Jump to content

Podkarpackie Spoty Subaru

ukaszWRX

Recommended Posts

Pozdrowienia:

- dla Pana w garniturze w czarnym Forku na RKR.... jadącego Legionów od Portiusa w stronę stadionu w Krośnie, o 14.44,

- Kierownika(cy) czarnego XV na RJS.... jadącego o 15.55 w odwrotnym kierunku,

- Kierownika(cy) czarnego Levorga? (był kurnik) na RJS.... jadącego w Potoku w stronę Krosna.

Edited by Guliwer

Dziękuję, Onyxx trochę daleko i kojarzy mi się ze ślimakami ;), ale jakbym miał sprzedawać auto jako nowe, to wyglądają bardzo porządnie. Do Komborni mam bliżej, ale wyjdzie w praniu.

p.s. ktoś zjadłby jutro pstrąga, nie że ja będę smażył B) ale np. 14-15  Pod Mareszką - mareszkaski.pl

p.s. cenne "planowe" zwycięstwo na wyjeździe:

Clipboard01.jpg

p.s. jednak ktoś dojechał pod Mareszkę - pozdrawiam nieznajomego.

IMG_6687.JPG

p.s. a z drogi powrotnej pozdrawiam Imprezę RJS... zaparkowaną pod Zespołem Szkół na Mickiewicza w Nowym Żmigrodzie oraz Forka za którym jechałem ze Żmigrodu w stronę Jasła.

IMG_6699.JPG

p.s. niestety Rzeszów "planowo" przegrał u siebie z Łodzią, i w wirtualnej tabeli spadł na ostatnie miejsce, zwiększając do 90% szanse na bezpośredni spadek do II ligi - pewnie zależy im na derbach z nami tj. z Krosnem ;)

Clipboard01.jpg

Clipboard02.jpg

Edited by Guliwer

Dnia 25.03.2017 o 19:59, Guliwer napisał:

Wieś była na mieście i spotkała (w Krośnie):

- Forka II pod Frac w Turaszówce, często tam widywanego przez moją 1/2 (na zdjęciu)IMG_6363.jpg

Teraz jest już oświniaczony, albo wtedy byłem ślepy. Dziękuję Malinie za spot w Kwiaciarni.

Ktoś się wybiera 24.06.2017 na MotoFestival Krosno 2k17 nie to żebym unikał sobotnich spotów ale zawsze praca wypada :( może pierwsza lipca się w końcu uda a jak nie to na żądanie biere hehe :)

5 godzin temu, rześki napisał:

nie to żebym unikał sobotnich spotów ale zawsze praca wypada :(

25 VI spotujemy u mnie w Tbg - to akurat niedziela. Zapraszam :) 

5 godzin temu, rześki napisał:

a jak nie to na żądanie biere hehe :)

To bodajże cztery razy w roku (?) jest szansa się pojawić ;) 

Dnia 15.06.2017 o 20:31, fiku napisał:

No to fajny weekend się zapowiadaemoji41.png

Mam nadzieję, że takie właśnie okulary się przydadzą ;) 

Patrzyłem przed chwilą na prognozę na za tydzień - niby słońce i 26 stopni ma być. Zobaczymy :) 

Pozdrawiamy z plejad e5fc38dea259d2f607cbf61b6ff72064.jpg

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

A jak pytałem kto jeszcze z Podkarpacia jedzie to nikt się nie zgłaszał :( impreza super. Każdemu polecam.

Z kronikarskiego obowiązku: Rzeszów na fali spadkowej, nie kopie się leżącego, ale wysłanie 5 zawodników na Gdańsk, to same kłopoty, i podobno telewizja transmitowała ten mecz. Na 99,9% spotkamy się w II lidze.

Z kronikarskiej przyjemności: emocjonujący mecz w Krośnie, który rozstrzygnął sie w ostatnim biegu. Wciąż jest szansa na Play-Off.

Clipboard01.jpg

Clipboard02.jpg

IMG_6752.JPG

Dnia 21.05.2017 o 19:53, fiku napisał:

Prezes Machoń zna wszystkie Subaraki w Krośnie i okolicachemoji6.png

Ciekawe, czy zna blond Panią, która prawdopodobnie wyszła w Domu Kultury koło 18.50, wsiadła do FXT świeżo kupionego w Radomskim i ... odjechała :biglol:

IMG_6763.JPG

Mogę się mylić...ale czy ten forester nie jest czasem własnością pewnej Pani stomatolog, pracującej w pobliskim Marident.

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka

Bardzo możliwe, ale to była niedziela pod wieczór, i pewnie wychodziła z zakończenia roku szkolnego w MDK-u, bo miała gustowną czarną sukienkę, a stomatolodzy to raczej chodzą na biało, prawda? Uderzam w stół :P

Dnia 19.06.2017 o 11:56, Guliwer napisał:

Ciekawe, czy zna blond Panią, która prawdopodobnie wyszła w Domu Kultury koło 18.50, wsiadła do FXT świeżo kupionego w Radomskim i ... odjechała :biglol:

10 godzin temu, fiku napisał:

Mogę się mylić...ale czy ten forester nie jest czasem własnością pewnej Pani stomatolog, pracującej w pobliskim Marident.emoji6.png

Też się trzymam tej wersji ale nie zgadza mi się ....:" świeżo kupiony w radomskim ".... ;) 

50 minut temu, fiku napisał:

Taką oto ładną imprezę ustrzeliłem dzisiaj przy garażu...
4ac0d77944afa2ecb7c1d36fdaaf5209.jpg

Dwie opcje : 

-jedna Pani w średnim wieku co nie odmachuje a świnka biała jest....:D pewnie takiego kupiła i nie kuma o co biega ;) 

-pewien kolega, który jeździł wanną bugiem, srebrnym i zmienił niedawno na hawka wanne..... ;) był na spocie w Krośnie

Strzelam w opcję nr 2 :D

@fiku wędka spakowana ? ;) 

Z tym Radomskim to być może zbyt daleko posunięty wniosek, ale na szybie jest naklejka WRA...

Edited by Guliwer

10 godzin temu, Machoń napisał:

@fiku wędka spakowana ? ;) 

Odnośnie wspomnianej wędki....To chciałbym Wszystkim przypomnieć o niedzielnym, wyjazdowo-grilowym spocie w Tarnobrzegu.

Łukasz, dzięki jeszcze raz za ogarnięcie licencji.Planuję więc wyjazd wczesnym rankiem, oby tylko pogoda dopisała. 

Wypada również wspomnieć o sobotniej imprezie w Krośnie

http://www.krosno24.pl/kultura.php3?id=10753

Łukasz, dzięki jeszcze raz za ogarnięcie licencji.

Nie ma sprawy, @fiku. Było trochę "jazdy" przy załatwianiu, ale o tym już wiesz ;) 

Planuję więc wyjazd wczesnym rankiem, oby tylko pogoda dopisała. 

594ab95a83bd2_PogodaNiedziela.png.41d1567f490f76486094f35ca0be34bc.png

Zamówiłem, specjalnie na tą okoliczność.

Pasuje ? ;) 

• Upvote 2

Kto stał w Krośnie na Tysiąclecia (przy Alior Banku) około 14.37 czerwoną Imprezą na RKR? Pozdrawiam

p.s. żona widziała około 14.50 pod Bosch na Podkarpackiej oświniaczone Legacy - ktoś coś?

Edited by Guliwer

Urządzając Wszystkich "mysliwych" polujacych na Krosniejskie Subaraki że we wtorek zawitała do nas Impreza WRX wersja UK

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka