Skocz do zawartości

Podkarpackie Spoty Subaru


ukaszWRX

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, Machoń napisał:

A poniżej wczorajsze spotkanie z Radkiem i jego nowe, kolejne (już 3 w kolekcji) subaru.... tym razem WRX - bug .... ładnie bulgocze :D

Wy w tym Krośnie zawsze po "cichu" się zbieracie, ale w poniedziałek już zawarczą motocykle żużlowe i zagłuszą bulgot :biglol:

Dzisiaj w Rzeszowie było od zarąbania Subaru, ciepło się zrobiło i wylazły :yahoo:Potem zdam relację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to lecimy: Szpieg spod Jasła pozdrawia wszystkie Plejady spotkane na drodze Jasło-Rzeszów- Krosno, w tym ładnego pomarańczowego XV około 14.30 w Babicy. Teraz foty (pozwy rozwodowe i bany z pracy proszę kierować na najbliższą komendę) :D i pozdrowienia dla:

 

Forka z Łosiem i Koniem z parkingu przychodni na Warzywnej o 13.20

IMG_6431.JPG

trzy Forki na Kopisto w kolejce około 11.00

IMG_6425.JPG

IMG_6426.JPG

w Milennium (ten na UA to PRESS za szybą) miedzy 11.15 a 13.00

IMG_6428.JPG

IMG_6430.JPG

Dwie Panie pod Millenium o 12.20

IMG_6429.JPG

Edytowane przez Guliwer
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.04.2017 o 14:31, Malyboss napisał:

 

Miejsce grillowe już czeka...  ;) Jakby co, to parę obrazków na zachętę

 

 

No piękna ta miejscówka ..... wygląda bardzo zachęcająco :D Moim zdaniem bardzo dobre miejsce na wyjazdowego spota. 

Tylko pytanie czy będzie odzew ze strony forumowiczów..... bo z naszą mobilizacją bywa różnie :angry:

Może pasowałoby ułożyć wstępnie jakąś listę chętnych na takiego spota.... zobaczymy czy znajdą się załogi na wyjazd ;)

 

Myślę, żeby to miało sens to może tak minimum 8-10 samochodów ??? Ktoś podejmie temat ? Czekam na jakieś odpowiedzi, czy jesteście zainteresowani ;)

 

 

Dnia 10.04.2017 o 21:18, Malyboss napisał:

Sobotni mikro spot w RS Motorsport...    Przy okazji - podziękowania dla @T K A C Z U za profesjonalne ogarnięcie tematu z hamownią :) 

 

 

Dobrze, że pojawiła się fotorelacja ;) Fajnie, fajnie..... a co z wykresami ??? Dlaczego nikt się nie chwali ?! Wklejać wykresiki :D

 

Dnia 10.04.2017 o 20:23, Guliwer napisał:

No to lecimy: Szpieg spod Jasła pozdrawia wszystkie Plejady spotkane na drodze Jasło-Rzeszów- Krosno, w tym ładnego pomarańczowego XV około 14.30 w Babicy. Teraz foty (pozwy rozwodowe i bany z pracy proszę kierować na najbliższą komendę) :D 

 

No bardzo ładnie..... :D Trzeba być czujnym, bo subaraki są wszędzie ;) Przed nami nic się nie ukryje .... :biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Machoń napisał:

No piękna ta miejscówka ..... wygląda bardzo zachęcająco :D Moim zdaniem bardzo dobre miejsce na wyjazdowego spota. 

 

Zapraszam :) Miło będzie zobaczyć Was w Siarkowym Grodzie :) 

 

15 godzin temu, Machoń napisał:

Dobrze, że pojawiła się fotorelacja ;)

 

Fotorelacja to trochę na wyrost ;) Byłem na 12:30, na rolki wjechałem o 13:00 - wcześniej było ponoć ciekawiej, bo dwie gabloty klękły :wacko: :wacko: :wacko:

 

15 godzin temu, Machoń napisał:

a co z wykresami ??? Dlaczego nikt się nie chwali ?! Wklejać wykresiki :D

 

OK, wklejam ;) Chociaż chwalić się to może i nie ma za bardzo czym... ;) 

 

... "FORESTRER"... :biglol: 

 

58eeba693ec24_WykreszHamowniRSMotorsportRzeszw.thumb.png.4e3d59a21182158bfb120e7cdb3cd8b1.png

 

 

Edytowane przez Malyboss
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, Malyboss napisał:

 

