z grona SKP.  Czyli - jakby nie patrzeć - NASZE ;) 

[mention=19998]fiku[/mention], nic straconego - bez urazy - ale są lepsze zdjęcia / bardziej widowiskowe gabloty, niż Twój - a także i mój - Forek. Swojego masz na co dzień  
Forki widowiskowe (na tle np. Imprez szanownych koleżanek / kolegów) raczej nie są. Ich przewaga leży gdzie indziej - doskonale o tym wiemy  
Nawet jak będą tylko Imprezy - mi to zupełnie nie przeszkadza, bo to zacne, fajne, widowiskowe auta, miło będzie przewracać kolejną kartę kalendarza z ich udziałem.
No i pamiętajmy, że to cały czas auta z grona SKP.  Czyli - jakby nie patrzeć - NASZE  

Całkowicie się z Tobą zgadzam, dlatego nawet nie biorę udziału w głosowaniu

Wysłane przez SM przy użyciu Tapatalka

10 minut temu, fiku napisał:

Całkowicie się z Tobą zgadzam

Dziękuję :) 

10 minut temu, fiku napisał:

nawet nie biorę udziału w głosowaniu

Tego akurat nie rozumiem. Nie głosujesz => nie masz prawa narzekać ;) 

Tego akurat nie rozumiem. Nie głosujesz => nie masz prawa narzekać  

Ale ja przecież wcale nie narzekam dla mnie jest ważne żeby był...

Wysłane przez SM przy użyciu Tapatalka

• Upvote 1

Panowie spokojnie, moim zdaniem każdy kto chciałby powieści sobie gdzieś w domu "NASZ" wspólny rodzinny kalendarz powinien zagłosować na to co mu się najbardziej podoba, a nóż może jego samochód spodoba się większej ilości osób i pojawi się w kalendarzu, w końcu Subaru to jedna wielka rodzina :)

a jeśli ktoś nawet nie chce sobie powieści kalendarza, to było by miło gdyby ktoś zagłosował i wspomógł swoim subiektywnym wyborem innych by łatwiej było by wybrać zdjęcia do kalendarza. Jest czas świąt więc fajnie sobie pomagać :)

Szanowne, Forumowe Grono,

z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia chciałbym życzyć Wam: dużo zdrowia, radości i spokoju, refleksji i odpoczynku od codziennego zgiełku.

Ciepłej, rodzinnej, serdecznej atmosfery, wszelkiej pomyślności w życiu prywatnym i zawodowym. Wytrwałości i powodzenia w realizacji planów i spełnienia osobistych marzeń.

Bezpiecznych podróży, szerokości i przyczepności - wszędzie tam, gdzie trzeba ;) 

Oraz: gumowych słupów, taniej benzyny... i żeby korki były tylko w butelkach  ;)

Specjalnie dla Was - Subarowy Stroik  :)

5a3f023c01fb3_Stroikwiteczny12.thumb.jpg.f2ed163e7de7a231ee1940c55483991c.jpg

Przypominam że nie długo kończymy głosowanie, mamy 21 wypełnionych ankiet.

Jeżeli ktoś ma fajne zdjęcia grupowe to podeślijcie.

Korzystając z okazji chciałbym życzyć wam WSZYSTKIEGO SUBAROWEGO z okazji świąt :)

Edited by Adventure184

Mam już wstępne projekty kalendarza pionowego i poziomego, zdjęcia wybrałem spośród tych które miały najwięcej głosów, czekam na konstruktywna krytykę :)

Projekt chciał bym zamknąć w poniedziałek.

Kalendarz Pion

Kalendarz Poziom

Jeżeli projekt otworzycie w przeglądarce zdjecia będą wyglądały gorzej (szczególnie grudzień), lepiej pobrać pliki i otworzyć w programie do pdf.

Koszt kalendarza to 24 zł - niezależnie od ilości chętnych.

Kalendarze chciał bym rozdać na najbliższym spocie, dlatego proszę o wpłaty na konto w temacie: Nick z forum ilość i wybrany format (np. Adventure184 1x poziom, 2x pion).

Rafał Przygoda  83 1240 2672 1111 0010 7273 6831 (konto w pekaosa).

Wszystkie osoby od których pieniądze będę miał do środy do północy dostaną kalendarz w sobotę.

Jeżeli ktoś później wpłaci, kalendarz będzie mógł odebrać po 8 stycznia w rzeszowie lub nowej wsi.

• Like 2
  • Upvote 1

W dniu 26.12.2017 o 22:27, karloszka napisał:

Haloooo

dla mnie te święta na prawdę były magiczne :wub:

takie spotkanie:

IMG_0461.thumb.JPG.89085aaad53a81cc77d39809e59bf8fc.JPG

Super, na pewno emocji było co niemiara :thumbup:

A "babci" to się pewnie wycieraczki w uśmiech ułożyły, jak Cię zobaczyła ;) 

W dniu 26.12.2017 o 22:27, karloszka napisał:

lubię to moje klyjo, ale po prostu to Subaru to jest ... no po prostu magia

Coś niecoś o tym wiemy :) 

11 godzin temu, Adventure184 napisał:

Mam już wstępne projekty kalendarza pionowego i poziomego, zdjęcia wybrałem spośród tych które miały najwięcej głosów, czekam na konstruktywna krytykę :)

Projekt chciał bym zamknąć w poniedziałek.

Świetna robota, naprawdę - projekty bardzo mi się podobają. Oprócz fajnych zdjęć są jeszcze świnki, loga SKP - no i te świneczki przy każdej pierwszej sobocie miesiąca - coby nikt nie zapomniał, że wtedy "spotujemy" => super pomysł  :thumbup: chylę czoła :) 

• Like 1