Skocz do zawartości

Podkarpackie Spoty Subaru


ukaszWRX

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Machoń napisał:

Jeśli chodzi o aktualizację listy to wszystko czytam i nanoszę na moją wsześniejszą ale jej nie kopiuję cały czas , żeby się w oczach nie popierdzieliło ;) Ewentualnie co jakiś czas ją będę wklejał.

Wystarczy jak będziecie w postach wpisywać tylko potrzebne dane, nawet byle jak ale żeby dało się odczytać, bez kolorowanek itp. krótko i na temat. Ja się już będę bawił z estetyką.... ;)

 

 

:pstryk:PODAĆ ROZMIAR, DAMSKA/MĘSKA I SWÓJ TEL. DO KARLOSZKI :pstryk:

           :question: - oznacza brak podanego rozmiaru

 

       1. karloszka                                    organizator


:ok:2. v-max                             1 szt.  GRAFIT / GRUBA / ZAMEK / XL / MĘSKA
         3. bjurek1                           1 szt.  GRAFIT / CIENKA /  ZAMEK / :question:  / MĘSKA
         4. Emil3371                         1 szt.  GRAFIT / CIENKA / ZAMEK /
:question: / .............
:ok:5. Malyboss                        1 szt.  GRAFIT / CIENKA / ZAMEK / L / MĘSKA + 1 szt. GRAFIT / GRUBA / ZAMEK / L / MĘSKA

         6. miro D88                         1 szt.  GRAFIT / GRUBA / ZAMEK / :question: / MĘSKA
         7. karolek                           1 szt.  GRAFIT / CIENKA / ZAMEK /
:question: /.............
         8. T K A C Z                        2 szt.    BIEL   / CIENKA / ZAMEK / :question: / .............

:ok:9. M@kul                           2 szt.  GRAFIT / GRUBA / ZAMEK / M / MĘSKA
:ok:10. Machoń                        1 szt.  GRAFIT / GRUBA / ZAMEK / XXL / MĘSKA + 1 szt. BIEL / GRUBA / ZAMEK / XXL / MĘSKA
         11. Ayu                               1 szt.  GRAFIT / CIENKA / ZAMEK / 
:question: / MĘSKA
         12. Kr3cik                           1 szt.  GRAFIT / GRUBA / ZAMEK /
:question:/ ........  + 1 szt. GRAFIT / CIENKA / GŁOWA / :question: /........
:ok:13. POLI                              1 szt.  GRAFIT / GRUBA / ZAMEK / XS ........ + 1 szt.  GRAFIT / GRUBA / ZAMEK / S / .........
         14. Gaceq                           1 szt.  GRAFIT / GRUBA / ZAMEK / :question:/........

:ok:15. fiku                               1 szt.  GRAFIT / GRUBA / ZAMEK / XL / MĘSKA
         16. Gumis91                        1 szt.  GRAFIT / GRUBA / ZAMEK /
:question: /....... + 1 szt. BIEL / CIENKA / GŁOWA / :question: / ......
         17. mRoZiOo                       1 szt.  GRAFIT / CIENKA / GŁOWA / :question: / MĘSKA

:ok:18. Krajanek                        1 szt.  GRAFIT / CIENKA / ZAMEK / L / ...... + 1 szt. BIEL / GRUBA / ZAMEK / XL / MĘSKA

:ok:19. Adventure184                1 szt.  GRAFIT / CIENKA / ZAMEK / L / MĘSKA

         20. PietrekPietrek                1 szt.  GRAFIT / GRUBA / ZAMEK / :question: /.......

:ok:21. Niemy                            1 szt.  GRAFIT / GRUBA / ZAMEK / M /MĘSKA + 1 szt. BIEL / CIENKA / ZAMEK / S /MĘSKA

:ok:22. Rysio86                         1 szt.  GRAFIT / GRUBA / ZAMEK / M / MĘSKA

:ok:23. Scicińska                       1 szt. GRAFIT / GRUBA / ZAMEK / XS / DAMSKA

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już podaje:

 

6 godzin temu, Machoń napisał:

14. Gaceq                           1 szt.  GRAFIT / GRUBA / ZAMEK /  M  MĘSKA

 

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Machoń napisał:

Jeśli chodzi o aktualizację listy to wszystko czytam i nanoszę na moją wsześniejszą ale jej nie kopiuję cały czas , żeby się w oczach nie popierdzieliło ;) Ewentualnie co jakiś czas ją będę wklejał.

Wystarczy jak będziecie w postach wpisywać tylko potrzebne dane, nawet byle jak ale żeby dało się odczytać, bez kolorowanek itp. krótko i na temat. Ja się już będę bawił z estetyką.... ;)

 

 

:pstryk:PODAĆ ROZMIAR, DAMSKA/MĘSKA I SWÓJ TEL. DO KARLOSZKI :pstryk:

           :question: - oznacza brak podanego rozmiaru

 

       1. karloszka                                    organizator


:ok:2. v-max                             1 szt.  GRAFIT / GRUBA / ZAMEK / XL / MĘSKA
         3. bjurek1                           1 szt.  GRAFIT / CIENKA /  ZAMEK / :question:  / MĘSKA
         4. Emil3371                         1 szt.  GRAFIT / CIENKA / ZAMEK /
:question: / .............
:ok:5. Malyboss                        1 szt.  GRAFIT / CIENKA / ZAMEK / L / MĘSKA + 1 szt. GRAFIT / GRUBA / ZAMEK / L / MĘSKA

         6. miro D88                         1 szt.  GRAFIT / GRUBA / ZAMEK / :question: / MĘSKA
         7. karolek                           1 szt.  GRAFIT / CIENKA / ZAMEK /
:question: /.............
         8. T K A C Z                        2 szt.    BIEL   / CIENKA / ZAMEK / :question: / .............

:ok:9. M@kul                           2 szt.  GRAFIT / GRUBA / ZAMEK / M / MĘSKA
:ok:10. Machoń                        1 szt.  GRAFIT / GRUBA / ZAMEK / XXL / MĘSKA + 1 szt. BIEL / GRUBA / ZAMEK / XXL / MĘSKA
         11. Ayu                               1 szt.  GRAFIT / CIENKA / ZAMEK / 
:question: / MĘSKA
         12. Kr3cik                           1 szt.  GRAFIT / GRUBA / ZAMEK /
:question:/ ........  + 1 szt. GRAFIT / CIENKA / GŁOWA / :question: /........
:ok:13. POLI                              1 szt.  GRAFIT / GRUBA / ZAMEK / XS ........ + 1 szt.  GRAFIT / GRUBA / ZAMEK / S / .........
         14. Gaceq                           1 szt.  GRAFIT / GRUBA / ZAMEK / :question:/........

:ok:15. fiku                               1 szt.  GRAFIT / GRUBA / ZAMEK / XL / MĘSKA
         16. Gumis91                        1 szt.  GRAFIT / GRUBA / ZAMEK /
:question: /....... + 1 szt. BIEL / CIENKA / GŁOWA / :question: / ......
         17. mRoZiOo                       1 szt.  GRAFIT / CIENKA / GŁOWA / :question: / MĘSKA

:ok:18. Krajanek                        1 szt.  GRAFIT / CIENKA / ZAMEK / L / Męska + 1 szt. BIEL / GRUBA / ZAMEK / XL / MĘSKA

:ok:19. Adventure184                1 szt.  GRAFIT / CIENKA / ZAMEK / L / MĘSKA

         20. PietrekPietrek                1 szt.  GRAFIT / GRUBA / ZAMEK / :question: /.......

:ok:21. Niemy                            1 szt.  GRAFIT / GRUBA / ZAMEK / M / MĘSKA + 1 szt. BIEL / CIENKA / ZAMEK / S / MĘSKA

:ok:22. Rysio86                         1 szt.  GRAFIT / GRUBA / ZAMEK / M / MĘSKA

:ok:23. Scicińska                       1 szt. GRAFIT / GRUBA / ZAMEK / XS / DAMSKA

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

COFAM OZNACZNICTWO DAMSKA/MĘSKA

bo się dowiedziałam, że to uniseks :D

 

edit

wrrr PREZES Machoń - daję Ci :czerwona: !!!

