Skocz do zawartości

Podkarpackie Spoty Subaru


ukaszWRX

Rekomendowane odpowiedzi

Dnia 1.04.2017 o 21:28, Emil3371 napisał:

Pstrąg w Foluszu zawsze i przepraszam za dzisiejszą nieobecność.

To co, sprawdzimy w ten weekend, czy już otwarte?

 

BTW.  St-ów > Strzyżów, Staszów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, wujek19922 napisał:

od znajomych słyszałem że w porządku jest Euro-Glas przy ul. Lwowskiej , ja też właśnie chce się wybrać bo ponoć w porządku mają ceny dobre materiały i dobrze robią 

Dziękuję. Biorę ich też pod uwagę i faktycznie materiały ok i cena dobra. 

Ktoś jeszcze jakieś info?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Machoń napisał:

Spot na wesoło :D          Dymki mają charakter humorystyczny i proszę je traktować z przymrużeniem oka ;)

 

@Machoń, dymki jak zwykle mistrzowskie :thumbup:

 

Moc jest już od samego początku, pierwsze zdjęcie wymiata :thx:

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hahaha popłakałem się :biglol: idealne dymki :D

 

6 godzin temu, gekoniasty napisał:

Koledzy sorki za może głupie pytanie . Kiedy ma być finalizacja tematu bluz?
No i drugie pytanie. Kto z południa wybiera się na Plejady?

Wysłane z mojego HTC One przy użyciu Tapatalka
 


ogólnie ja miałem zamiar się wybrać na plejady, ale na 100% jeszcze nie wiem... ten termin mi akurat wadzi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj "nawaliło" Forków w Jaśle, pewnie wyszły z pracy/szkoły, bo było to około 15-tej. Wszystkie trzy RJS-y widziane w trójkącie Parking Farny-Rynek-zielony rynek. Tak mi kopara opadła, że nawet nie zdążyłem aparatu wyjąć. Właścicieli wzywa się do Spotu!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 1.02.2017 o 19:27, Adventure184 napisał:

Dwójka z przodu i z każdym dniem przybywa :)

 

Dnia 1.02.2017 o 21:09, Machoń napisał:

No i koniec..... teraz to już go nigdy nie sprzedasz......  :D hahaha

 

Dnia 2.02.2017 o 00:30, Malyboss napisał:

Mnie też to niedługo czeka... ;)

 

A więc - wczoraj był właśnie ten dzień, gdy nastała naonczas ciemność, głód i zaraza, a diabelskie znaki na niebie pokazać się miały... ;)

 

58e98bb7584f5_Licznik200kkm01.jpg.406a2fb456d3b4105b1cb4aaab3594db.jpg

 

Przypilnować - a tym bardziej wycelować łatwo nie było - wracaliśmy wczoraj ekipą ze sztuki w Rzeszowie w Life House na Rejtana, druga w nocy, załoga na pokładzie - delikatnie mówiąc, zrobiona - więc śpiewy, hihihi / hahaha, etc., etc. - aż w Nowej Dębie coś mnie tknęło => patrzę na wyświetlacz, a tam pałeczka i pięć dziewiątek :biglol:  Staję więc bezczelnie na środku pasa, a lekko zdezorientowana i niczego nieświadoma załoga pyta, czy gablota klękła - ja na to, że za podobne bluźnierstwa przewiduję straszliwe kary :biglol: po czym wyłuszczyłem, o co kaman. Ale chwilę to trwało, zanim załapali :biglol:

 

Więc - jak to onegdaj napisał @Machoń :

 

Dnia 2.02.2017 o 16:54, Machoń napisał:

Czyli forek ma u Ciebie dożywocie..... :biglol:   

 

Niechaj się stanie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Guliwer napisał:

Pozdrowienia dla WRX na RJS który właśnie stoi na Foluszu.

