Skocz do zawartości

Podkarpackie Spoty Subaru


ukaszWRX

Rekomendowane odpowiedzi

Przez 23 lata kariery motocyklowej i zamawiania dziesiątek koszulek, bluz itp. nigdy nie było takiego korowodu. Ale jest takie przysłowie: kto ma miękkie serce, to musi mieć twarde siedzenie w WRX :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.03.2017 o 23:27, Emil3371 napisał:

wywołuję do tablicy:

 

Gaceq

 

Dnia 21.03.2017 o 13:17, Machoń napisał:

:ok:14. Gaceq                           1 szt.  GRAFIT / GRUBA / ZAMEK / M / MĘSKA

 

Kiedyś było już na liście zaktualizowane :P gdzieś zaginęło w późniejszych listach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Kolegów. Mam pytanie. Czy na taką bluzę można się jeszcze zapisać? Czy gdzieś można jakiś wzór zobaczyć? Przesledzilem wątek i niestety nie znalazłem :(
Z góry dzięki za pomoc :)

Wysłane z mojego HTC One przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, gekoniasty napisał:

Czy gdzieś można jakiś wzór zobaczyć? Przesledzilem wątek i niestety nie znalazłem :(

Hmm..?? ;) 

Obadaj link - tu jest początek akcji:

https://forum.subaru.pl/topic/38849-podkarpackie-spoty-subaru/?do=findComment&comment=2541130

 

30 minut temu, gekoniasty napisał:

Mam pytanie. Czy na taką bluzę można się jeszcze zapisać?

Pewnie jeszcze można - ale tutaj niech się raczej @karloszka wypowie.

 

Dziękuję wszystkim za wczorajszego spota i świetną atmosferę. Do następnego razu ;) 

Edytowane przez Malyboss
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Malyboss napisał:

Hmm..?? ;) 

Obadaj link - tu jest początek akcji:

https://forum.subaru.pl/topic/38849-podkarpackie-spoty-subaru/?do=findComment&comment=2541130

 

Pewnie jeszcze można - ale tutaj niech się raczej @karloszka wypowie.

 

Dziękuję wszystkim za wczorajszego spota i świetną atmosferę. Do następnego razu ;) 

Dzięki za info. Tak daleko nie grzebałem :( mój błąd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za info. Tak daleko nie grzebałem  mój błąd.


Pisz raz dwa jaką chcesz jeszcze zdążysz :) koszt 100 zł sztuka

Proszę dodawać do listy jakie nicki chcecie Ci co nie napiszą nic będą mieli taki nick jaki mają na forum. Info szczególnie do tych, którzy biorą sobie i komuś :-)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.03.2017 o 22:09, karloszka napisał:

Jak mi teraz zaczniecie rezygnować tłumami to w ogóle nic nie zrealizujemy...

 

 

 

:question: - oznacza brak podanego rozmiaru

 

       1. karloszka                                    organizator


:ok:2. v-max                             1 szt.  GRAFIT / GRUBA / ZAMEK / XL
:pstryk:3. bjurek1                           1 szt.  GRAFIT / CIENKA /  ZAMEK / :question: 
:pstryk:4. Emil3371                         1 szt.  GRAFIT / CIENKA / ZAMEK / :question:
:ok:5. Malyboss                        1 szt.  GRAFIT / CIENKA / ZAMEK / L / + 1 szt. GRAFIT / GRUBA / ZAMEK / L

:ok:6. miro D88                         1 szt.  GRAFIT / GRUBA / ZAMEK / XL
:pstryk:7. karolek                           1 szt.  GRAFIT / CIENKA / ZAMEK / :question:
:pstryk:8. T K A C Z                        2 szt.    BIEL   / CIENKA / ZAMEK / :question:

:ok:9. M@kul                           1 szt.  GRAFIT / GRUBA / ZAMEK / M
:ok:10. Machoń                        1 szt.  GRAFIT / GRUBA / ZAMEK / XXL  + 1 szt. BIEL / GRUBA / ZAMEK / XXL
:ok:11. Ayu                               1 szt.  GRAFIT / CIENKA / ZAMEK / L (bez nicku)
:ok:12. Kr3cik                           1 szt.  GRAFIT / GRUBA / ZAMEK / L
:ok:13. POLI                              1 szt.  GRAFIT / GRUBA / ZAMEK / XS  + 1 szt.  GRAFIT / GRUBA / ZAMEK / S
:pstryk:14. Gaceq                           1 szt.  GRAFIT / GRUBA / ZAMEK / :question:
:ok:15. Gumis91                        1 szt.  GRAFIT / GRUBA / ZAMEK / L ....... + 1 szt. BIEL / CIENKA / GŁOWA /M

:ok:16. Scicińska                       1 szt. GRAFIT / GRUBA / ZAMEK / XS
:pstryk:17. mRoZiOo                       1 szt.  GRAFIT / CIENKA / GŁOWA / :question:

:ok:18. Krajanek                        1 szt.  GRAFIT / CIENKA / ZAMEK / L / Męska + 1 szt. BIEL / GRUBA / ZAMEK / XL

:ok:19. Adventure184                1 szt.  GRAFIT / CIENKA / ZAMEK / L

:pstryk:20. PietrekPietrek                1 szt.  GRAFIT / GRUBA / ZAMEK / :question:

:ok:21. Niemy                            1 szt.  GRAFIT / GRUBA / ZAMEK / M  + 1 szt. BIEL / CIENKA / ZAMEK / S

:ok:22. Rysio86                         1 szt.  GRAFIT / GRUBA / ZAMEK / M

:ok:23. gekoniasty                    1 szt.  GRAFIT / GRUBA / ZAMEK / M - nick na bluzie - GEKON

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, karloszka napisał:

Projekt po małej edycji, jak wam się widzi wysokość napisów na dole na bluzie? troszkę są niżej

Jak dla mnie, jest gites. Nie mam zastrzeżeń. Może jest nawet lepiej, niż poprzednio (?)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 2.04.2017 o 21:41, Marek S napisał:

Również dzięki Wszystkim za wczorajsze spotkanie i za super zdjęcia które zrobiła Kaya emoji106.pngemoji106.pngemoji106.pngemoji106.pngemoji6.pngemoji6.pngemoji6.pngemoji106.pngemoji106.pngemoji106.pngemoji106.pngemoji106.pngemoji106.pngemoji16.pngemoji106.pngemoji106.png

 

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

 

 

 

 

A gdzie są te zdjecia?
PS: Wiem że trochę nie ten dział, ale szukam Subaru do ok 11 tys, raczej bez wiatraka, najlepiej w pobliżu :)
Słyszał ktoś coś? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Adventure184 napisał:

na twarzoksiążce?

 

Yes, yes, yes :)   Trafiłeś w dychę :) 

 

@bjurek1, czy to Ty wywołałeś mnie dziś przez CB na Warszawskiej w kierunku Sandomierza?? Fonia była, a wizji brak :biglol:

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...