Jump to content

Podkarpackie Spoty Subaru

ukaszWRX

Recommended Posts

22 minuty temu, tedimy99 napisał:

Jeszcze raz dzięki za super subarowe spotkanie:Dpozdrawiam

@tedimy99, dziękujemy za wizytę - i zapraszamy sąsiadów na kolejne spoty :)  Pozdrawiamy również !!

22 minuty temu, tedimy99 napisał:

Witajcie, muszę podzielić się z Wami moim odkryciem:) Jeszcze raz dzięki za super subarowe spotkanie:Dpozdrawiam

http://nadwisla24.pl/2017/06/28/w-tarnobrzegu-odbyl-sie-zlot-milosnikow-i-posiadaczy-samochodow-subaru-fotoreportaz-oraz-video-hd/  

Łukaszek mnie  uprzedził ;)

Oj tam, raptem o pięć minut... ;) 

Edited by Malyboss

Witam,

Uff, wreszcie chwilka wytchnienia i można coś spokojnie napisać.... :lol: Tak jak reszta ekipy ja również pragnę wszystkim serdecznie podziękować za przybycie do Tarnobrzega i za wspólnie,baaardzo miło, spędzony czas :yahoo: A było to możliwe dzięki Łukaszowi z rodzinką... Mały... dziękujemy za wszystko !

Nawet pogodę zamówił idealną - było extra !

"Marina" jak i całe jezioro to bardzo malownicze miejsca, które warto odwiedzić z całymi rodzinami.... te słowa kieruję do osób które nie mogły się pojawić na wyjazdowym spocie, warto zabrać dzieciaki czy inne bliskie osoby i spędzić tam chociaż jeden dzień.

Wyjazd ten pokazuje, że koncepcja naszych spotkań w różnych zakątkach Podkarpacia sprawdza się i na wzór ogólnopolskiego Zlotu Plejad, mamy takie mini-plejady tutaj u siebie :D Oprócz pasji do samochodów poznajemy również inne, ciekawe miejsca naszego rejonu.... i o to chodzi.

Jestem ciekaw gdzie nasza ekipa zawita kolejnym razem.....?!  ;)

Jeszcze raz, dzięki że byliście..... :thumbup:

_DSC0224.JPG

Edited by Machoń
  • Upvote 1

Pozdrowienia dla wielu Forków, które wysypały się w Jaśle - tylko jednego udało mi się ustrzelić i to w dodatku nie na RJS.. - pod MPM na JPII.

IMG_6836.JPG

Witam wszystkich forumowiczów ;)

Jestem tu nowy i nigdy nie korzystałem z takich portali, więc jeśli będę coś robił źle to proszę o wyrozumiałość i pouczanie :P Przy okazji dziękuje za możliwość uczestniczenia w spocie który się odbył w Tarnobrzegu, było mega fajnie i pozytywnie. Pozdrawiam :)

5 godzin temu, Merfi napisał:

Witam wszystkich forumowiczów ;)

Jestem tu nowy i nigdy nie korzystałem z takich portali, więc jeśli będę coś robił źle to proszę o wyrozumiałość i pouczanie :P

Witamy, witamy ! W sumie to sam byłem ciekawy, kiedy do nas dołączysz :) 

Jako nowy użytkownik - wypadałoby się przywitać na ogólnym - poniżej link:

https://forum.subaru.pl/topic/60648-tutaj-się-witamy-dział-dla-nowych-forumowiczów/

5 godzin temu, Merfi napisał:

Przy okazji dziękuje za możliwość uczestniczenia w spocie który się odbył w Tarnobrzegu, było mega fajnie i pozytywnie. Pozdrawiam :)

My również dziękujemy :)  Już pomału myślimy o następnych miejscach, wyjazdach i atrakcjach...  ;) 

12 godzin temu, Malyboss napisał:

My również dziękujemy :)  Już pomału myślimy o następnych miejscach, wyjazdach i atrakcjach...  ;) 

wpis na gościnnym już jest ;)

co do planów, wybieram sie dzisiaj wieczorem na Soline obczaić miejscówkę i popytać o warunki, jak sie dowiem czegoś ciekawego to poinformuje , pozdrawiam

• Upvote 2

A tu [mention=19998]fiku[/mention] ustrzelony na wakacjach w Saint Tropez.....  hehe 
fiku.jpg.6a05fb56838ee838f16ae268dd118dad.jpg

Dobre... ale wygląda że prezes też pod Te palmy zawitał
Ja trochę zmienię temat, choć miło powspominać wypad pod Marinę.
Szykuje się gruba impreza w Krośnie, więc i okazja na okazjonalny zlot...
http://www.speedland.pl/
Myślę że i czas odpowiedni by coś zacząć zorganizować.

Wysłane przez SM przy użyciu Tapatalka

Pozdrawiam Imprezę (chyba hatch GH) na RJS w rasowym rajdowym malowaniu, widzianą dzisiaj na rondzie Zesłańców Sybiru w Tarnowie około 15.15.

Krosno "planowo" przegrało w Lublinie, natomiast Rzeszów ucieka spod topora i zachowuje iluzoryczne szansa na ucieczkę z baraży:

Clipboard01.jpg

Clipboard02.jpg

18 godzin temu, fiku napisał:

Myślę że i czas odpowiedni by coś zacząć zorganizować.

Dokładnie, będzie to potężna impreza..... rozmawiałem z organizatorem....(jakbyś @fiku miał FB to byś wiedział ;) ) i mamy możliwość uczestnictwa... także ten.... zapraszamy ! Zbiórka rano w Krośnie i wspólny przejazd na lotnisko ! :yahoo:

speed.jpg

speed2.jpg

[mention=19998]fiku[/mention] miał FB to byś wiedział  ) i mamy możliwość uczestnictwa... także ten.... zapraszamy ! Zbiórka rano w Krośnie i wspólny przejazd na lotnisko ! :yahoo:
speed.thumb.jpg.736eabb29e0aac5accb8a2a0f9c845e5.jpg
speed2.jpg.cfa78cae88991f369020fdb83ecb8d56.jpg

Tyle że informacja na FB ukazała się dopiero dzisiaj o ile dobrze pamiętam to coś po 8.30 a mój wpis był z wczoraj tak że ten...

Wysłane przez SM przy użyciu Tapatalka

2 godziny temu, fiku napisał:

Tyle że informacja na FB ukazała się dopiero dzisiaj o ile dobrze pamiętam to coś po 8.30 a mój wpis był z wczorajemoji14.png tak że ten...

Info o Speedlandzie na FB jest już dość długo..... ;) 

A dziś było info, że SKP bierze udział ;) 

A Twój wpis z wczoraj to : 

Dnia 9.07.2017 o 18:15, fiku napisał:

Z tego można wnioskować że chodził Ci ogólnie o Speedland ;) także ten...... hehehehe..... ;) 

Ale dobrze, że poruszyłeś tutaj temat "okazjonalnego zlotu" .... Wiem, że @Wojtasec się wybiera więc może i inni forumowicze pójdą w jego ślady.

Ktoś jest chętny na taki extra spot ? A przy okazji i na bardzo fajną imprezę ? Może zrobimy małe rozeznanie w temacie ? 

Dnia 4.07.2017 o 09:16, Merfi napisał:

wpis na gościnnym już jest ;)

:thumbup:

Dnia 4.07.2017 o 09:16, Merfi napisał:

wybieram sie dzisiaj wieczorem na Soline obczaić miejscówkę i popytać o warunki, jak sie dowiem czegoś ciekawego to poinformuje

I jak, @Merfi - wiadomo coś?