Fotorelacja to trochę na wyrost ;) Byłem na 12:30, na rolki wjechałem o 13:00 - wcześniej było ponoć ciekawiej, bo dwie gabloty klękły :wacko: :wacko: :wacko:

 

 

Jak to dwie gabloty klękły ? Widzę, że nieźle sobie tam poczynacie ...... myślę, że nikt z nas ;)

 

23 godziny temu, Malyboss napisał:

 

OK, wklejam ;) Chociaż chwalić się to może i nie ma za bardzo czym... ;) 

 

... "FORESTRER"... :biglol: 

 

Nie nooo.... wykresik pierwsza klasa ! Moment w pełnym zakresie trzyma Twój forestrer..... ;)

A co to masz za nowy model właśnie ? ;) 

 

Ktoś jeszcze zaprezentuje jakieś rysunki czy ee tam ? TKACZU.... czuję , że jest dobrze więc czekamy..... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Machoń napisał:

Jak to dwie gabloty klękły ?

 

Ano klękły - podobno. @T K A C Z U pewnie zna szczegóły, może się podzieli... ;) 

 

1 godzinę temu, Machoń napisał:

Widzę, że nieźle sobie tam poczynacie ......

 

Jak się bawić, to się bawić :biglol:  Jest ryzyko = jest zabawa ;)  Z tego co wiem, to w Imprezie panewka się obróciła :wacko:

 

1 godzinę temu, Machoń napisał:

Nie nooo.... wykresik pierwsza klasa ! Moment w pełnym zakresie trzyma Twój forestrer..... ;)

A co to masz za nowy model właśnie ? ;) 

 

No właśnie - to jest taki nowy, unikatowy model Forestera - Special Limited Edition - Forestrer :D Wymyślony w ostatnią sobotę w RS Motorsport . Czuję się zaszczycony :D 

 

 

 

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, lechuorzech napisał:

Gdzie taka fajna miejscówka w tbg jest? Jeśli coś wypali tak blisko to z chęcią bym się pisał, toż ja praktycznie za płotem.

 

To może jednak stworzymy tą listę skoro coś rusza w temacie.... myślę , że do końca kwietnia lub pierwszy tydzień maja ją zamkniemy, kto będzie chciał to ma 3 tygodnie do namysłu ;) Zobaczymy czy jest w ogóle zainteresowanie i sens organizacji.... potem ustalimy termin spotkania ( koniec maja/czerwiec ? )

 

Nie ma co przeciągać decyzji bo wiemy jak nam forumowe projekty wychodzą. 

Także ten.....

 

LISTA CHĘTNYCH NA GRILLOWEGO SPOTA W TARNOBRZEGU:

 

1.Malyboss

2.Machoń

3.lechuorzech

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, lechuorzech napisał:

Gdzie taka fajna miejscówka w tbg jest? Jeśli coś wypali tak blisko to z chęcią bym się pisał, toż ja praktycznie za płotem.

 

To jest Marina przy Jeziorze Tarnobrzeskim:

 

http://marina.tarnobrzeg.pl/

 

Można tam się nawet przekimać, jakby ktoś reflektował. Wszystkie informacje są dostępne na stronie w odpowiednich zakładkach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Machoń napisał:

 

To może jednak stworzymy tą listę skoro coś rusza w temacie.... myślę , że do końca kwietnia lub pierwszy tydzień maja ją zamkniemy, kto będzie chciał to ma 3 tygodnie do namysłu ;) Zobaczymy czy jest w ogóle zainteresowanie i sens organizacji.... potem ustalimy termin spotkania ( koniec maja/czerwiec ? )

 

Nie ma co przeciągać decyzji bo wiemy jak nam forumowe projekty wychodzą. 

Także ten.....

 

LISTA CHĘTNYCH NA GRILLOWEGO SPOTA W TARNOBRZEGU:

 

1.Malyboss

2.Machoń

3.lechuorzech

4.Krajanek

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Machoń napisał:

 

To może jednak stworzymy tą listę skoro coś rusza w temacie.... myślę , że do końca kwietnia lub pierwszy tydzień maja ją zamkniemy, kto będzie chciał to ma 3 tygodnie do namysłu ;) Zobaczymy czy jest w ogóle zainteresowanie i sens organizacji.... potem ustalimy termin spotkania ( koniec maja/czerwiec ? )

 

Nie ma co przeciągać decyzji bo wiemy jak nam forumowe projekty wychodzą. 

Także ten.....

