Skocz do zawartości

Podkarpackie Spoty Subaru


ukaszWRX

Rekomendowane odpowiedzi

 
Posklejam to trochę... I też się zgłoszę... a co   w grupie zawsze weselej  
 
1. kozi-24/Legacy IV MY07 kombi
2. Merfi Legacy IV 2008 
3. Mariusz Zajdel/Outbeck 09r.
4. fiku/Forester SG
5. Malyboss / Forester SG 2007
6. 
 
Trochę słabo wygląda ta nasza lista
Zastanawiam się czy jest sens....zawracać komuś głowę dla 5 samochodów.
Łiczyłem że znajdzie się przynajmniej z dziesięciu chętnych
Krzysiek co o tym myslisz?

Wysłane przez SM przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myślę że dla tylu samochodów nie ma sensu się fatygować, szczególnie że powiem organizatorowi że chcemy przyjechać grupą zorganizowaną SKP a przyjedzie mi 5 samochodów to Rafałowi chyba ręce opadną. W tamtym roku było nas sporo i było to zgłoszone dużo wcześniej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myślę że dla tylu samochodów nie ma sensu się fatygować, szczególnie że powiem organizatorowi że chcemy przyjechać grupą zorganizowaną SKP a przyjedzie mi 5 samochodów to Rafałowi chyba ręce opadną. W tamtym roku było nas sporo i było to zgłoszone dużo wcześniej. 
Racja, dzięki za chęci.Może gdyby wcześniej padła taką propozycja to i chętnych byłoby więcej.

Wysłane przez SM przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 19.07.2018 o 12:20, wujek19922 napisał:

wydaje mi się że już jest trochę późno że by zgłosić całą grupę, ale mogę spróbować

proszę zrobić na szybko listę aut, które mają chęć wjechania, wiem od organizatora że z miejscem  jest ciężko i trochę mało czasu. 

Także zaczynam listę, kto chce niech się dopisuje. Listę zamykam do końca dnia dzisiejszego. 

 

Temat tak jak @fiku pisał towarzystwo przespało......  a potem na łapu capu za pięć dwunasta jakieś akcesy uczestnictwa..... Skąd my mamy wiedzieć co i i jak ??? Nikt nie był zainteresowany.....

Dobrze, że @wujek19922 się podjął próby zapytania organizatora o możliwość zgłoszenia grupy.... 

 

18 godzin temu, rześki napisał:

Gdzie ta lista?
 

 

Powyżej masz post Krzyśka.... OBUDŹ SIĘ !!! Hallo tu ziemia , odbiór ! :clapping:

Proponuję się dzisiaj wpisać gdyż:

 

W dniu 19.07.2018 o 12:20, wujek19922 napisał:

 Listę zamykam do końca dnia dzisiejszego. 

 

dodatkowo:

W dniu 18.07.2018 o 19:24, fiku napisał:

Faktycznie, temat trochę przespany...
kolejne lata trzeba będzie dopilnować osobiscieemoji4.png
Nie zmieniałbym też miejsca zbiórki.Była pod halą sportową i tam też powinna pozostać.Pozostaje tylko ustalić godziny:
Przyjazd na parking-przejazd przez miasto-wjazd na płytę lotniska.

 

To jest bardzo trafne i rozsądne co napisałeś.... też jest takie moje zdanie....... niech reszta się określi gdzie spotkanie ale Hala Sportowa byłaby dobra.... ale to już ma drugorzędne znaczenie...  żeby było tylko gdzie pojechać i wszystko się udało ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 
To jest bardzo trafne i rozsądne co napisałeś.... też jest takie moje zdanie....... niech reszta się określi gdzie spotkanie ale Hala Sportowa byłaby dobra.... ale to już ma drugorzędne znaczenie...  żeby było tylko gdzie pojechać i wszystko się udało 
 
Temat zorganizowania udziału w imprezie został porzucony.
Szkoda robić pośmiewiska z 5 plejadami.
Tak że ten...lista zostaje anulowana.

Wysłane przez SM przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, fiku napisał:

Temat zorganizowania udziału w imprezie został porzucony.
Szkoda robić pośmiewiska z 5 plejadami.
Tak że ten...lista zostaje anulowana.

 

Może będzie zgoda bez konkretnej informacji co do ilości aut......? Jak Krzysiek coś się dowie to pewnie da znać..... 

Myślę, że o tym czasie jak teraz tylko taka forma zapytania pozostaje...... czy organizator wyraża zgodę na przybycie kilku klubowych samochodów i tyle.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, fiku napisał:

Szkoda robić pośmiewiska z 5 plejadami.

 

4 godziny temu, Machoń napisał:

Może będzie zgoda bez konkretnej informacji co do ilości aut......? Jak Krzysiek coś się dowie to pewnie da znać..... 

Myślę, że o tym czasie jak teraz tylko taka forma zapytania pozostaje...... czy organizator wyraża zgodę na przybycie kilku klubowych samochodów i tyle.....

 

@Machoń - to czemu nie zarzucisz tematu na profilu SKP na Fb??

Założę się, że zebrałoby się nas więcej, gdyby tylko ludzie wiedzieli, że taka akcja jest organizowana.

Proponowałbym przekleić na Fb listę z tego wątku i dać ludziom czas na dopisanie się do soboty wieczorem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 
[mention=2656]Machoń[/mention] - to czemu nie zarzucisz tematu na profilu SKP na Fb??
Założę się, że zebrałoby się nas więcej, gdyby tylko ludzie wiedzieli, że taka akcja jest organizowana.
Proponowałbym przekleić na Fb listę z tego wątku i dać ludziom czas na dopisanie się do soboty wieczorem.
 
Łukasz, myślę że jest już zdecydowanie za późno na takie akcje.Impreza jest w niedzielę, a my organizujemy skład ekipy w sobotę.Miałem nadzieję że szybko ogarniemy chętnych min.10 samochodów.

Wysłane przez SM przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, fiku napisał:

Łukasz, myślę że jest już zdecydowanie za późno na takie akcje.Impreza jest w niedzielę, a my organizujemy skład ekipy w sobotę.Miałem nadzieję że szybko ogarniemy chętnych min.10 samochodów.

 

No właśnie ja jestem zgoła innego zdania. Według mnie nie jest za późno. Za późno to będzie w niedzielę rano.

Takie moje zdanie. Jest jeszcze całe półtora dnia na przeprowadzenie odpowiednich działań :) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 
No właśnie ja jestem zgoła innego zdania. Według mnie nie jest za późno. Za późno to będzie w niedzielę rano.
Takie moje zdanie. Jest jeszcze całe półtora dnia na przeprowadzenie odpowiednich działań  
 
To się nie uda...organizator nie zrobi wyjątku, chyba że zajebiscie nas lubi
Poza tym to trochę niepoważne, SKP to nie jakaś dziecinada i mogliśmy nie przespać tak zacnej imprezy.
Jedynie co przychodzi mi do głowy na tą chwilę - to ogarnąć głośny bulgot po Krośnie i postraszyć mieszkańców

Wysłane przez SM przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie można zapytać o ewentualny wjazd np jutro? Jeśli nie uzbieramy chętnych to po prostu odpuscimy 

O speedland generalnie pytałem z 2 tygodnie temu, tylko pomylily mi się imprezy z Nocną Jazdą. Szkoda że nie sprostowalem :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, fiku napisał:

chyba że zajebiscie nas lubiemoji38.png

 

Co do tego nie mam absolutnie żadnych wątpliwości... :D 

 

32 minuty temu, Merfi napisał:

Jeśli nie uzbieramy chętnych to po prostu odpuscimy

 

Jestem podobnego zdania.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem kontakt z organizatorem. Mamy zielone światło. Na hasło : subaru klub podkarpacie, możemy wjechać na lotnisko. Cena biletu 20 zł. Dopiero jak wjedziemy będę się cieszył....

O 9:00-9:15 zbiórka pod Halą Sportową w Krośnie (ul.Bursaki) i wspólny przejazd. Kto chce na własną rękę to do 11:00 powinien się tam pojawić bo impreza o tej godzinie oficjalnie startuje.  Na FB/SKP jest info i plakat

 

 

Edytowane przez Machoń
  • Super! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem kontakt z organizatorem. Mamy zielone światło. Na hasło : subaru klub podkarpacie, możemy wjechać na lotnisko. Cena biletu 20 zł. Dopiero jak wjedziemy będę się cieszył....
O 9:00-9:15 zbiórka pod Halą Sportową w Krośnie (ul.Bursaki) i wspólny przejazd. Kto chce na własną rękę to do 11:00 powinien się tam pojawić bo impreza o tej godzinie oficjalnie startuje.  Na FB/SKP jest info i plakat
 
 
Wiem że nie wszyscy korzystają z fb
58a2fdce8f864abf3db65792fbabb507.jpg

Wysłane przez SM przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Machoń napisał:

Miałem kontakt z organizatorem. Mamy zielone światło. Na hasło : subaru klub podkarpacie, możemy wjechać na lotnisko. Cena biletu 20 zł. Dopiero jak wjedziemy będę się cieszył....

O 9:00-9:15 zbiórka pod Halą Sportową w Krośnie (ul.Bursaki) i wspólny przejazd. Kto chce na własną rękę to do 11:00 powinien się tam pojawić bo impreza o tej godzinie oficjalnie startuje.  Na FB/SKP jest info i plakat

 

 

Mam nadzieję że zdążę :/ bądźcie jutro w miarę aktywni na FB to będę się dowiaduywal gdzie aktualnie jesteście 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Machoń napisał:

Miałem kontakt z organizatorem. Mamy zielone światło.

 

A nie mówiłem, że warto spróbować, i na nic jeszcze nie jest za późno?? Echhhh... ;)

 

9 godzin temu, Machoń napisał:

O 9:00-9:15 zbiórka pod Halą Sportową w Krośnie (ul.Bursaki) i wspólny przejazd. Kto chce na własną rękę to do 11:00 powinien się tam pojawić bo impreza o tej godzinie oficjalnie startuje.  Na FB/SKP jest info i plakat

 

@Machoń - super !! Dzięki za wszystkie informacje :) 

 

8 godzin temu, fiku napisał:

Wiem że nie wszyscy korzystają z fbemoji41.png

 

@Guliwer - jesteś tu ?? :)

 

4 godziny temu, Merfi napisał:

Mam nadzieję że zdążę :/ bądźcie jutro w miarę aktywni na FB to będę się dowiaduywal gdzie aktualnie jesteście 

 

Ja tak samo. Mam nadzieję że zdążę na 9:00 na miejsce zbiórki. Muszę jakoś z Tbg przed 7:00 wyjechać.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Malyboss napisał:

@Guliwer - jesteś tu ??

Tak, śledzę Was :biglol: mam nadzieję, że wejdziemy z buta koło 12-tej, chyba że zadzwonię do Ciebie i jak będzie miejsce to wjedziemy na hasło.

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W niedzielę 22 lipca w Krośnie odbyło się jedno z największych wydarzeń motoryzacyjnych w południowej Polsce - Lo-Stark SpeedLand Drift Show Series 2018. Impreza obejmowała m.in. targi motoryzacyjne, pokaz diftu w wykonaniu najlepszych drifterów z kraju i zza granicy, strefę tuningu, strefę pojazdów rajdowych, exotic cars, oraz monster truck i samochodów offroadowych. Na tak zacnej imprezie nie mogło oczywiście zabraknąć naszych podkarpackich maniax spod znaku plejad, którzy pojawili się zorganizowaną grupą na krośnieńskim lotnisku !! :)

 

IMG_001.thumb.jpg.5dacaaf4da7fb282d822124fb9e88a54.jpg

IMG_002.thumb.JPG.e8fb4d9542923c982970d7aa68faff6a.JPG

IMG_003.thumb.JPG.9b5f40887fa2a9cb87c9b6ee8b9fe3c5.JPG

IMG_004.thumb.JPG.2eb79b5a8bdb075c68873167e54a360d.JPG

IMG_005.thumb.JPG.70ec1280a952944d910e54597e211184.JPG

IMG_006.thumb.JPG.989260d877ffdba8aedd520d50ce0e9a.JPG

IMG_007.thumb.JPG.13b7308cfd4f8595469181a71ac81c4c.JPG

IMG_008.thumb.JPG.ffd5c3ed27031823763c63421400f48a.JPG

IMG_009.thumb.JPG.b265b9cf94ef861db0e84eaff7a86956.JPG

IMG_010.thumb.JPG.f51d7270d42fe9b5c8b80f184a30b7d4.JPG

IMG_011.thumb.JPG.9261754de777ff670c0b57d6d11db900.JPG

 

 

 

  • Super! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...