Dnia 9.07.2017 o 00:00, Machoń napisał:

A tu @fiku ustrzelony na wakacjach w Saint Tropez..... :lol: hehe 

Dobre...emoji3.png ale wygląda że prezes też pod Te palmy zawitałemoji6.png

Przed Prezesem nikt się nie ukryje... Jego czujne oko jest wszędzie ;) 

12 godzin temu, Machoń napisał:

Dokładnie, będzie to potężna impreza..... rozmawiałem z organizatorem....(jakbyś @fiku miał FB to byś wiedział ;) ) i mamy możliwość uczestnictwa... także ten.... zapraszamy ! Zbiórka rano w Krośnie i wspólny przejazd na lotnisko ! :yahoo:

5 godzin temu, Machoń napisał:

Ale dobrze, że poruszyłeś tutaj temat "okazjonalnego zlotu" .... Wiem, że @Wojtasec się wybiera więc może i inni forumowicze pójdą w jego ślady.

Ktoś jest chętny na taki extra spot ? A przy okazji i na bardzo fajną imprezę ? Może zrobimy małe rozeznanie w temacie ? 

Impreza zapowiada się ciekawie - chętnie bym zawitał do Krosna, niestety grafik u mnie ostatnio mocno napięty, prawie jak naciąg na werblu :D 

No i odległość ode mnie do was dość spora - ale będę się starał coś wykombinować, może się uda :question:

Reflektuje ktoś na kino ? Dziś - sobota - 18:45 Helios Galeria Rzeszów.... Film "Baby Driver" - fajna motoryzacyjna sensacja z subaru w roli głównej.... :D

Zbiórka przy kasie ok. 18:30..... 2-3 osoby już są. 

Znalezione obrazy dla zapytania baby driver plakat

1.jpg

2.jpg

3.jpg

4.jpg

Chyba czas na Jasielski spot na Foluszu :D Muszę popracować nad wlepkami, bo SKP się leni :P

Pozdrowienia z wczoraj dla Lanosa pod lodami na Piłsudskiego koło 20.00. Państwo byli ciekawi wyniku meczu, a ja zaniemówiłem z wrażenia i nie spytałem się o ... wrażenia z posiadania Imprezy :rolleyes: 

IMG_6973.JPG

A mecz: w Krośnie dramat i przegrana - ZASŁUŻONA!!!! -  z Poznaniem. Może lepiej, że nie będziemy jechać w Play-Offach, bo i tak kasy brakuje - czytaj Sponsorów, czyli na Podkarpaciu bez zmian; tym bardziej, że Rzeszów pojechał zgodnie "z planem". Na szczęście Bydzia też przegrała swój mecz.

Clipboard02.jpg

Clipboard01.jpg

Edited by Guliwer

Dnia 18.07.2017 o 09:50, karloszka napisał:

M@kul mała dedykacja w Twoją stronę...

https://www.youtube.com/watch?time_continue=30&v=Z8fDFlJeOI0

PS Wieszak czeka :)

To jest dedykacja z sugestia? :D

Szybki ten trzydrzwiowy kombiak, zobacze co da sie zrobic... 

IMAG0933.thumb.jpg.e1b85f44b0cd6ae3b454ea92d8485144.jpg

...zaczalem przygotowania pod body kity z filmiku hehe :)

PS cierpliwosci, przyjdzie czas i na niego ;)

Edited by M@kul

Witam serdecznie Szanowne Grono :) 

Mam takie małe pytanko: czy ktoś z was byłby chętny na pojeżdżawkę na gokartach w rzeszowskim Reskarcie w niedzielę 23 VII ???

Tor zarezerwowany na wyłączność na jedną godzinę - start około 17:00 - 19:00. Na razie jest 10 osób zdecydowanych, potrzeba jeszcze max 6 osób.

Wiem, że jest wtedy Arge SpeedLand w Krośnie (też się w sumie zamierzam pojawić) ale do godziny 18:00 impreza ma się zakończyć, więc jest to jak najbardziej do wykonania.

Gdyby ktoś był chętny, to dajcie znać - może być na PW, może być na FB.