Jump to content

Podkarpackie Spoty Subaru

Recommended Posts

• Replies 6.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Spot na wesoło           Dymki mają charakter humorystyczny i proszę je traktować z przymrużeniem oka  

Parę fotek z sobotniego spota wrzucam tutaj dla tych co nie widzieli na FB ( tam jest więcej ).   Dzięki wszystkim za udane spotkanie    

Posted Images

58 minut temu, Guliwer napisał:

AD 2017?

Hehe :) Na FB jest już info o najbliższym spocie => 7 X 2017. Ale godzina rozpoczęcia się zgadza :) 

Aha - nie wiem, czy już informowałem, ale na najbliższym spocie jak wyżej będzie możliwość przymierzenia / pomacania / ocenienia wykonanych specjalnie dla nas testowych bluz Subaru Klub Podkarpacie - białej w rozmiarze XL oraz grafitowej w rozmiarze L.

Edited by Malyboss

Ja nie lubię dostawać w twarz książką, dlatego ufam w Forum :D

Edited by Guliwer
W dniu 26.09.2017 o 22:26, Malyboss napisał:

Teraz coś w temacie bluz SKP. Dostałem dzisiaj z rzeszowskiego Cutline dwie testowe bluzy - białą w rozmiarze XL i grafitową w rozmiarze L.

@Malyboss - dziękujemy za wczorajszą przymierzalnię i prosimy o kontrolę naszego statusu na FB: @Sabaru - M grafitowa, @Guliwer - XL grafitowa. Komu i jak zapłacić?

W dniu 2.10.2017 o 22:52, Malyboss napisał:

Hehe :) Na FB jest już info o najbliższym spocie => 7 X 2017. Ale godzina rozpoczęcia się zgadza :) 

Dziękujemy wszystkim pięknie za przyjęcie nas do Społeczności SKP na wczorajszym Spocie. Wnioskujemy, że jak nie było głosu sprzeciwu i nikt nas nie wyrzucił, to jesteśmy przyjęci :biglol: Z wieloma osobami rozmawialiśmy, ale możemy jeszcze nie kojarzyć imion i nicków, za co przepraszamy. Lazurek jeździ codziennie te swoje 100 km, by się dotarł na zimowe wariacje ;) Dzisiaj na przykład był na pstrągu na Foluszu i widział Outbacka i Legacy w Nowym Żmigrodzie i  na krzyżowce 993 z drogą na Folusz.

Edited by Guliwer
1 godzinę temu, Guliwer napisał:

@Malyboss - dziękujemy za wczorajszą przymierzalnię i prosimy o kontrolę naszego statusu na FB: @Sabaru - M grafitowa, @Guliwer - XL grafitowa

Nie ma sprawy. Cieszę się że udało się to sprawnie ogarnąć i wszyscy obecni zainteresowani mieli możliwość wczoraj namacalnie obadać produkt ;) 

Poniżej screen z listą z FB. Jesteście wpisani - tylko coś się kolor nie zgadza?? @Guliwer - proszę o zweryfikowanie, czy mają być BIAŁE, CZY GRAFIT ??

1.thumb.png.887fc3d1d330e1f4e215fc820953d98a.png

Dziękujemy wszystkim pięknie za przyjęcie nas do Społeczności SKP na wczorajszym Spocie. Wnioskujemy, że jak nie było głosu sprzeciwu i nikt nas nie wyrzucił, to jesteśmy przyjęci :biglol:

My również dziękujemy - miło było was zobaczyć :) 

możemy jeszcze nie kojarzyć imion i nicków, za co przepraszamy

Wszystko w swoim czasie... Na początku też tak miałem :biglol:

Korzystając z okazji chciałbym jeszcze podziękować użytkownikom @Makul i @Kr3cik za dzisiejszą wizytę w Tbg. Fajnie było pogadać :) 

59da690b66134_M@kulKr3cikwTbg08.thumb.JPG.72805ed3d3d2c8032266cb173fef1ab0.JPG

Komu i jak zapłacić?

Temat listy na bluzy SKP będziemy pomału zamykać dziś / jutro. Jak zamkniemy listę, to podam szczegóły dotyczące wpłat.

Edited by Malyboss
W dniu 15.10.2017 o 21:10, Guliwer napisał:

Co by nie dublować zawartości:

Gratuluję Forka..... fajna maszyna !!

A ja pozdrawiam klubowego forka widzianego ostatnio pod VIVO w Krośnie :D

IMG_20171015_191219.jpg

IMG_20171015_191235.jpg

1 godzinę temu, Machoń napisał:

Gratuluję Forka..... fajna maszyna !!