 

LISTA CHĘTNYCH NA GRILLOWEGO SPOTA W TARNOBRZEGU:

 

1.Malyboss

2.Machoń

3.lechuorzech
4.Krajanek
5. bjurek1


Dobra miejscówka, często tam siedzimy w sezonie, jest bajecznie! :) 

Edytowane przez bjurek1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie pojawił się bulgot to taka świąteczna przyjemność, polecieć pierwszy raz Subarakiem poświęcić koszyk
Co do zlotu...byłoby miło spotkać się w szanownym gronie w tak fajnym miejscu.Niech mieszkańcy poczują "ciary"na plecach po przelocie przez miasto.Tu się wyjatkowo muszę pilnować, bo Mallyboss może się odgrysc

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka

Proszę dopisać mnie do listy

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, fiku napisał:

Wreszcie pojawił się bulgotemoji2.png to taka świąteczna przyjemność, polecieć pierwszy raz Subarakiem poświęcić koszykemoji6.png

 

Zacnie... @fiku, co tam za modyfikacje uskuteczniłeś? napiszesz coś więcej? Może być na PW...

 

55 minut temu, fiku napisał:

Co do zlotu...byłoby miło spotkać się w szanownym gronie w tak fajnym miejscu.Niech mieszkańcy poczują "ciary"na plecach po przelocie przez miasto.

 

Popieram :D

 

56 minut temu, fiku napisał:

Tu się wyjatkowo muszę pilnować, bo Mallyboss może się odgryscemoji6.png

 

Jako żywo nie czaję, o co kaman... ;) 

 

57 minut temu, fiku napisał:

Proszę dopisać mnie do listy

 

Już się robi. Aktualizuję: 

 

LISTA CHĘTNYCH NA GRILLOWEGO SPOTA W TARNOBRZEGU:

 

1. Malyboss

2. Machoń

3. lechuorzech
4. Krajanek
5. bjurek1

6. fiku

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, fiku napisał:

Miałem dzisiaj zaszczyt siedzieć po prawej stronie w STI kolegi Darka.Jak tu kurde żyć...emoji6.png

 

No tak..... :D Strach pomyśleć jakbyśmy jechali a nie siedzieli ;):lol:

 

Pozdro fiku , dzięki za spocika..... a tak na marginesie to teraz Twojego forka słychać z kilometra ! Przelot z tyłu był a wleciał jeszcze właściwy kolektor :D Jest dobrze !

Także, przerabiać i bulgotać.... naprawdę warto cieszyć się tym dźwiękiem ! ....aha i wpisywać się na listę TBG ( skrót od Tarnobrzeg :lol:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Szanowne Grono - koleżanki i koledzy,

 

z okazji zbliżających się świąt, chciałbym życzyć wam wszystkim zdrowych, pogodnych Świąt Wielkanocnych, przepełnionych wiarą, nadzieją, radością i optymizmem,
dużo radosnego, wiosennego nastroju, serdecznych spotkań w gronie rodzinnym i wśród przyjaciół, oraz efektywnego odpoczynku od codziennego zgiełku.

A także wszelkiego powodzenia i sukcesów w realizacji waszych planów, marzeń i pomysłów.

 

A tutaj - specjalnie dla Was - wielkanocny, subarowy stroik :) 

 

58f277605d43a_StroikWielkanocnySIP.thumb.jpg.e2b3c607611c8f9fc3598cf32a3c9b9e.jpg

  • Lajk 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i ja się przyłączę do życzeń. Wszystkiego co najlepsze , przede wszystkim zdrowia i chwili spokoju z rodziną z okazji tych Świąt Wielkanocnych :)

Wysłane z mojego HTC One przy użyciu Tapatalka

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ja również - rodzinnych, pełnych ciepła i radosnych świąt Wielkiej Nocy dla każdego z Was,
Pan zmartwychwstał więc niechaj i w Nas zmartwychwstanie to, co już niemal zapomniane...
Marzenia,
Optymizm,
Wiara w lepsze jutro... i w sens życia.

Alleluja
i do przodu !!!



20941d8677417e583ded0937b7b87148.jpg


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  • Lajk 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej!!!

Ktoś się wybiera? W Lany Poniedziałek fani motoryzacji z Podkarpacia spotkają się na parkingu przy ulicy Okrzei gdzie między 13, a 16 odbędzie się Wielkanocny Zlot Strefy GTI.  http://krosno112.pl/aktualnosci/pozostale-informacje/item/3312-wielkanocny-zlot-strefy-gti-przed-nami

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...