Skocz do zawartości

Podkarpackie Spoty Subaru


ukaszWRX

Rekomendowane odpowiedzi

 

Yyy spocimy czy nie ? ;)

Las rąk.... dobra odpuśmy ten miesiąc. Jest piątek tygodnia koniec i początek.... :-) także ten weekend spędzimy na hmmm kto jak woli :-) a grubą niespodziankę pokaże Wam wcześnie na Youtube :-P

 

 

Wy tak na serio, czy żartujecie sobie? Bo planowałem się pojawić  :(

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

To w razie czego jest nas czworo :-)

M@kul jeszcze

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Coraz lepiej :)

NO TO BEZ GADANIA!!! Jutro czyli sobota.... tradycyjnie! Park Papieski godzina 16!!! Jak będzie padać to najwyższy poziom Plazy!

Do zobaczenia jutro moi drodzy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaaale potfFffFory lodowWwwee :)))))

post-9290-1478308391,2566_thumb.jpg



Antoś ma świetną tę swoją gadzinę która sprawia spoooooooooro radości i to nie tylko właścicielowi! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: A cały dzień był dziś dla mnie mega fajny ale też i mega długi i sporo osób było zaangażowane w temat niestety nie każdy chciał - albo inaczej - nie każdy mógł - POMÓC ale w końcu w końcu się udało wielkie poruszenie na podkarpaciu hehe :ok:
tu wielkie podziękowania dla POLI który wydał ciemną nocą co trzeba :bowdown:
hehehehe
oraz dla T K A C Z U który jest przedobry człowiek no !! Nie pierwszy i nie ostatni raz to mówię gościu jest na wagę złota :clapping:
Dopiero wróciłam do chałupy z akcji ratowniczej i mam też sporo przemyśleń,,,,,,,,,,,,,,
Miałam ostatnio ciężki czas i pewnie jeszcze chwilę taki będzie, stan o tyle głębszy iż brak mi mojej ukochanej kupy blachy przy sobie, nie jest łatwo ojjjj nie jest

Natomiast jedno wiem - najważniejsze w życiu

to

pozwolić
sobie
na swoją
własną

radość !!!

Myślę że Antoś wie i widzi (bo bardzo dobrze wie po sobie) ile radości daje i Wszystkim dookoła
Jego boska jedyna i cudowna Subara

post-9290-0-07003600-1478318073.jpg

post-9290-0-93823200-1478318080.jpg

post-9290-0-06662400-1478318088.jpg


która fakt faktem jest jeżdżącą KUPĄ PIENIĘDZY - ale - co z tego !! Ta pasja jest warta każdego grosza ponieważ to może są AŻ pieniądze ale to są TYLKO pieniądze a ta jeżdżąca piękność wynagradza wszystko i gasi każdy smutek
i wystarczy wsiąść, przekręcić kluczyk i....... jest ten kosmos, ten odlot, tylko kierowca i maszyna związani w jedność i można razem wszystko...
heh płynę trochę ale tak właśnie jest!

za tę kupę pieniędzy te nasze kochane pojazdy pozwalają zapomnieć o szarym, nudnym, pełnym problemów świecie,
za tę kupę pieniędzy możemy mieć swój własny kawałek raju
i co najważniejsze
te nasze blaszane miłości nas nigdy nie oszukają, nigdy nas nie okłamią, nigdy nas nie zdradzą!!
Nie odejdą, nie zostawią na pastwę losu, zawsze będą wierne, oddane,
zawsze będą czekały aż właściciel weźmie te kluczyki, złapie za kierownicę i zapragnie połączyć się z maszyną,
jedyne co nam może "wyciąć" to czasem się zepsuć ale czymże jest taki mały psikus przy tym co robią nam czasem bliscy nam ludzie... za cenę uczuć, łez, kłótni...
Ja wiem że człowiek potrzebuje człowieka tak nas stworzyła natura
ale
chcę powiedzieć tylko jedną rzecz - warto spełniać swoje marzenia, warto spełniać swoje potrzeby,
warto DBAĆ o to do czego ciągnie serce...
A nas subaromaniaków ciągnie do subarynek :) i pomimo że czasem dają nam w kość i psują się i dają popalić po portfelu to ja uważam że są warte każdego nawet ostatniego grosza...
Kasę zawsze można pożyczyć, zarobić, zaoszczędzić, a zaufanie nie tak prosto odkupić!!!
A człowiekowi szczęśliwemu chce się żyć i to bardzo a o szczęście trzeba sobie samemu zadbać nikt nas bardziej nie uszczęśliwi jeśli sami tego sobie nie zrobimy :)
Szczęśliwemu człowiekowi poza tym łatwiej znaleźć lepszy tor jazdy na pokonanie swoich życiowych zakrętów :)
AMEN :excl:

v-max dzięki kochani za spotkanie i za zdjęciuchy :twisted::evil2:

Edytowane przez karloszka
  • Lajk 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety.... o jednego Subaraka mniej :-( załoga znana. Przykro mi :'( fotki dostałem już dużo, dużo wcześniej!

Trochę fotek z dzisiejszego spota zrobiłem także już wkrótce fotorelacja. Dzięki wielkie osobą które kochają Subaraki i na dzisiejszym spocie były swoimi Subarakami!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Ponawiam pytanie czy jest ktoś z okolic Mielca :)

 

Jest. Co prawda na blachach z Łańcuta, ale śmigamy po Mielcu :)

Kolega widzę legaczem się buja. Ostatnio widuje na mieście srebrnego buga w sedanie może znany.

 

Niestety nie znam. Wiele Subaraków zdarza mi się widzieć, ale nikogo nie mogę upolować. Moja żona w tym lepsza, zawsze ma zaproszenie SKP ze sobą, ale jakoś nikt nowy się nie ujawnia. Chwilowo mam napięty grafik, ale jak się trochę rozluźni to można by się spotkać lokalnie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...