Skocz do zawartości

Podkarpackie Spoty Subaru


ukaszWRX

Rekomendowane odpowiedzi

 

No, no, no!!! Fajnie, fajnie, że rośniemy w siłę i coraz to bardziej mówi się o Nas :)

 

 

Ale wiecie co?!? Patrząc tak na fotki (dziękujemy Panu i Pani M.) ze spotu na których jesteśmy widać bardzo naszą radość ze spotkania. Nasz zaciesz :D :D :D na zdjęciach jest dobry! Czyli jednym słowem było wesoło  :lol:  i oby tak dalej!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://krosno112.pl/aktualnosci/wypadki-kolizje/item/2544-krosno-10-letnia-dziewczynka-potracona-na-pasach

Na szczęście skończyło się tylko na złamanej nodze

 

Wysłane z Tapatalka

Winna jest kierująca oplem to co tam robi forek?? oby się źle nie kojarzył z zajściem... Nieeee no nie będzie

 

Ja się pochwalę miłym spotkaniem na Ikea Bielany :-) parkujemy na parkingu a tam:

post-9290-1477157890,2247_thumb.jpg

 

...fura Q-Juniora   :-) którego miło było poznać osobiście. Od jakiegoś czasu gadaliśmy sobie raz w czas na Facebooku a tu takie spotkanie, Rzeszów spotyka Lublin we Wrocku hehe :-)

Tym bardziej szczęsliwie bo dziś przed 3 godzinami Ikea miała jakieś przygody z ogniem... :biglol: dobrze że Subaru już było poza parkingiem! :wacko:

Poza tym to właśnie ten GTek występował w reklamie McDonalds ... :-) Dla przypomnienia

 

 

Pozdr Paweł!!

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edytowane przez karloszka
  • Lajk 1
  • Do kitu 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

karloszka, odpozdrawiam  :)

 

Tak jakby od Rzeszowa do Lublina jest trochę bliżej niż z każdego z tych miast do Wrocławia, ale przypadek sprawił, że akurat tu się spotkaliśmy.... B)  

Miło było Cię poznać i mam nadzieję, że do zobaczenia na jeszcze niejednym spocie  :)

 

Reklama McDonald's przypomniała mi, że muszę na myjkę podjechać  :facepalm:  :biglol:

  • Lajk 1
  • Do kitu 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dziś.... heh Smerfowy Bandyta szukał Smerfetki! Dobra już tak poważnie  :) Na najbliższym spocie zagości u Nas pozytywnie zakręcona właścicielka tego oto Subaraka! Kocha Plejady tak samo jak My! Także nowy Subaraczek w naszej "rodzinie"!!!


PS. M@kul "Albo grubo albo wcale" :D  Tacy smutni staliście to trzeba było trochę rozruszać towarzystwo  :lol: Sorki później się dowiedziałem, że był tam czerwony Subaraczek a było hmmm za szybko  :P bo bym zajechał......


A teraz do oglądania F1 GP USA w Austin! Kibicujemy LH!

post-3953-0-75478300-1477247076_thumb.jpg

post-3953-0-87659700-1477247101_thumb.jpg

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS. M@kul "Albo grubo albo wcale"  

Było grubo i przyczepnie. Kiedy Gymkhana na zimówkach?   :P

 

Już niedługo będzie grubiej :P

hmmm nie zdradzam na razie tajemnicy ale coś ciekawego szykuję na najbliższego spota heh z dedykacjami dla Machonia  :D nie znam Subarynki z takim "systemem" z naszego pięknego Podkarpacia  ;) 

 

Jest kącik muzyczny to teraz zaczynamy kącik filmowy. Coś ciekawego dla fanów Plejad ostatnio oglądałem.

Mało znany u nas film "Born to Race" (dwie części poniżej). Coś podobnego do Fast & Furious ale.... no właśnie. Bez żadnych strzelanek i co najważniejsze! Główny bohater w obydwu częściach jeździ Subarynką! Fajnie jest w filmie posłuchać bulgotu :D

 

Pierwsza część: Urodzony Zwycięzca 2011 - Born To Race

http://www.cda.pl/video/73055786

 

Druga część: Zabójcza Prędkość 2 / Born to Race: Fast Track (2014)

http://www.cda.pl/video/22929003

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Się zaopatrzyłem w końcu w regionalny znak rozpoznawczy, ładnie?  :)

 

attachicon.gifSKP 2.jpg

 

@POLI, dzięki za realizację  :)

 

no nooooooooooo

czapki z głów!!!

 

a mi się dziś pogoda zwidziała i sobie jakoś poradziłam bez garażu hehehe

wiosenne... WRRRóĆ -> jesienne porządki :D

 

post-9290-0-87619300-1477575163_thumb.jpg

 

post-9290-0-21957400-1477575175_thumb.jpg

 

:biglol: :biglol: :biglol: :biglol: :biglol: :biglol: :biglol: :biglol: :biglol: :biglol: :biglol:

 

dla chcącego nic trudnego ;)

Edytowane przez karloszka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...