Jump to content

Podkarpackie Spoty Subaru

ukaszWRX

Recommended Posts

Dnia 15.03.2017 o 14:01, Maciek Niemy napisał:

Starsznie dziwna ta rozmiarówka...:blink:

Mam podobne wrażenie... Rozmiar podany jako "L" wymiarowo bardziej odpowiada standardowemu "XL", bo w takie zwykle się zaopatruję.

Jednakże na jednym ze spotów zawdziałem właśnie "L" na grzbiet, i było gites. "XL" była chyba deczko za duża, więc zaufałbym raczej podanym w tabeli centymetrom. 

Dnia 15.03.2017 o 14:01, Maciek Niemy napisał:

Co z nadrukami ksywek???????

Nadruki mają być, to chyba ustalane było już? Chyba że coś się zmieniło w międzyczasie?

1. karloszka                        1 szt. organizator
2. v-
max                              1 szt.  GRAFIT / GRUBA / ZAMEK / XL
3. bjurek1                           1 szt.  GRAFIT / CIENKA /  ZAMEK
4. Emil3371                         1 szt.  GRAFIT / CIENKA / ZAMEK
5. Malyboss                        1 szt.  GRAFIT / CIENKA / ZAMEK / L + 1 szt. GRAFIT / GRUBA / ZAMEK / L

6. miro D88                         1 szt.  GRAFIT / GRUBA / ZAMEK
7. karolek                           1 szt.  GRAFIT / CIENKA / ZAMEK
8. Marek S                          1 szt.  GRAFIT / CIENKA / ZAMEK
9. T K A C Z                        2 szt.  BIEL / CIENKA / ZAMEK

10. M@kul                          2 szt.  GRAFIT / GRUBA / ZAMEK
11. Machoń                        1 szt.  GRAFIT / GRUBA / ZAMEK + 1 szt. BIEL / GRUBA /
ZAMEK
12. Ayu                               1 szt.  GRAFIT / CIENKA / ZAMEK
13. Kr3cik                           1 szt.  GRAFIT / GRUBA / ZAMEK + 1 szt. GRAFIT / CIENKA / GŁOWA

14. POLI                              1 szt.  GRAFIT /GRUBA/ ZAMEK
18. Gaceq                           1 szt.  GRAFIT / GRUBA / ZAMEK
19. Wojt_O                          1 szt.  GRAFIT - 
/ GRUBA / ZAMEK

15. Rysio86                        1 szt.  GRAFIT - brak danych - ???
16. fiku                                1 szt.  GRAFIT / GRUBA / ZAMEK
17.Gumis91                       1 szt.  GRAFIT / GRUBA / ZAMEK + 1 szt. BIEL / CIENKA / GLOWA

20.mRoZiOo                       1 szt.  GRAFIT / CIENKA / GŁOWA

21.Krajanek                        1 szt.  GRAFIT / CIENKA / ZAMEK / L + 1 szt. BIEL/gruba / XL

22. Adventure184               1 szt.  GRAFIT / CIENKA / ZAMEK

23. PietrekPietrek               1 szt.  GRAFIT / GRUBA / ZAMEK

24. Niemy                             1 szt.  GRAFIT / GRUBA / ZAMEK / M + 1 szt. BIEL / CIENKA / ZAMEK / S

Szanowni, niżej aktualna lista. Ja się narazie wstrzymuje z bluzą..idzie lato i koszulka wystarczy a na jesień może urodzi się jakiś temat polarów czy coś, więc wtedy zreflektuję ;)

I pytanko natury technicznej. Orientuje się ktoś gdzie poza lokalnym ASO kupię oryginalny subarowski ATF? Z góry dzięki za podpowiedź ;)

Aktualna lista:

2. v-max       
                       brak danych - ???
5. Malyboss                        1 szt.  GRAFIT / CIENKA / ZAMEK +  1 szt. GRAFIT / GRUBA / ZAMEK