Dziękujemy. Nie wiem, czy doszły do Ciebie słuchy, że masz nowego nicka: Jeti :biglol:

p.s. pod tą galerią to chyba będzie można zrobić niezłe polowanie na Subaru ;)

p.s. zaległe zdjęcie z odbioru Lazurka

IMG_7724.JPG

Edited by Guliwer
W dniu 17.10.2017 o 11:29, Guliwer napisał:

Dziękujemy. Nie wiem, czy doszły do Ciebie słuchy, że masz nowego nicka: Jeti :biglol:

No wiesz....aż tak to się nie ukrywam ;)  Musisz być czujny i spostrzegawczy :ph34r: Widocznie za mało się starasz i się obijasz.... no no no :biglol:

Autko jak ? Pierwsze wrażenia jakie ? 

Gdzieś pewnie jednak jest ta cieniutka granica między Jasłem i Krosnem ;)

Samochód w zakrętach jest jak wąż. Nie umiem jeszcze wolno ruszać, ale pracuję nad tematem. Wczoraj pękł pierwszy tysiąc. Z utęsknieniem czekam na dotarcie się Forka B)

Z utęsknieniem czekam na dotarcie się Forka B)

A potem to już tylko TJS Miedziana Góra i tor Biłgoraj, tudzież lotnisko w Świdniku ;) 

W planach na drugą połowę listopada jest Tor Łódź :yahoo:i podróż do Gdańska, tak więc trzeci tysiąc wisi w powietrzu. Potem wymiana oleju oraz opon i hulamy :D

p.s. szukam lokalnego speca od Clio, bo coś mi niedomaga :(

Edited by Guliwer
  • Upvote 1

Witam Was serdecznie! 

Zajrzalem do Waszego wątku poniewaz potrzebuje pomocy... W piatek 3 listopada wybieram się do Lwowa. Jednak autem chcemy dojechać do Przemyśla, a dalej bedziemy poruszać się busami. Stąd moje pytanie - czy jest ktos kto ma jakieś wolne miejsce parkingowe? Pod domem, pod pracą. Gdziekolwiek. Byle auto było względnie bezpieczne. Bedzie to Megane 3 wiec nie potrzebuje ogrzewanego garażu czy dywanu. Tylko kawałek ziemi pod chmurką. 

Jest ktos chętny mi pomóc? Odwdzięcze się buteleczką rudego napoju☺ 

Aaa najwazniejsze - auto mialoby stac od soboty do srody,bo w srode wracamy ze Lwowa i jedziemy do Ustrzyk. 

W dniu 26.10.2017 o 19:35, Jachu93 napisał:

Witam Was serdecznie! 

Zajrzalem do Waszego wątku poniewaz potrzebuje pomocy... W piatek 3 listopada wybieram się do Lwowa. Jednak autem chcemy dojechać do Przemyśla, a dalej bedziemy poruszać się busami. Stąd moje pytanie - czy jest ktos kto ma jakieś wolne miejsce parkingowe? Pod domem, pod pracą. Gdziekolwiek. Byle auto było względnie bezpieczne. Bedzie to Megane 3 wiec nie potrzebuje ogrzewanego garażu czy dywanu. Tylko kawałek ziemi pod chmurką. 

Jest ktos chętny mi pomóc? Odwdzięcze się buteleczką rudego napoju☺ 

Aaa najwazniejsze - auto mialoby stac od soboty do srody,bo w srode wracamy ze Lwowa i jedziemy do Ustrzyk. 

Witaj, Mogę Ci zaoferować kawałek nieba na moim parkingu,  ale do Przemyśla ode mnie jest 40-50km. Jak nie znajdziesz nic bliżej to zapraszam. Jak coś to daj znać ;)

Edited by Merfi
  • Upvote 1

witam

Mam prośbę znajdzie ktoś ze złotymi brembo 5x100 STI  chwilę czasu? tzn chciałbym sprawdzić czy felga wchodzi na zacisk :) 5 min w okolicy rejtana rzeszów :)

Jak cos to PW THX

Edited by konrad0101

Mam pytanie do koleżanek i kolegów z RZ czy jest gdzieś w waszej okolicy producent nadkoli z tworzywa do samochodów.Szukałem w necie ale bez skutku.

Wysłane przez SM przy użyciu Tapatalka

Cześć

Szukam auta do przejazdu ślubnego w terminie 30.12.2017 - wybór marki jest oczywisty :)

Trasa nie jest długa - Nowa wieś - Rzeszów - Zaczernie, płacę pieniędzmi wódką i jeśli trzeba to olejem :)

Ma ktoś w tym dniu kilka wolnych godzin?

Cześć
Szukam auta do przejazdu ślubnego w terminie 30.12.2017 - wybór marki jest oczywisty
Trasa nie jest długa - Nowa wieś - Rzeszów - Zaczernie, płacę pieniędzmi wódką i jeśli trzeba to olejem

Ma ktoś w tym dniu kilka wolnych godzin?

@Wojtasec ma doświadczenie!

Wysłane z mojego WAS-LX1 przy użyciu Tapatalka