Skocz do zawartości

Podkarpackie Spoty Subaru


ukaszWRX

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Malyboss - wpadaj do Rzeszowa, pojedziemy razem po co masz sam jechać ??
 

Dzięki serdeczne za propozycję, ale nie chcę was wstrzymywać - mogę mieć dziś lekką obsuwę w czasie, bo pracuję dziś do 14:00, taka zas***a dola inżyniera  :angry:

W innej sytuacji na pewno wolałbym dojechać najpierw do Rzeszowa, a potem wyruszyć razem z wami.

Ale tak czy inaczej pojawię się w Krośnie dziś na pewno  :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dziękuję za super spota w Krośnie. Fiku, Machoń i spółka z Krosna. Chłopaki (dziewczyny też) stanęliście na wysokości zadania!!! Pokazaliście nam, że nasze spoty w Rzeszowie bywają czasami hmmm nudne :)  Było super! Mi "małe" zaskoczenie udało się w 100% i dzięki Tkaczu za dotrzymania tajemnicy. Chociaż ciężko mi było tak się ukrywać :)  No trochę dużo na jeden raz ale albo grubo albo wcale :D heh "Co to za Subaru wpada tak bokiem......" to było dobre  :P 

Jeszcze raz wielkie dzięki dla wszystkich z SKP! Rośniemy w silę!


Do teraz czuję zapach grilla i spalonej gumy :biglol:

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heja wszystkim,

również bardzo dziękuję wszystkim za spotkanie i bardzo miłe przyjęcie, bo to mój pierwszy raz na subarowym spocie  :)

Trochę się obawiałem, czy jako nowicjuszowi nie wlepicie mi 158 (tyle, ile KM ma mój silnik) pasów na gołą d*** w ramach "chrztu"  ;) Na szczęście obyło się bez tego  :biglol:

W 100% było warto przetelepać się dziś z Tarnobrzega do Krosna i z powrotem, świetna ekipa i super atmosfera  :yahoo:

Szkoda tylko że was zgubiłem podczas przejazdu przez miasto  :angry:  Wróciłem około 19:00 na parking przy galerii, ale już nikogo nie było.

Melduję się oczywiście na następnym spocie.

Pozdrawiam wszystkich !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam pasjonatów, chciałbym bardzo podziękować Wszystkim za przybycie do Krosna (pomimo kiepskiej pogody).Nie ukrywam mojego zaskoczenia, bo chyba nikt nie spodziewał się tak licznej ekipy SKP.Pewno też, po raz pierwszy, zaistnielismy w mediach

Tutaj ogromne podziękowania dla Prezesa Machonia i Jego wspaniałej małżonki.

Ale cała atmosfera i radość ze spotów jest tylko Waszą zasługą.Więc jeszcze raz dzieki.

 

Wysłane z Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Wszystkim...... :D


Kurz po spocie powoli opada ale w głowie do teraz słychać bulgot, czuć zapach ogniska i kiełbasek, w oku jeszcze się tli mega marchewa Wojtasa....

Błysk flesza i kolejno nadjeżdzające na spota samochody powodują, że uśmiech na twarzy staje się coraz większy....

Wyczekiwana ekipa z SKP dołącza w umówione miejsce..... parking powoli zaczyna się kurczyć,

Moje i Fika spojrzenia zdają się wymownie mówić...." czy Ty się tego spodziewałeś ? "....

Aut jest już ponad 20 i kolejnym gościom zdaję się nie mieć końca..... jest dobrze a nawet bardzo,

Bandyty nie widać...... czyżby Wojtek olał zlot ???........nagle jakiś "smerf" pojawia się na horyzoncie

Ktoś nowy ? Nie..... to jednak nasz etatowy rajdowiec w nowym wcieleniu dumnie szuka miejsca do zaparkowania....

Zaczyna się robić gwarno i tłoczno, każdy chce zaczerpnąć jak najwięcej wiedzy na temat swojego modelu,

Pojawiają się także osoby postronne i sympatycy takich spotkań ......przybyli na spot kierowcy 45AMG czy EVO X zdają się lekko z boku zazdrośnie nas obserwować.....

Mrozioo ślini się na widok STI USDM, fiku podkłada drewno, V-max pokazuje mi padnięty tłok auta Kuby.....jednym słowem scoobyworld

Zmrok powoli zaczyna zapadać..... ekipa zaczyna się skupiać wokół grilla, kiełbaski poszły w ruch....

Nagle pojawia się powitalny mini torcik i gromkie STO LAT ! dla Kaśko..... korek od szampana wystrzelił niczym BlowOFF Wojtasa 

Noc zapadła.... silniki odpalone i czekają aż olej nabierze temperatury, która na zewnątrz jest coraz niższa....

Kończymy biesiadowanie i udajemy się na objazd....nasz bulgot jest chyba w tym momencie najgłośniejszym dźwiękiem w Krośnie.....

Docieramy na duży parking - Wojtek rozświetla marchewą mrok....... wspólne foto i znów w trasę.....

Meta przy grillu......czas na pożegnanie, wymianę uprzejmości i ekipa SKP obiera kierunek Rzeszów......



Z mojej strony Wielkie Dzięki dla Was za przybycie i atmosferę......bez Was nie dalibyśmy rady:

Fiku & family - za logistykę i ogarnięcie tematu
Mrozioo - za fotki i doprowadzenie SKP na miejsce
Wojtasec - za smerfa niespodziankę
Malyboss - za pokonany dystans.... szacun
V-max - za pozytywną energię
Kuba es.- za to że mogłem potrzymać tłok Twojego boxera
Marcin Dyrektor - za afterparty
TKACZU, M@kul, KAŚKO - za przybycie

Nie chcę nikogo pominąć więc jeszcze raz DZIĘKI dla wszystkich obecnych :yahoo:

post-2656-0-92528800-1476745892_thumb.jpg

Edytowane przez Machoń
  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Krosna zebrałyśmy się w kilkanaście minut decyzją spontaniczną - chłopcy dziękuję za jazdę w imieniu swoim i córki. Ukłony dla Prezesa Machonia i fiku - pozdrawiam małżonkę. Uściski dla Kaya - jesteś wspaniała. Organizacyjnie BOMBA. Jestem pod wrażeniem. Wspaniała niedziela mnie spotkała po dłuuuugiej przerwie. Nie mogłam lepiej spędzić tych urodzin :wub: . Ogień, dym, bulgot, marchewy, kiełbasa, tort i pigwówka :biglol:. Zestaw 100% Subarowicza. Wojtasec - katarynka, skrzypiące fotele i sms rozbawiły mnie do łez. DZIĘKUJĘ Wam.

  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

korzystając z ładnej pogody pragnę zaprosić wszystkich chętnych do wizyty w tę sobotę (tj. 22.10) w Komańczy. Własnie tego dnia odbywa się impreza biegowa pod tytułem ŁEMKOWYNA - http://www.ultralemkowyna.pl/pl/.

w Komańczy znajduje się meta tego biegu i nadmienię że doping kibiców dodaje skrzydeł utrudzonym już zawodnikom a obecność grona SUBARANEK i SUBARIUSZY podgrzeje dodatkowo i tak gorącą atmosferę na mecie :yahoo:a Wam kochani możliwość zaprezentowania swoich Subaraczków.

Apeluję więc by jeśli kto może i chce to niech przybędzie do Komańczy i wesprze gorącymi okrzykami tamtych Debeściaków  :)

Godzinę trudno mi określić ale z grubsza określając czas biegu poszczególnych zawodników wydaje mi się, że apogeum powinno nastąpić około godziny 14.00 - 15.00

Gorąco zapraszam wszystkich do kibicowania ludziom którzy stają w szranki z dystansem od 150 do 30 kilometrów...

Edytowane przez Ku Jon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W 7 sekundzie padły strzały heh i nawet spoiler przypalony :P

 


To się nazywa marchewa :D


Machoń co się nic nie chwalisz...... tak jak mówiłem SKP rośnie w siłę i jeszcze raz dzięki panowie i towarzyszące Forumowe panie!

heh i jest Bandytowy Smerf :D  a gdzie Smerfetka??? No i niestety ja sam ze szmatą.... musiało być wszystko pięknie :P

 

Zapraszam w imieniu SKP do podsumowania spota!!!

 

https://www.terazkrosno.pl/wiadomosci/3935-i-zlot-subaru-w-krosnie-relacja

Edytowane przez Wojtasec
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...