 

To popatrz jakiego mi się udało ustrzelić fajnego subaraka na RJS..... ;) Świetny stan w ciekawej wersji ;)

 

Również pozdrawiam :D 

 

 

IMG_20170407_181713.jpg

IMG_20170407_181730.jpg

IMG_20170407_181620.jpg

IMG_20170407_181736.jpg

IMG_20170407_181700.jpg

Edytowane przez Machoń
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj w klubie :D

Dnia 9.04.2017 o 03:34, Malyboss napisał:

 

 

 

A więc - wczoraj był właśnie ten dzień, gdy nastała naonczas ciemność, głód i zaraza, a diabelskie znaki na niebie pokazać się miały... ;)

 

58e98bb7584f5_Licznik200kkm01.jpg.406a2fb456d3b4105b1cb4aaab3594db.jpg

 

Przypilnować - a tym bardziej wycelować łatwo nie było - wracaliśmy wczoraj ekipą ze sztuki w Rzeszowie w Life House na Rejtana, druga w nocy, załoga na pokładzie - delikatnie mówiąc, zrobiona - więc śpiewy, hihihi / hahaha, etc., etc. - aż w Nowej Dębie coś mnie tknęło => patrzę na wyświetlacz, a tam pałeczka i pięć dziewiątek :biglol:  Staję więc bezczelnie na środku pasa, a lekko zdezorientowana i niczego nieświadoma załoga pyta, czy gablota klękła - ja na to, że za podobne bluźnierstwa przewiduję straszliwe kary :biglol: po czym wyłuszczyłem, o co kaman. Ale chwilę to trwało, zanim załapali :biglol:

 

Więc - jak to onegdaj napisał @Machoń :

 

 

Niechaj się stanie ;)

Witaj w klubie :) 

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 9.04.2017 o 03:34, Malyboss napisał:

A więc - wczoraj był właśnie ten dzień, gdy nastała naonczas ciemność, głód i zaraza, a diabelskie znaki na niebie pokazać się miały... ;)

...patrzę na wyświetlacz, a tam pałeczka i pięć dziewiątek :biglol: 

 

Czyli BigBossie dołączyłeś do klubu 200+ :thumbup: Wynik zacny ! Oby kolejne tysiące pękały bezawaryjnie ;)

 

3 godziny temu, Guliwer napisał:

Żeby tylko byli chętni do spotów. Trzeba byłoby wymyślić jakieś wlepki na szybę.

 

Mrozioo kiedyś stworzył takie karteczki - zaproszenia i powysyłał forumowiczom.... pozostawało tylko powycinać i za szyby dawać ;)

Można go zagadnąć żeby przesłał plik ale on tu już nie wpada.... BMW mu tylko w głowie... hahahahaha :yahoo:

 

A co do spotów to jest nas więcej i ciągle przybywa nowych subaraków.... także ten, jak tak dalej będzie to spoty możemy również lokalnie organizować  :biglol: W zasadzie to już możemy ;)

 

A poniżej wczorajsze spotkanie z Radkiem i jego nowe, kolejne (już 3 w kolekcji) subaru.... tym razem WRX - bug .... ładnie bulgocze :D

 

 

 

IMG_20170409_183827.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Adventure184 napisał:

Można by zrobić wizytówki, zawsze to lepiej wygląda i trwalsze niż kartka/ulotka.

 

Fajny pomysł.... tyle mamy ładnych wspólnych fotek z naszymi subarakami w tle, że coś można wybrać ;) 

 

Ale "nasze forumowe projekty" szybko nam nie wychodzą ;) W kolejce są jeszcze bluzy i wyjazd w plener (Tarnobrzeg) - ktoś w ogóle zainteresowany tym tematem - wyjazdu ? 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Machoń napisał:

Czyli BigBossie dołączyłeś do klubu 200+ :thumbup: Wynik zacny ! Oby kolejne tysiące pękały bezawaryjnie ;)

 

Dziękujemy serdecznie - ja i Forek ;) 

 

2 godziny temu, Machoń napisał:

wyjazd w plener (Tarnobrzeg) - ktoś w ogóle zainteresowany tym tematem - wyjazdu ? 

 

Miejsce grillowe już czeka...  ;) Jakby co, to parę obrazków na zachętę:

 

1.JPG.4f1c3f1a4eeed887d8bfc4a807f24509.JPG2.JPG.0ba31e9033ac15e0e9da5c0528bcc459.JPG3.JPG.18ff10d35f3f3bf5aa9cdbd08a7c5e34.JPG4.JPG.7a0f43f35cd8c026ba2cc44e6717ac17.JPG5.JPG.948dd0509583e27b68d9b7d333ded659.JPG

 

 

 

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...