9. T K A C Z                        2 szt.  BIEL / CIENKA / ZAMEK

11. Machoń                        1 szt.  GRAFIT / GRUBA / ZAMEK + 1 szt. BIEL / GRUBA / ZAMEK
13. Kr3cik                           1 szt.  GRAFIT / GRUBA / ZAMEK + 1 szt. GRAFIT / CIENKA / GŁOWA
14. POLI                              1 szt.  GRAFIT -
 brak danych - ???
18. Gaceq                           1 szt.  GRAFIT / GRUBA / ZAMEK
15. Rysio86                        1 szt.  GRAFIT - brak danych - ???
16. fiku                               1 szt.  GRAFIT / GRUBA / ZAMEK
17.Gumis91                        1 szt.  GRAFIT / GRUBA / ZAMEK + 1 szt. BIEL / CIENKA / GŁOWA

20.mRoZiOo                        1 szt.  GRAFIT / CIENKA / GŁOWA

21.Krajanek                        1 szt.  GRAFIT / CIENKA / ZAMEK + 1 szt. BIEL / GRUBA / ZAMEK

22. Adventure184               1 szt.  GRAFIT / CIENKA / ZAMEK

23. PietrekPietrek               1 szt.  GRAFIT / GRUBA / ZAMEK

24. Niemy                            1 szt.  GRAFIT / GRUBA / ZAMEK + 1 szt. BIEL / CIENKA / ZAMEK

@Wojt_O, chyba przypadkowo pozbawiłeś mnie i innych użytkowników dopisanych wcześniej rozmiarów... ;)

Wobec tego pozwolę sobie jeszcze raz dopisać i nieco uporządkować listę:

2. v-
max                              1 szt.  GRAFIT / GRUBA / ZAMEK / XL
5. Malyboss                        1 szt.  GRAFIT / CIENKA / ZAMEK / L + 1 szt. GRAFIT / GRUBA / ZAMEK / L

9. T K A C Z                        2 szt.  BIEL / CIENKA / ZAMEK

11. Machoń                        1 szt.  GRAFIT / GRUBA / ZAMEK + 1 szt. BIEL / GRUBA /
ZAMEK

14. POLI                              1 szt.  GRAFIT /GRUBA/ ZAMEK
15. Gaceq                           1 szt.  GRAFIT / GRUBA / ZAMEK
16. Rysio86                        1 szt.  GRAFIT - brak danych - ???

17. fiku                                1 szt.  GRAFIT / GRUBA / ZAMEK
18.Gumis91                       1 szt.  GRAFIT / GRUBA / ZAMEK + 1 szt. BIEL / CIENKA / GLOWA

19.mRoZiOo                       1 szt.  GRAFIT / CIENKA / GŁOWA

20.Krajanek                        1 szt.  GRAFIT / CIENKA / ZAMEK / L + 1 szt. BIEL/gruba / XL

21. Adventure184               1 szt.  GRAFIT / CIENKA / ZAMEK

22. PietrekPietrek               1 szt.  GRAFIT / GRUBA / ZAMEK

23. Niemy                             1 szt.  GRAFIT / GRUBA / ZAMEK / M + 1 szt. BIEL / CIENKA / ZAMEK / S

Ja sobie też pozwoliłem przemodelować trochę ;) 

Sprężmy się z tymi rozmiarami ..... plaease !

Ci co wszystko mają załatwione dostają buźkę ...:ok:

1. karloszka                                    organizator

:ok:2. v-max                             1 szt.  GRAFIT / GRUBA / ZAMEK / XL
         3. bjurek1                           1 szt.  GRAFIT / CIENKA /  ZAMEK / --- ?
         4. Emil3371                         1 szt.  GRAFIT / CIENKA / ZAMEK / --- ?

:ok:5. Malyboss                        1 szt.  GRAFIT / CIENKA / ZAMEK / L + 1 szt. GRAFIT / GRUBA / ZAMEK / L

6. miro D88                         1 szt.  GRAFIT / GRUBA / ZAMEK / --- ?
         7. karolek                           1 szt.  GRAFIT / CIENKA / ZAMEK / --- ?
         8. Marek S                          1 szt.  GRAFIT / CIENKA / ZAMEK / --- ?
         9. T K A C Z                        2 szt.    BIEL   / CIENKA / ZAMEK / --- ?

:ok:10. M@kul                           2 szt.  GRAFIT / GRUBA / ZAMEK / M
:ok:11. Machoń                         1 szt.  GRAFIT / GRUBA / ZAMEK / XXL + 1 szt. BIEL / GRUBA / ZAMEK / XXL
         12. Ayu                               1 szt.  GRAFIT / CIENKA / ZAMEK / --- ?
         13. Kr3cik                           1 szt.  GRAFIT / GRUBA / ZAMEK / --- ?  + 1 szt. GRAFIT / CIENKA / GŁOWA / ---?

:ok:14. POLI                              1 szt.  GRAFIT / GRUBA / ZAMEK / XS + 1 szt.  GRAFIT / GRUBA / ZAMEK / S
         15. Gaceq                           1 szt.  GRAFIT / GRUBA / ZAMEK / --- ?

:ok:16. fiku                               1 szt.  GRAFIT / GRUBA / ZAMEK / XL
         17. Gumis91                        1 szt.  GRAFIT / GRUBA / ZAMEK / --- ? + 1 szt. BIEL / CIENKA / GŁOWA / --- ?

18. mRoZiOo                       1 szt.  GRAFIT / CIENKA / GŁOWA / --- ?

:ok:19. Krajanek                        1 szt.  GRAFIT / CIENKA / ZAMEK / L + 1 szt. BIEL / GRUBA / ZAMEK / XL

:ok:20. Adventure184                1 szt.  GRAFIT / CIENKA / ZAMEK / L

21. PietrekPietrek                1 szt.  GRAFIT / GRUBA / ZAMEK / --- ?

:ok:22. Niemy                            1 szt.  GRAFIT / GRUBA / ZAMEK / M + 1 szt. BIEL / CIENKA / ZAMEK / S

:ok:23. Rysio86                         1 szt.  GRAFIT / GRUBA / ZAMEK /

:ok:24. Scicińska                       1 szt. GRAFIT / GRUBA / ZAMEK / XS

Edited by Machoń
  • Upvote 1

Ja sobie też pozwoliłem przemodelować trochę  

Sprężmy się z tymi rozmiarami ..... plaease !

Ci co wszystko mają załatwione dostają buźkę ...:ok:

:ok:2. v-max                             1 szt.  GRAFIT / GRUBA / ZAMEK / XL

:ok:5. Malyboss                        1 szt.  GRAFIT / CIENKA / ZAMEK / L + 1 szt. GRAFIT / GRUBA / ZAMEK / L

8. Marek S                          1 szt.  GRAFIT / CIENKA / ZAMEK / --- ?
         9. T K A C Z                        2 szt.  BIEL / CIENKA / ZAMEK / --- ?

10. M@kul                           2 szt.  GRAFIT / GRUBA / ZAMEK / --- ?
:ok:11. Machoń                         1 szt.  GRAFIT / GRUBA / ZAMEK / XXL + 1 szt. BIEL / GRUBA / ZAMEK / XXL
         14. POLI                              1 szt.  GRAFIT / GRUBA / ZAMEK / --- ?

18. Gaceq                           1 szt.  GRAFIT / GRUBA / ZAMEK / --- ?
         16. fiku                               1 szt.  GRAFIT / GRUBA / ZAMEK / XL
         17.Gumis91                        1 szt.  GRAFIT / GRUBA / ZAMEK / --- ? + 1 szt. BIEL / CIENKA / GŁOWA / --- ?

20.mRoZiOo                        1 szt.  GRAFIT / CIENKA / GŁOWA / --- ?

:ok:21.Krajanek                         1 szt.  GRAFIT / CIENKA / ZAMEK / L + 1 szt. BIEL / GRUBA / ZAMEK / XL

:ok:22. Adventure184                1 szt.  GRAFIT / CIENKA / ZAMEK / L

23. PietrekPietrek                1 szt.  GRAFIT / GRUBA / ZAMEK / --- ?

:ok:24. Niemy                            1 szt.  GRAFIT / GRUBA / ZAMEK / M + 1 szt. BIEL / CIENKA / ZAMEK / S

:ok:2. v-max                             1 szt.  GRAFIT / GRUBA / ZAMEK / XL

:ok:5. Malyboss                        1 szt.  GRAFIT / CIENKA / ZAMEK / L + 1 szt. GRAFIT / GRUBA / ZAMEK / L

8. Marek S                          1 szt.  GRAFIT / CIENKA / ZAMEK / --- ?

10. M@kul                           2 szt.  GRAFIT / GRUBA / ZAMEK / --- ?
:ok:11. Machoń                         1 szt.  GRAFIT / GRUBA / ZAMEK / XXL + 1 szt. BIEL / GRUBA / ZAMEK / XXL
         14. POLI                              1 szt.  GRAFIT / GRUBA / ZAMEK / --- ?

18. Gaceq                           1 szt.  GRAFIT / GRUBA / ZAMEK / --- ?
         16. fiku                               1 szt.  GRAFIT / GRUBA / ZAMEK / XL 
         17.Gumis91                        1 szt.  GRAFIT / GRUBA / ZAMEK / --- ? + 1 szt. BIEL / CIENKA / GŁOWA / --- ?

:ok:21.Krajanek                         1 szt.  GRAFIT / CIENKA / ZAMEK / L + 1 szt. BIEL / GRUBA / ZAMEK / XL

:ok:22. Adventure184                1 szt.  GRAFIT / CIENKA / ZAMEK / L

23. PietrekPietrek                1 szt.  GRAFIT / GRUBA / ZAMEK / --- ?

:ok:24. Niemy                            1 szt.  GRAFIT / GRUBA / ZAMEK / M + 1 szt. BIEL / CIENKA / ZAMEK / S

25. Rysio86                         1szt. GRAFIT / GRUBA / ZAMEK / M 

Sorka ze tak późno, ale mam remont i nie zaglądałem dawno na forum. Pozdro

Dziś, Brzeziny, Super Oes Baj 2017. Startowałam.

Starałam się ze wszystkich sił. Zrobiłam co w mojej mocy, naprawdę.

Miałam świetnych konkurentów w klasie - evo, BMW 2.5, Leon AWD 1.8T 320KM, oraz GTek Adama R., który się mam nadzieję nie obrazi że podrzucę video z jego przejazdu, bo ja niestety onboarda żadnego nie nagrałam

Cóż, znów garnek przeszedł mi koło nosa, ale satysfakcja z przejazdów mi nie przejdzie. Kara mi nadana niewspółmiernie wielka do popełnionego "czynu"! a mianowicie niepoprawnie zapięty kask pilota który skutkował opóźnieniem startu kolejnej załogi o jedną minutę, bo pasek nie chciał współpracować i aż sam dyrektor się siłował z nim przez ponad minutę. Niestety już podczas naszej minuty odliczania. Kara 60sek. To je rejli !!! Jest smutek ale radość też jest. Jak ktoś ciekawy i chętny analiz, załączam wyniki. Nikt mi nie powie że złej baletnicy... bo czas to czas i jest faktem a kara oprócz szykany 5sek nie miała związku z przejazdem, a z nieprzygotowaniem. Czyli po prostu brak profesjonalizmu ze strony mojej załogi :D. A szkoda, bo półka byłaby o dwa puchary gęstsza, za generalkę i klasę :(. Ale człowiek się uczy na błędach całe życie.....................................

58cef18a1a7e2_wyniki-Kopia.thumb.png.019e579ffb0b924ae364de3b73482099.png

58cef231671ee_Beztytuu.thumb.jpg.2445213be79c723160868f05499f48a3.jpg

Wasyl ma trochę wyraźniejszego onboarda :)

Edited by karloszka
  • Upvote 3

4. Emil3371                        1 szt.  GRAFIT / CIENKA / ZAMEK / --- ?

:ok:5. Malyboss                      1 szt.  GRAFIT / CIENKA / ZAMEK / L + 1 szt. GRAFIT / GRUBA / ZAMEK / L

6. miro D88                        1 szt.  GRAFIT / GRUBA / ZAMEK / --- ?

:ok:10. M@kul                         1 szt.  GRAFIT / GRUBA / ZAMEK / M 
:ok:11. Machoń                        1 szt.  GRAFIT / GRUBA / ZAMEK / XXL + 1 szt. BIEL / GRUBA / ZAMEK / XXL
         12. Ayu                                1 szt.  GRAFIT / CIENKA / ZAMEK / --- ?
         13. Kr3cik                            1 szt.  GRAFIT / GRUBA / ZAMEK + 1 szt. GRAFIT / CIENKA / GŁOWA
         14. POLI                               1 szt.  GRAFIT / GRUBA / ZAMEK / --- ?

18. Gaceq                            1 szt.  GRAFIT / GRUBA / ZAMEK / --- ?
         16. fiku                                1 szt.  GRAFIT / GRUBA / ZAMEK / XL 
         17.Gumis91                         1 szt.  GRAFIT / GRUBA / ZAMEK / --- ? + 1 szt. BIEL / CIENKA / GŁOWA / --- ?

:ok:21.Krajanek                        1 szt.  GRAFIT / CIENKA / ZAMEK / L + 1 szt. BIEL / GRUBA / ZAMEK / XL

:ok:22. Adventure184               1 szt.  GRAFIT / CIENKA / ZAMEK / L

:ok:26. Scicińska                      1 szt. GRAFIT / GRUBA / ZAMEK / Xs

Niedzielny mini spot w Krośnie :D

Człowiek sobie spokojnie jedzie a tu jeden forek, drugi , trzeci ..... gdzie się nie obejrzysz same " świnie " :biglol:

Dzięki za spota : fiku , rześki , Arek ..... forki rządzą ! 

Były bulgoty, nowe wydechy..... zmiany, zmiany. Fiku wsadził nową puchę....jest przelot :D Pozostali koledzy poszli o krok dalej i wleciały dodatkowo kolektory....mniam , mniam ;) 

Krótka fotorelacja

IMG_20170319_171217.jpg

IMG_20170319_172648.jpg

IMG_20170319_173049.jpg

IMG_20170319_173059.jpg

IMG_20170319_173104.jpg

IMG_20170319_173153.jpg

IMG_20170319_173201.jpg

IMG_20170319_173214.jpg

IMG_20170319_173221.jpg

IMG_20170319_173241.jpg

IMG_20170319_173251.jpg

IMG_20170319_173303.jpg

IMG_20170319_173454.jpg

Edited by Machoń

Dobra robota!!!emoji4.pngemoji106.pngemoji106.png

10 godzin temu, karloszka napisał:

Miałam świetnych konkurentów w klasie - evo, BMW 2.5, Leon AWD 1.8T 320KM, oraz GTek Adama R., który się mam nadzieję nie obrazi że podrzucę video z jego przejazdu, bo ja niestety onboarda żadnego nie nagrałam

Cóż, znów garnek przeszedł mi koło nosa, ale satysfakcja z przejazdów mi nie przejdzie. Kara mi nadana niewspółmiernie wielka do popełnionego "czynu"! a mianowicie niepoprawnie zapięty kask pilota który skutkował opóźnieniem startu kolejnej załogi o jedną minutę, bo pasek nie chciał współpracować i aż sam dyrektor się siłował z nim przez ponad minutę. Niestety już podczas naszej minuty odliczania. Kara 60sek. To je rejli !!! Jest smutek ale radość też jest. Jak ktoś ciekawy i chętny analiz, załączam wyniki. Nikt mi nie powie że złej baletnicy... bo czas to czas i jest faktem a kara oprócz szykany 5sek nie miała związku z przejazdem, a z nieprzygotowaniem. Czyli po prostu brak profesjonalizmu ze strony mojej załogi :D. A szkoda, bo półka byłaby o dwa puchary gęstsza, za generalkę i klasę :(. Ale człowiek się uczy na błędach całe życie.....................................

58cef18a1a7e2_wyniki-Kopia.thumb.png.019e579ffb0b924ae364de3b73482099.png

58cef231671ee_Beztytuu.thumb.jpg.2445213be79c723160868f05499f48a3.jpg

Wasyl ma trochę wyraźniejszego onboarda :)

Dobra robota!!!emoji4.pngemoji106.pngemoji106.png

6 godzin temu, Machoń napisał:

Człowiek sobie spokojnie jedzie a tu jeden forek, drugi , trzeci ..... gdzie się nie obejrzysz same " świnie " :biglol:

A gdzie Twoja świnka ... ?;)

Edited by Marek S

8 godzin temu, Machoń napisał:

Fajnie, że była informacja o spotkaniu :wacko: Forka, jeszcze nie mam, ale gdzie mogę to się infekuję, zwłaszcza w sąsiedniej gminie.

31 minut temu, Guliwer napisał:

Fajnie, że była informacja o spotkaniu :wacko: Forka, jeszcze nie mam, ale gdzie mogę to się infekuję, zwłaszcza w sąsiedniej gminie.

Wszystko toczyło się spontanicznie i dynamicznie ;):D Nie było nawet jak poinformować potencjalnie zainteresowanych.... ale możemy sobie organizować co jakiś czas jakieś mini spoty ;) Pozdrawiam

4 godziny temu, Guliwer napisał:

W podtekście o to chodziło :yahoo: Póki co, będę próbował Was złapać na "mieście".

Nigdy nie znasz dnia ani godziny :D Musisz bacznie obserwować i wypatrywać subaraki :ph34r: Będziemy się szukać na mieście...... ;)

Może jakoś tak nieoficjalnie ustalimy sobie, że wypatrujemy się w co drugi piątek po południu ......:biglol: 

17 godzin temu, karloszka napisał:

Widzę, że sezon rajdowych odcinków rozpoczął się na dobre :D Bardzo nas to cieszy, że autko z SKP reprezentuje nasze barwy na rajdowych OES'ach....

Także spotujmy się, rajdujmy i...... wpisujmy rozmiarówkę ! :angry:...... :biglol:

A właśnie..... jeśli chodzi o ściganie to wybiera się ktoś od nas na jazdę lub oglądarę ? Polecam ! Nie będzie to typowy KJS po zamkniętym terenie tylko rajd... malownicza i szybka trasa ! :yahoo:

szybkie-samochody-beda-sie-scigac-w-rymanowie_4555_48N5ET.jpg

Edited by Machoń
  • Upvote 2

Jak ja bym chciał wstawiać napotkane Plejady w czasie wyjazdów delegacyjnych, to zabrakłoby pamięci na serwerze ;) Jak już tutaj wrzucamy to tylko R-ki z Ryjkami :P

2 minuty temu, Guliwer napisał:

Jak ja bym chciał wstawiać napotkane Plejady w czasie wyjazdów delegacyjnych, to zabrakłoby pamięci na serwerze ;) Jak już tutaj wrzucamy to tylko R-ki z Ryjkami :P

a tam!

Subaru to Subaru :)

22 godziny temu, M@kul napisał:

:ok:5. Malyboss                      1 szt.  GRAFIT / CIENKA / ZAMEK / L + 1 szt. GRAFIT / GRUBA / ZAMEK / L

:ok:11. Machoń                        1 szt.  GRAFIT / GRUBA / ZAMEK / XXL + 1 szt. BIEL / GRUBA / ZAMEK / XXL
         13. Kr3cik                            1 szt.  GRAFIT / GRUBA / ZAMEK + 1 szt. GRAFIT / CIENKA / GŁOWA
         14. POLI                               2szt.  GRAFIT / 
GRUBA / ZAMEK / 1szt. S + 1szt.XS
         17.Gumis91                         1 szt.  GRAFIT / GRUBA / ZAMEK / --- ? + 1 szt. BIEL / CIENKA / GŁOWA / --- ?

:ok:21.Krajanek                        1 szt.  GRAFIT / CIENKA / ZAMEK / L + 1 szt. BIEL / GRUBA / ZAMEK / XL

14. POLI                               2szt.  GRAFIT / 
GRUBA / ZAMEK / 1szt. S + 1szt.XS

Dlaczego ta lista jest tak ponumerowana dziwnie?? wszystko idzie dobrze do momentu ósemki gdzie zniknął Marek ale to Marek się chyba sam zniknął a potem 14,18,16,17,20

????????????

lista ! cytować proszę tę:

:question: - oznacza brak podanego rozmiaru

proszę rozróżnić mi damską bluzę jeśli ktoś zamawia

1. karloszka                                    organizator
2. v-max                             1 szt.  GRAFIT / GRUBA / ZAMEK / XL
3. bjurek1                           1 szt.  GRAFIT / CIENKA /  ZAMEK / :question:
4. Emil3371                        1 szt.  GRAFIT / CIENKA / ZAMEK / :question:
5. Malyboss                      2 szt.  1 GRAFIT / CIENKA / ZAMEK / L + 1 GRAFIT / GRUBA / ZAMEK / L
6. miro D88                        1 szt.  GRAFIT / GRUBA / ZAMEK / :question:
7. karolek                           1 szt.  GRAFIT / CIENKA / ZAMEK / :question:
8. Scicińska                      1 szt. GRAFIT / GRUBA / ZAMEK / Xs
9. T K A C Z                        2 szt.  BIEL / CIENKA / ZAMEK / :question:
10. M@kul                         1 szt.  GRAFIT / GRUBA / ZAMEK / M
11. Machoń                        2 szt.  1 GRAFIT / GRUBA / ZAMEK / XXL + 1 BIEL / GRUBA / ZAMEK / XXL
12. Ayu                                1 szt.  GRAFIT / CIENKA / ZAMEK / :question:
13. Kr3cik                            1 szt.  GRAFIT / GRUBA / ZAMEK + 1 szt. GRAFIT / CIENKA / GŁOWA / :question:
14. POLI                               2 szt.  GRAFIT / GRUBA / ZAMEK / 1szt. S + 1 to samo XS (damska czy męska :question:)
15. Rysio86                         1szt. GRAFIT / GRUBA / ZAMEK / M  
16. fiku                                1 szt.  GRAFIT / GRUBA / ZAMEK / XL
17.Gumis91                         1 szt.  GRAFIT / GRUBA / ZAMEK / / :question: + 1 szt. BIEL / CIENKA / GŁOWA / :question:
18. Gaceq                            1 szt.  GRAFIT / GRUBA / ZAMEK / :question:
19. Niemy                            1 szt.  GRAFIT / GRUBA / ZAMEK / M + 1 szt. BIEL / CIENKA / ZAMEK / S       
20.mRoZiOo                        1 szt.  GRAFIT / CIENKA / GŁOWA / :question:
21.Krajanek                        2 szt.  1 GRAFIT / CIENKA / ZAMEK / L + 1 BIEL / GRUBA / ZAMEK / XL
22. Adventure184               1 szt.  GRAFIT / CIENKA / ZAMEK / L
23. PietrekPietrek                1 szt.  GRAFIT / GRUBA / ZAMEK / :question:

przypominam że chciałabym mieć kontakt telefoniczny z zamawiającymi

Edited by karloszka

Jeśli chodzi o aktualizację listy to wszystko czytam i nanoszę na moją wsześniejszą ale jej nie kopiuję cały czas , żeby się w oczach nie popierdzieliło ;) Ewentualnie co jakiś czas ją będę wklejał.

