Jump to content

Podkarpackie Spoty Subaru

ukaszWRX

Recommended Posts

Wracam sobie dzisiaj z pracy...A tu nagle, od talerza gorącej zupy odrywa mnie bulgot czyżby dyrektor zabłądził

Hahaha  :D  Gdzie on tam się zapędził... ?! Pewnie sprawdza czy wszyscy na miejscu  :ph34r:      :biglol:

• Upvote 1

Chociaż z perspektywy czasu patrząc, to sprzedawanie auta sąsiadowi, czy komuś z rodziny to trochę śliski temat, bo zawsze jak się spotkacie, to on zawsze ma jakieś "zapytanie" lub coś do powiedzenia na ten temat   :rolleyes:

Czy ja wiem czy śliski ? .... Jak wszystko rzetelnie jest przedstawione podczas sprzedaży to kupujący ma świadomość co kupuje, że nie nowe i może coś klęknąć w dowolnym momencie. Kłopot jak sprzedający sam nie był świadomy jaka była przeszłość samochodu i gruba sprawa wyjdzie.... ale to też nie jego wina.

Raczej sprawa bardziej dotyczy kupującego i jego marudzenia po zakupie, że padło to czy tamto....niestety części eksploatacyjne się zużywają i trzeba mieć tego świadomość. Jak sąsiad maruder to lepiej przemyśleć sprzedaż   :biglol:

@Machoń, tu nawet nie o to chodzi, że maruder, albo że wynikły jakieś rzeczy przy gablocie do zrobienia po transakcji. Po prostu ów człowiek, jak tylko mnie gdzieś dojrzy, to chce się podzielić ze mną swoim szczęściem  :biglol:  albo zadać (z jego punktu widzenia) niesamowicie ważkie pytanie dotyczące użytkowania / obsługi / etc., bądź podjąć jakąś równie niesamowicie ciekawą dyskusję na ww. tematy. A ja - po prostu - czasami gdzieś się trochę spieszę  :wacko:

@Machoń, tu nawet nie o to chodzi, że maruder, albo że wynikły jakieś rzeczy przy gablocie do zrobienia po transakcji. Po prostu ów człowiek, jak tylko mnie gdzieś dojrzy, to chce się podzielić ze mną swoim szczęściem  :biglol:  albo zadać (z jego punktu widzenia) niesamowicie ważkie pytanie dotyczące użytkowania / obsługi / etc., bądź podjąć jakąś równie niesamowicie ciekawą dyskusję na ww. tematy. A ja - po prostu - czasami gdzieś się trochę spieszę  :wacko:

Aaa czyli taki sąsiad - gawędziarz  :D Niegroźny typ, tylko że czasu trochę zabierze.... hmmm, no to parę kurtuazyjnych zdań czasem trzeba zamienić na szybko  ;) albo grzecznie przeprosić..... :D

PS. To Forka mu nie sprzedawaj :biglol:  

To teraz się zacznie...... jak zrobić żeby bulgotał.... ?! hahaha   :D - na to patent ma Arek, więc powoli wszystko, pierwsze rozrząd i płyny ustrojowe  :D

z tym to też do mnie :) tzn z płynami :) a raczej olejami :D :D

To teraz się zacznie...... jak zrobić żeby bulgotał.... ?! hahaha   :D - na to patent ma Arek, więc powoli wszystko, pierwsze rozrząd i płyny ustrojowe  :D

Znając jego tempo działania to zaraz wszystko będzie zrobione..... części już są  :D  Pewnie coś już grzebie bo cisza  :ph34r:

Pozdrawiam właściciela Prosiaczka VTS'a z jodełką na grillu stojącego w AutoPrimo  ;) KMWTW
Ciekaw jestem jak to fura, bo po serii, to pewnie tylko bebech został  :lol: 
Nie zdążyłem foty cyknąć  :( ale zanosi się na kolejną wizytę  :unsure: także wszystko przede mną... ^_^

Edited by bjurek1

Pozdrawiam właściciela Prosiaczka VTS'a z jodełką na grillu stojącego w AutoPrimo  ;) KMWTW

Nie zdążyłem foty cyknąć  :( ale zanosi się na kolejną wizytę  :unsure: także wszystko przede mną... ^_^

Mój prosiaczek VTS stoi w AutoPrimo u sąsiada:) bo się troszkę rozbił i teraz nie mogę dojść ładu z elektryką :) Jeżeli to ten co na zdjęciu to mój tylko teraz trochę gorzej wygląda bo nie mogę znaleźć zderzaka orginalnego do VTS i zwykły na razie założyłem...

post-24586-0-71342500-1486074990_thumb.jpg

Edited by Gumis91
  • Upvote 1

Mój prosiaczek VTS stoi w AutoPrimo u sąsiada:) bo się troszkę rozbił i teraz nie mogę dojść ładu z elektryką :)

Właśnie ten  :lol: 

Chcesz mieć oryginalny zderzak, to szpachla, szlifierka i nikt takiego nie ma  :D - na "Janusza"

Spoko sąsiad i ładne sexi  ;)

Edited by bjurek1
  • Upvote 1

Mój prosiaczek VTS stoi w AutoPrimo u sąsiada:) bo się troszkę rozbił i teraz nie mogę dojść ładu z elektryką :)

Właśnie ten  :lol: 

Chcesz mieć oryginalny zderzak, to szpachla, szlifierka i nikt takiego nie ma  :D 

Spoko sąsiad i ładne sexi  ;)

Wolę subaru przynajmniej jest moc :)

post-24586-0-34425600-1486075911_thumb.jpg

• Upvote 3

Panie i Panowie ... co z sobotą ,,, ?

A dokładniej:

- gdzie (to chyba wiadomo)? ...

- jak (również wiadomo)? ...

- no ale kiedy?? ...

;)

hmmm jakaś tam lista ostatio była no ale chyba wszystko jasne. Całe SKP zbiera się w każdą pierwszą sobotę miesiąca, ustalmy tylko godzinę. Ja proponuję godzinę 17 oczywiście w sobotę

- jak??? Szybko, Bulgotnikiem oczywiście ;)

- gdzie??? Na Tarnobrzeg jeszcze za zimno także standard jak co miesiąc ;)

Do zobaczenie całe SKP w najbliższą sobotę!

Znając jego tempo działania to zaraz wszystko będzie zrobione..... części już są  :D  Pewnie coś już grzebie bo cisza  :ph34r:

hehehe wczoraj było czyszczenie środka i wymiana żarówek w przełącznikach, przeciwmgielnych i awaryjki. Rozrząd przyszedł  :D made in japan  :yahoo: dobrze ze temperatura wskoczyła na + bo juz sie martwiłem ze sprysk tylnej szyby nie działa a okazało się że płyn hiszpański w końcu odmarzł- co się dziwić oni śnieg w TV tylko oglądają  :rolleyes:

Witam Wszystkich.

Jestem świeżym posiadaczem Forestera II 2.5 XT i chętnie pojawię się na forumowym spotkaniu.

Witamy i zapraszamy

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka

Całe SKP zbiera się w każdą pierwszą sobotę miesiąca, ustalmy tylko godzinę. Ja proponuję godzinę 17 oczywiście w sobotę -

Co tak późno? Nie lepiej byłoby koło 15:00 ?? Przynajmniej jeszcze jasno będzie.

Całe SKP zbiera się w każdą pierwszą sobotę miesiąca, ustalmy tylko godzinę. Ja proponuję godzinę 17 oczywiście w sobotę -

Co tak późno? Nie lepiej byłoby koło 15:00 ?? Przynajmniej jeszcze jasno będzie.

OK :) Mi będzie bardziej odpowiadać! W takim razie idziemy na kompromis! Spot jutro o 16! Proszę Cię M@kul zrób plakacik już tak tradycyjnie :P