Jump to content

Podkarpackie Spoty Subaru

ukaszWRX

Recommended Posts

@Malyboss. Również dziękuję za pogaduchy i spotkanie nad jeziorem. Było miło,  Sympatycznie i za gorąco. Wróciliśmy do domu z oparzeniami 1 stopnia :/ ale wracamy do zdrowia :P Spodobało nam się to miejsce i na pewno będziemy zaglądać tam od czasu do czasu. Swoją drogą super miejsce na survivalowy spot pod namioty. Są nawet kałuże dla świnek :D Pozdrawiam 

Dnia 4.08.2017 o 23:34, T K A C Z U napisał:

Moze spota zrobimy wyjatkowo w niedzielę?

W niedzielę jest jakiś ogólny spot motoryzacyjny na MOP Pawłosiow przy A4 koło Jarosławia. Może zbierzemy ekipę i się wybierzemy? Postoimy razem z innymi Japończykami i pewnie Niemcami, Francuzami i Bóg wie czym jeszcze. Co myślicie? 

https://www.facebook.com/events/256762628173813/?ti=cl

Lipa, lipa i jeszcze raz lipa. 90% BMW i kilka innych. Żałuję że byłem i nie polecam 

Edited by Merfi
  • Upvote 1

Dnia 5.08.2017 o 21:39, Merfi napisał:

Spodobało nam się to miejsce i na pewno będziemy zaglądać tam od czasu do czasu. Swoją drogą super miejsce na survivalowy spot pod namioty.

@Merfi, zarzuć w wątku pomysł, o którym pisałeś również na FB. Może chwyci :) 

• Thanks 1

„SURVIVAL SPOT W TARNOBRZEGU!  Miejsce: Jezioro Tarnobrzeskie  Termin: 26-27 sierpień  Dlaczego survival? A no dlatego że nie ma tam domków do wynajęcia, więc proponuję namioty.  Opłaty? Z tego co pamiętam to 6zl za świnie i tyle.  Gastronomia: wspólne grillowanie z własnym prowiantem i zimnym piwkiem (co kto lubi;)  Ewentualnie dla leniwych są tam 2-3 bary :p  Plaża jest, woda czysta, rowerki wodne, raj dla dzieciaków (moje nie chciały wyjeżdżać).   Jakieś pytania?  Zapraszam do dyskusji :)”
SURVIVAL SPOT W TARNOBRZEGU! 
Miejsce: Jezioro Tarnobrzeskie 
Termin: 26-27 sierpień 
Dlaczego survival? A no dlatego że nie ma tam domków do wynajęcia, więc proponuję namioty. 
Opłaty? Z tego co pamiętam to 6zl za świnie i tyle. 
Gastronomia: wspólne grillowanie z własnym prowiantem i zimnym piwkiem (co kto lubi;) Ewentualnie dla leniwych są tam 2-3 bary 1f61b.png:P 
Plaża jest, woda czysta, rowerki wodne, raj dla dzieciaków (moje nie chciały wyjeżdżać). 

Jakieś pytania? 
Zapraszam do dyskusji 1f642.png:)

• Like 1
  • Upvote 1

Zaległe pozdrowienia z wtorku z Rzeszowa, w tym dla nowego szczęśliwego posiadacza czarnego Forka MY'17 z orurowaniem. Po drodze było całkiem sporo Plejad, głównie na RSR.

IMG_7196.jpg

IMG_7198.jpg

IMG_7199.jpg

IMG_7200.jpg

Oględnie mówiąc przełom września i października.

No tak...bo do Subaru to serce i cierpliwość potrzeba mieć

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka

• 2 weeks later...

Hej. Coś Wam pokaże ;)

Tak wyglądają zregenerowane klosze do mojego Forka. Rozklejone, przeszlifowane wewnątrz i na zewnątrz oraz ponownie uszczelnione :)

20170831_135929.jpg

Edited by Zachar

Dnia 30.07.2017 o 22:31, Malyboss napisał:

W kończący się właśnie weekend zaszczycił nas nad Jeziorem Tarnobrzeskim swoją obecnością forumowicz @Merfi z rodziną.

Mam tylko nadzieję, że uczestnicy kończącego się właśnie festiwalu SFF 2017 dali wam pospać, a namiotów nikt nie ukradł :D 

Dziękuję wam za sympatyczne pogaduchy wieczorową porą - ech, co ja gadam - było już po północy :D  i do następnego razu :) 

@Maciek Niemy - zmień opis przy awatarze - chyba że jeden H6 to dla Ciebie za mało... :biglol:

Sory Szefie!
To co mam w zupełności wystarcza! :jdm:

Godzinę temu, Maciek Niemy napisał:

Sory Szefie!

No!  Poprawione... Żeby mie to było ostatni raz :ok:

Heheheheh  :biglol:

Godzinę temu, Maciek Niemy napisał:

To co mam w zupełności wystarcza! :jdm:

No to super   :applause:  Dobrze, że "Czarnuch" pozostał "w rodzinie" i poszedł w dobre ręce ;) 

@szamot, a u Ciebie jak poszukiwania następcy?

Przypomniała mi się jeszcze taka stara prawda związana ze sprzedażą / kupnem gabloty... Że najpiękniejsze jest to, że po tej transakcji jest zawsze dwóch zadowolonych - ten, co właśnie kupił, i ten, co właśnie sprzedał  :biglol:

16 godzin temu, Malyboss napisał:

No!  Poprawione... Żeby mie to było ostatni raz :ok:

Heheheheh  :biglol:

No to super   :applause:  Dobrze, że "Czarnuch" pozostał "w rodzinie" i poszedł w dobre ręce ;) 

@szamot, a u Ciebie jak poszukiwania następcy?

Przypomniała mi się jeszcze taka stara prawda związana ze sprzedażą / kupnem gabloty... Że najpiękniejsze jest to, że po tej transakcji jest zawsze dwóch zadowolonych - ten, co właśnie kupił, i ten, co właśnie sprzedał  :biglol:

No i niestety nie masz racji:

2 godziny temu, Maciek Niemy napisał:

No i niestety nie masz racji:

Bo to był, widać, wyjątek... Albo ta zasada po prostu nie dotyczy Subaraków :D

@Maciek Niemy, oby Czarnuch kolejne kilometry połykał bezawaryjnie i ku uciesze właściciela. Zresztą był oblewany szampanem na papieskim zaraz po transakcji, to nie może być inaczej :biglol: