Skocz do zawartości

Podkarpackie Spoty Subaru


ukaszWRX

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj wlokłem się ostatni km mojej drogi za WRX-em i na złość wjechał na ten sam parking, ale zajął na szczęście przedostatnie miejsce :bowdown: Chciałem zagadać do kierowcy, ale kopara mi opadła, bo ... to była Kierowniczka w bardzo słusznym wieku i pomagała wysiąść swojemu Partnerowi. Może to być poniższy WRX (to nie moje zdjęcie i nie z dzisiaj), ale był też RKR, tylko komin był bardziej słuszny (a może mi się wydawało). Bardzo serdeczne pozdrawiam.

image.png.c573221d04891bb0952c39d3a7603f26.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
W dniu 24.02.2019 o 22:03, Guliwer napisał:

Błażowa: kto tak skasował SG:

 

Ałaaaa... :blink: Szkoda Forka... :(

Kolor dość charakterystyczny, na spotach się nie pojawiał.

 

 

 

Gotowi na przedwiosenny spot ? :)
 

Spot.thumb.jpg.a0e8c1cf1888c7128ac45d5610197807.jpg

 

Edytowane przez Malyboss
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim. Potrzebuję pomocy, poszukuję dwóch elementów do Imprezy GC8 polift:

 

- błotnik lewy przód w bdb stanie

- listwa dachowa prawa (sedan)

 

Piszę tutaj gdyż interesuje mnie odbiór osobisty na terenie podkarpacia. Dzięki z góry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 4.03.2019 o 20:39, maciu napisał:

Działo się coś w sobotę? Bo byłem po 18 i was namierzyć nie mogłem

 

Coś tam się działo... Mnie co prawda wyjątkowo tym razem nie było, ale może @Machoń zda nam jakąś relację ?? :) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, maciu napisał:

@malyboss BTW nie Ty zaszalałeś? emoji1787.pngemoji23.png

 

O to chodzi?

https://echodnia.eu/podkarpackie/tarnobrzeg-kierowca-subaru-pedzil-ulicami-miasta-okazalo-sie-ze-byl-nietrzezwy/ar/13938773?fbclid=IwAR3tljlzNI9eTn42VRqFOCLhsr1xwZYeeMbyXHdTjg_yA4RQNYhMQBugvvI#kronika-policyjna

 

1.thumb.png.04445e7e9b5fb460313923fae997b258.png

 

Jakby to powiedział @Maciek Niemy - przecież ja nie osiągam takich prędkości... :biglol: :P 

A powiem Ci, że też przez chwilę zastanawiałem się, czy to aby nie Ty, @maciu - albo nasz Szanowny Krajan @szamot  :question:

 

Edytowane przez Malyboss
  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 
O to chodzi?
https://echodnia.eu/podkarpackie/tarnobrzeg-kierowca-subaru-pedzil-ulicami-miasta-okazalo-sie-ze-byl-nietrzezwy/ar/13938773?fbclid=IwAR3tljlzNI9eTn42VRqFOCLhsr1xwZYeeMbyXHdTjg_yA4RQNYhMQBugvvI#kronika-policyjna
 
1.thumb.png.04445e7e9b5fb460313923fae997b258.png
 
Jakby to powiedział [mention=13300]Maciek Niemy[/mention] - przecież ja nie osiągam takich prędkości... :biglol:  
A powiem Ci, że też przez chwilę zastanawiałem się, czy to aby nie Ty, [mention=29766]maciu[/mention] - albo nasz Szanowny Krajan [mention=5867]szamot[/mention]  :question:
 
Tak hahaha nie no po pijaku to raczej bym nikogo z nas nie podejrzewał, ale powiem szczerze że jak zobaczyłem pierwsze zdanie to pomyślałem czy aż tak w poniedziałek coś odjebałem i mnie szukają .
A jakiś nowy SG xt pojawił się we wsi ale jeszcze nie zdążyłem chłopaka złapać

Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Adventure184 napisał:

Wszystko jest ok :)

 

Redaktorzynie ED co zacne imię Plejad tak zbezcześcił, powinni co najmniej po premii polecieć !! :angry:

 

5 godzin temu, szamot napisał:

Warszawską 101 ?

Przecież mam więcej biegów niż dwa :P

 

Ale motór "na dotarciu" tak?? :P 

No chyba, że nie jestem na bieżąco, i coś się w temacie zmieniło...??

Kiedy zawitasz na jakiego spota? SKP będzie zaszczycone Twoją obecnością, i bulgotem Twojej gabloty :D

Filmik:

 

 

 

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Malyboss napisał:

coś się w temacie zmieniło...??

Zmieniło o to już ho ho ho - o tyle temu ;)

 

8 godzin temu, Malyboss napisał:

Kiedy zawitasz na jakiego spota?

Dziękuje po raz kolejny za zaproszenie

Będę wnet :D

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakładałem instalację w Brzesku.To tak na marginesie z polecenia kolegi z forum.Choć mam z Krosna spory kawałek drogi, mogę z czystym sumieniem polecić.Gosć ma bardzo duże doświadczenie jeśli chodzi o STAG-a i zakładał gaz w wielu modelach Subaru.Łacznie z silnikami 2.5 XT.
https://www.google.com/search?q=gaz+brzesko+rzemieślnicza&oq=gaz+brzesko&aqs=chrome.2.69i57j0l3.6837j0j4&client=ms-android-samsung&sourceid=chrome-mobile&ie=UTF-8#trex=m_t:lcl_akp,rc_f:nav,rc_ludocids:10657904688522451163,rc_q:Auto%2520Gaz%2520Master-Elektronik%2520Bodek%2520%25C5%2581ukasz,ru_q:Auto%2520Gaz%2520Master-Elektronik%2520Bodek%2520%25C5%2581ukasz

Wysłane przez SM przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, maciu napisał:

Ktoś wybiera się na kwietniowy TJS? Jak coś to jedziemy na kilka aut z Tarnobrzega więc możemy się gdzieś styknąć na trasie emoji41.png

 

Chodzi o 15.04.? Ja myślałem się wybrać... Kto jeszcze będzie?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...