Wystarczy jak będziecie w postach wpisywać tylko potrzebne dane, nawet byle jak ale żeby dało się odczytać, bez kolorowanek itp. krótko i na temat. Ja się już będę bawił z estetyką.... ;)

:pstryk:PODAĆ ROZMIAR, DAMSKA/MĘSKA I SWÓJ TEL. DO KARLOSZKI :pstryk:

:question: - oznacza brak podanego rozmiaru

:ok:2. v-max                             1 szt.  GRAFIT / GRUBA / ZAMEK / XL / MĘSKA
         3. bjurek1                           1 szt.  GRAFIT / CIENKA /  ZAMEK / :question:  / MĘSKA
         4. Emil3371                         1 szt.  GRAFIT / CIENKA / ZAMEK /
:question: / .............
:ok:5. Malyboss                        1 szt.  GRAFIT / CIENKA / ZAMEK / L / MĘSKA + 1 szt. GRAFIT / GRUBA / ZAMEK / L / MĘSKA

6. miro D88                         1 szt.  GRAFIT / GRUBA / ZAMEK / :question: / MĘSKA
         7. karolek                           1 szt.  GRAFIT / CIENKA / ZAMEK /
:question: /.............
         8. T K A C Z                        2 szt.    BIEL   / CIENKA / ZAMEK / :question: / .............

:ok:9. M@kul                           2 szt.  GRAFIT / GRUBA / ZAMEK / M / MĘSKA
:ok:10. Machoń                        1 szt.  GRAFIT / GRUBA / ZAMEK / XXL / MĘSKA + 1 szt. BIEL / GRUBA / ZAMEK / XXL / MĘSKA
         11. Ayu                               1 szt.  GRAFIT / CIENKA / ZAMEK / 
:question: / MĘSKA
         12. Kr3cik                           1 szt.  GRAFIT / GRUBA / ZAMEK /
:question:/ ........  + 1 szt. GRAFIT / CIENKA / GŁOWA / :question: /........
:ok:13. POLI                              1 szt.  GRAFIT / GRUBA / ZAMEK / S / MĘSKA + 1 szt.  GRAFIT / GRUBA / ZAMEK / XS / DAMSKA / bez nicka
:ok:14. Gaceq                           1 szt.  GRAFIT / GRUBA / ZAMEK / M / MĘSKA

:ok:15. fiku                               1 szt.  GRAFIT / GRUBA / ZAMEK / XL / MĘSKA
         16. Gumis91                        1 szt.  GRAFIT / GRUBA / ZAMEK /
:question: /....... + 1 szt. BIEL / CIENKA / GŁOWA / :question: / ......
         17. mRoZiOo                       1 szt.  GRAFIT / CIENKA / GŁOWA / :question: / MĘSKA

:ok:18. Krajanek                        1 szt.  GRAFIT / CIENKA / ZAMEK / L / MĘSKA + 1 szt. BIEL / GRUBA / ZAMEK / XL / MĘSKA

:ok:19. Adventure184                1 szt.  GRAFIT / CIENKA / ZAMEK / L / MĘSKA

20. PietrekPietrek                1 szt.  GRAFIT / GRUBA / ZAMEK / :question: /.......

:ok:21. Niemy                            1 szt.  GRAFIT / GRUBA / ZAMEK / M / MĘSKA + 1 szt. BIEL / CIENKA / ZAMEK / S / MĘSKA

:ok:22. Rysio86                         1 szt.  GRAFIT / GRUBA / ZAMEK / M / MĘSKA

:ok:23. Scicińska                       1 szt. GRAFIT / GRUBA / ZAMEK / XS / DAMSKA

Edited by Machoń