Przekopiowałeś jakąś nieaktualną listę bo namierzyłam Cie jako zbrodniarza, po tym jak M@kul zmienił 2 szt. na 1 szt. a wziąłeś go z tymi dwiema jeszcze.

Mam nadzieję że forumowicze tu często bywają i w razie czego wychwycą jakieś niejasności ...


 

 

:pstryk:PODAĆ ROZMIAR I SWÓJ TEL. DO KARLOSZKI :pstryk:

           :question: - oznacza brak podanego rozmiaru

 

       1. karloszka                                    organizator


:ok:2. v-max                             1 szt.  GRAFIT / GRUBA / ZAMEK / XL
:pstryk:3. bjurek1                           1 szt.  GRAFIT / CIENKA /  ZAMEK / :question: 
:pstryk:4. Emil3371                         1 szt.  GRAFIT / CIENKA / ZAMEK / :question:
:ok:5. Malyboss                        1 szt.  GRAFIT / CIENKA / ZAMEK / L / + 1 szt. GRAFIT / GRUBA / ZAMEK / L

:pstryk:6. miro D88                         1 szt.  GRAFIT / GRUBA / ZAMEK / :question:
:pstryk:7. karolek                           1 szt.  GRAFIT / CIENKA / ZAMEK / :question:
:pstryk:8. T K A C Z                        2 szt.    BIEL   / CIENKA / ZAMEK / :question:

:ok:9. M@kul                           1 szt.  GRAFIT / GRUBA / ZAMEK / M
:ok:10. Machoń                        1 szt.  GRAFIT / GRUBA / ZAMEK / XXL  + 1 szt. BIEL / GRUBA / ZAMEK / XXL
:pstryk:11. Ayu                               1 szt.  GRAFIT / CIENKA / ZAMEK / :question:
:pstryk:12. Kr3cik                           1 szt.  GRAFIT / GRUBA / ZAMEK / :question: + 1 szt. GRAFIT / CIENKA / GŁOWA / :question: 
:ok:13. POLI                              1 szt.  GRAFIT / GRUBA / ZAMEK / XS  + 1 szt.  GRAFIT / GRUBA / ZAMEK / S
:pstryk:14. Gaceq                           1 szt.  GRAFIT / GRUBA / ZAMEK / :question:

:ok:15. fiku                               1 szt.  GRAFIT / GRUBA / ZAMEK / XL
:ok:16. Gumis91                        1 szt.  GRAFIT / GRUBA / ZAMEK / L ....... + 1 szt. BIEL / CIENKA / GŁOWA /M
:pstryk:17. mRoZiOo                       1 szt.  GRAFIT / CIENKA / GŁOWA / :question:

:ok:18. Krajanek                        1 szt.  GRAFIT / CIENKA / ZAMEK / L / Męska + 1 szt. BIEL / GRUBA / ZAMEK / XL

:ok:19. Adventure184                1 szt.  GRAFIT / CIENKA / ZAMEK / L

:pstryk:20. PietrekPietrek                1 szt.  GRAFIT / GRUBA / ZAMEK / :question:

:ok:21. Niemy                            1 szt.  GRAFIT / GRUBA / ZAMEK / M  + 1 szt. BIEL / CIENKA / ZAMEK / S

:ok:22. Rysio86                         1 szt.  GRAFIT / GRUBA / ZAMEK / M

:ok:23. Scicińska                       1 szt. GRAFIT / GRUBA / ZAMEK / XS

 

Edytowane przez karloszka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, karloszka napisał:

wrrr PREZES Machoń - daję Ci :czerwona: !!!

Przekopiowałeś jakąś nieaktualną listę bo namierzyłam Cie jako zbrodniarza, po tym jak M@kul zmienił 2 szt. na 1 szt. a wziąłeś go z tymi dwiema jeszcze.

Mam nadzieję że forumowicze tu często bywają i w razie czego wychwycą jakieś niejasności ...

 

:D........ Spokojnie, są to listy robocze.... na bieżąco czytam ( wstecz również ) i w miarę możliwości koryguję co forumowicze napiszą, nie chcę co sekundę kopiować listy ;) Co jakiś czas wszystko jeszcze raz sprawdzam. M@kulowi rzeczywiści pozostawiłem dwie sztuki..... :biglol:  Nie bój się nic.... finalnie to się wszystko jeszcze posprawdza i ewentualnie niejasności skoryguje ;)

 

Widzę natomiast, że moja edycja list budzi w Tobie za duże emocje i trochę się za bardzo napinasz..... więc żeby nie robić dziecinady to uważam, że dwie osoby do edycji list i do zajmowania się tym tematem nie są potrzebne ;) Uważam, że jako organizator tego przedsięwzięcia spokojnie to poprowadzisz... i będzie pewność, że nikt nie zdubluje list ;) Tak będzie pewnie lepiej, unikniemy jakiś nieporozumień...  :D

 

 

5 godzin temu, fiku napisał:


Hehe... dobre, to ja pytam kto bez mojej zgody wsadził mi halogenyemoji15.png

 

fiku..... ten kto Ci zabrał świnkę :biglol:        Sławku.... ale żeby zamieniać się "świniakiem" za halogeny ? No wiesz co !......... ;):D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponował bym, aby ktoś z uprawnieniami moderatora usunął wszystkie listy po za jedną, i tylko w niej właściciel posta będzie aktualizował dane.

Przeklejanie listy tworzy zamęt, tak samo jak cytowanie i odpowiadanie na posta z listą - jest ona wtedy dublowana - i nie wiadomo która lista jest aktualna.

To byłem ja – Jarząbek Wacław :)

Edytowane przez Adventure184
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponował bym, aby ktoś z uprawnieniami moderatora usunął wszystkie listy po za jedną, i tylko w niej właściciel posta będzie aktualizował dane.

 

Nie da się edytować posta po tym jak ktoś następny doda kolejnego.

 

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zanim Prezes się namyśli to chciałam poinformować w temacie bluz:
Kiedyś już wspominałam, że zamówienie nie jest na tyle duże ażeby móc wybierać tak dużo opcji. Uśredniając preferencje z naszej listy stwierdzam i proponuję co następuje:
- bluzy koloru Grafitowego będą GRUBE,
- bluzy koloru Białego będą CIENKIE,
- wszystkie bluzy będą na zamek.
Wynika to z tego, że przez głowę z całego zamówienia były tylko 3 sztuki.
Musimy to zamówienie ujednolicić aby mogło ono być zrealizowane. Zmiany te tyczą się tego, aby cena pozostała niezmienna przy takim relatywnie małym zamówieniu.
Wszelkie uwagi proszę pisać teraz,
proszę również o korygowanie naszej listy z uwzględnieniem powyższych wytycznych.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla srebrnego "rzeszowskiego" XT-ka stojącego koło 11.30 pod Przychodnią w Jedliczu, w sensie żona pozdrawia :) Zdjęcia nie zrobiła, bo ... deszcz padał :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, karloszka napisał:

Zanim Prezes się namyśli to chciałam poinformować w temacie bluz:
Kiedyś już wspominałam, że zamówienie nie jest na tyle duże ażeby móc wybierać tak dużo opcji. Uśredniając preferencje z naszej listy stwierdzam i proponuję co następuje:
- bluzy koloru Grafitowego będą GRUBE,
- bluzy koloru Białego będą CIENKIE,
- wszystkie bluzy będą na zamek.
Wynika to z tego, że przez głowę z całego zamówienia były tylko 3 sztuki.
Musimy to zamówienie ujednolicić aby mogło ono być zrealizowane. Zmiany te tyczą się tego, aby cena pozostała niezmienna przy takim relatywnie małym zamówieniu.
Wszelkie uwagi proszę pisać teraz,
proszę również o korygowanie naszej listy z uwzględnieniem powyższych wytycznych.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Podoba mnie się bardzo Twój tok myślenia!:thumbup:
Podpisuję się pod nim obydwiema ręcami!:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, julian napisał:

O ile uważnie go słuchałem kilka lat temu to Krajanek robił takiego moda ;-) 

Wbijaj do niego.

Zgadza się ... Jak coś to mogę ,chce pomóc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...