Skocz do zawartości

Podkarpackie Spoty Subaru


ukaszWRX

Rekomendowane odpowiedzi

 

AL = Andrzej Lenczowski.

I wszystko jasne! Również polecam!

 

 

 

Chociaż nigdy tam nie byłem

:biglol: :biglol: :biglol:

 

 

 

 

 

Piaskownica ten Wasz wątek ... :facepalm:

 

A propos tego, co napisała karloszka przypominam, że:

 

Punkty reputacji funkcjonują we wszystkich działach poza Kupię / Sprzedam. Punkty reputacji mogą być przyznawane w ramach określonego limitu w celu wyrażenia własnej aprobaty albo dezaprobaty dla konkretnej wiadomości, a nie jej autora.

 

 

 

 

Może ktoś tutaj zrobić porządek? Aga...

Zamknąć? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Wojtasec to nowe auto czy coś z nim zrobiłeś? bardzo fajnie teraz wygląda

 

a z @karloszka to wyjaśnijcie sobie ewentualne nieporozumienia, słabo się czyta te wzajemne docinki

 

nie wiem czy się jeszcze kwalifikuję żeby na spoty przyjeżdżać, moje subaru się w bella Italia znajduje, ale nadal mam boxera, jak sniegi zelżeją mogę zaprezentować, życie nie kończy się na subaru :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

AL = Andrzej Lenczowski.

I wszystko jasne! Również polecam!

 

 

 

Chociaż nigdy tam nie byłem

:biglol: :biglol: :biglol:

 

:biglol: :biglol: :biglol:

hmmmm no niestety ale wyciągnęłaś to z kontekstu stwierdzenie "Chociaż nigdy tam nie byłem" bo odnosiłem się do szkolenia w Rudnikach a tak, tam nie byłem. Pan Andrzej wiele razy organizował szklenia ta torze w Biłgoraju czy chociażby na lotnisku w Arłamowie. I wielokrotnie tam bywałem także polecam!!!

 

@Wojtasec to nowe auto czy coś z nim zrobiłeś? bardzo fajnie teraz wygląda

 

 

nie wiem czy się jeszcze kwalifikuję żeby na spoty przyjeżdżać, moje subaru się w bella Italia znajduje, ale nadal mam boxera, jak sniegi zelżeją mogę zaprezentować, życie nie kończy się na subaru :)

 

Nie gdzie bym sprzedał swoje ukochane! Przemalowałem pasuje mi teraz do kurtki ;)

 

I proszęęęęę przyjedź na spota z chęcią zobaczę jak ten Twój nowy boxer chodzi :)  w wersji turbo???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej wszystkim  :D

 

Tak sobie po dłuższej przerwie próbuję nadrobić forumowe zaległości i widzę, że temat coś się przykurzył trochę....jakaś niepotrzebna prywata się pojawiła znów.....średnio się to czyta  :)   Myślę, że na przyszłość warto jest jednak odpuścić i dać sobie na wstrzymanie... takie jest moje zdanie..... To tak tytułem wstępu  :D

 

 

Co tam w ogóle słychać u Was ? Jakieś nowinki, tuningi, zimowe kapcie założone ?  A właśnie mam bardzo dobre zimówki, których nie wykorzystuje w imprezie.... może ktoś chce sprawić sobie kawał porządnych gum : 225/55/17..... nawet podrzucę do RZ jak trzeba  :D

 

Fiku..... jak tam Twoja niespodzianka.....?  ;)  Sławek próbuje ogarnąć taki mały temacik przyjemny dla oka.... zobaczymy co z tego wyjdzie  :D

 

Wojtasec..... szykujesz bandytę na Krosno ?  :D

 

M@kul to już pewnie pomyka jakimś GT-kiem  :D

 

 

A właśnie.... co do pomykania.... ! To popatrzcie sobie co się  przydarzyło naszemu forumowiczowi.... kolega naszego sympatycznego Bartqa ( dzięki za filmik )  :D

 

Chłopcy jadą sobie na tor z podpiętą lawetą, na której jest piękny biały hawk STI ( tak na marginesie nieźle pomodzony) i nagle coś poszło nie tak.....  :huh:  :blink:  :D

 

http://www.adrenalinemotorsport.pl/aktualnosci/n,subaru-impreza-sti-na-autonomicznej-lawecie

 

 

PZDR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej wszystkim :D

 

Tak sobie po dłuższej przerwie próbuję nadrobić forumowe zaległości i widzę, że temat coś się przykurzył trochę....jakaś niepotrzebna prywata się pojawiła znów.....średnio się to czyta :) Myślę, że na przyszłość warto jest jednak odpuścić i dać sobie na wstrzymanie... takie jest moje zdanie..... To tak tytułem wstępu :D

 

 

Co tam w ogóle słychać u Was ? Jakieś nowinki, tuningi, zimowe kapcie założone ? A właśnie mam bardzo dobre zimówki, których nie wykorzystuje w imprezie.... może ktoś chce sprawić sobie kawał porządnych gum : 225/55/17..... nawet podrzucę do RZ jak trzeba :D

 

Fiku..... jak tam Twoja niespodzianka.....? ;) Sławek próbuje ogarnąć taki mały temacik przyjemny dla oka.... zobaczymy co z tego wyjdzie :D

 

Wojtasec..... szykujesz bandytę na Krosno ? :D

 

M@kul to już pewnie pomyka jakimś GT-kiem :D

 

 

A właśnie.... co do pomykania.... ! To popatrzcie sobie co się przydarzyło naszemu forumowiczowi.... kolega naszego sympatycznego Bartqa ( dzięki za filmik ) :D

 

Chłopcy jadą sobie na tor z podpiętą lawetą, na której jest piękny biały hawk STI ( tak na marginesie nieźle pomodzony) i nagle coś poszło nie tak..... :huh::blink::D

 

http://www.adrenalinemotorsport.pl/aktualnosci/n,subaru-impreza-sti-na-autonomicznej-lawecie

 

 

PZDR

Cały
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż zostałem wywołany do tablicy...więc, nie pozostaje nic innego jak ujawnić się z niespodzianką o której to wspominałem jakieś pewno cztery tygodnie temu.No więc pomysł przyszedł do głowy po zlocie w Krośnie. Proszę nie bić jeśli Ktoś przez przypadek, pomyśli że chciałem skopiować pomysł z głównej strony.Nie byłem świadomy że taki temat już się pojawił.Długo biłem się z myślami, czy nie zostanie to tak odebrane no i czy ogólne jest sens....Ale do rzeczy kochani plan jest taki by stworzyć kalendarz SKP 2017

Foty juz wybrane i przesłane do drukarni ...hehe... chcąc upewnić się czy zdjęcia dotarły, usłyszałem tylko tyle...wyjątkowe zdjęcia najwyższej jakosci Ale mojej zasługi nie ma w tym żadnej. Foty (czyli wybrane 23)na prośbę otrzymane od ...Bardzo lubianego i znanego pasjonata Subaraków.Za kilka dni mam otrzymać dwa projekty kalendarza, co do ceny to napiszę tylko tyle, drukarnia jest z Krakowa cena kalendarza to tylko koszt druku.Czyli 13 stron po 3 zł.Oraz darmowa przesyłka do Krosna.Nie chcę być źle zrozumiany, wiec nic na tym nie zarabiam a co najwazniejsze chcąc obniżyć koszty może uda się podesłać do RZ za darmoche.Plan był tylko jeden... powiesić sobie kalendarz SKP zamiast tych wędkarskich które to co roku wisiały przy moim kompie w pracy.

 

 

 

Wysłane z Tapatalka

Tak na marginesie...całe szczęście że subarak ocalał.

 

Wysłane z Tapatalka

  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej wszystkim :D

 

Tak sobie po dłuższej przerwie próbuję nadrobić forumowe zaległości i widzę, że temat coś się przykurzył trochę....jakaś niepotrzebna prywata się pojawiła znów.....średnio się to czyta :) Myślę, że na przyszłość warto jest jednak odpuścić i dać sobie na wstrzymanie... takie jest moje zdanie..... To tak tytułem wstępu :D

 

 

Co tam w ogóle słychać u Was ? Jakieś nowinki, tuningi, zimowe kapcie założone ? A właśnie mam bardzo dobre zimówki, których nie wykorzystuje w imprezie.... może ktoś chce sprawić sobie kawał porządnych gum : 225/55/17..... nawet podrzucę do RZ jak trzeba :D

 

Fiku..... jak tam Twoja niespodzianka.....? ;) Sławek próbuje ogarnąć taki mały temacik przyjemny dla oka.... zobaczymy co z tego wyjdzie :D

 

Wojtasec..... szykujesz bandytę na Krosno ? :D

 

M@kul to już pewnie pomyka jakimś GT-kiem :D

 

 

A właśnie.... co do pomykania.... ! To popatrzcie sobie co się przydarzyło naszemu forumowiczowi.... kolega naszego sympatycznego Bartqa ( dzięki za filmik ) :D

 

Chłopcy jadą sobie na tor z podpiętą lawetą, na której jest piękny biały hawk STI ( tak na marginesie nieźle pomodzony) i nagle coś poszło nie tak..... :huh::blink::D

 

http://www.adrenalinemotorsport.pl/aktualnosci/n,subaru-impreza-sti-na-autonomicznej-lawecie

 

 

PZDR

Mieli szczęście...

 

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka

No cóż zostałem wywołany do tablicy...więc, nie pozostaje nic innego jak ujawnić się z niespodzianką o której to wspominałem jakieś pewno cztery tygodnie temu.No więc pomysł przyszedł do głowy po zlocie w Krośnie. Proszę nie bić jeśli Ktoś przez przypadek, pomyśli że chciałem skopiować pomysł z głównej strony.Nie byłem świadomy że taki temat już się pojawił.Długo biłem się z myślami, czy nie zostanie to tak odebrane no i czy ogólne jest sens....Ale do rzeczy kochani plan jest taki by stworzyć kalendarz SKP 2017

Foty juz wybrane i przesłane do drukarni ...hehe... chcąc upewnić się czy zdjęcia dotarły, usłyszałem tylko tyle...wyjątkowe zdjęcia najwyższej jakosci Ale mojej zasługi nie ma w tym żadnej. Foty (czyli wybrane 23)na prośbę otrzymane od ...Bardzo lubianego i znanego pasjonata Subaraków.Za kilka dni mam otrzymać dwa projekty kalendarza, co do ceny to napiszę tylko tyle, drukarnia jest z Krakowa cena kalendarza to tylko koszt druku.Czyli 13 stron po 3 zł.Oraz darmowa przesyłka do Krosna.Nie chcę być źle zrozumiany, wiec nic na tym nie zarabiam a co najwazniejsze chcąc obniżyć koszty może uda się podesłać do RZ za darmoche.Plan był tylko jeden... powiesić sobie kalendarz SKP zamiast tych wędkarskich które to co roku wisiały przy moim kompie w pracy.

 

 

 

Wysłane z Tapatalka

Tak na marginesie...całe szczęście że subarak ocalał.

 

Wysłane z Tapatalka

Ja się piszę w ciemno na 100%...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

plan jest taki by stworzyć kalendarz SKP 2017 ...

Foty juz wybrane i przesłane do drukarni ...hehe...  Za kilka dni mam otrzymać dwa projekty kalendarza...

Plan był tylko jeden... powiesić sobie kalendarz SKP zamiast tych wędkarskich...

 

Bardzo fajny pomysł fiku..... :thumbup:

 

Ja również biorę w ciemno !

 

Dawaj znać jak rozwój sytuacji.... będziemy ciekawi jaki jest postęp w sprawie  ;)

 

 

Mieli szczęście...

 

Nooo...... dokładnie... Dobrze tak się to skończyło.... kupa strachu i tyle....uffff 

 

Jak to ja bym jechał ze swoim.... to wypadłbym z auta i gonił tą lawetę a niebieskiego zasłoniłbym swoim ciałem  :D  :biglol:

 

 

Ja dziś byłam na hamowni :-)

 

I jak ?  Ile wypluło ? 

 

 

A co do Twoich zimóweczek do zapraszam 4-go na Biłgoraj, śnieg zamówiony

:coffee:

 

 A właśnie mam bardzo dobre zimówki, których nie wykorzystuje w imprezie.... 

 

Mój profil 55 niestety ale nie jet odpowiedni do imprezy.... potrafi przytrzeć o nadkole na szybkiej hopie.... więc również zabawy na torze odpadają .....

Mam zamiar znów oblecieć zimę w letnich pantoflach  :biglol: 

 

 

Ostatnio zgubiłem się na YT i znalazłem taki teledysk..... w jego początkowej fazie występuje ciekawe autko  ;)  :D

 

Edytowane przez Machoń
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...