Skocz do zawartości

Podkarpackie Spoty Subaru


ukaszWRX

Rekomendowane odpowiedzi

Troszkę po za tematem, mój kuzynowi niedługo urodzą się trojaczki, szuka samochodu. Może znacie coś godnego polecenia, do ok 23k, kombi w benzynie, mile widziana wersja 7 osobowa, choć nie jest to konieczne. Nie musi być spod znaku plejad.

Pokazałem mu ogłoszenie Krzyśka, ale kolor nie ten...:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Adventure184 napisał:

Może znacie coś godnego polecenia, do ok 23k, kombi w benzynie, mile widziana wersja 7 osobowa, choć nie jest to konieczne

 

@Merfi - czy Ty coś czasem nie mówiłeś o zmianie swojego Legaca na coś innego ? (Forek, z tego co pamiętam...?)

Może jest akurat okazja zrobić jaki deal... ;) 

 

2 godziny temu, Adventure184 napisał:

Nie musi być spod znaku plejad.

 

??? :blink:

 

Edytowane przez Malyboss
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Malyboss napisał:

@Merfi - czy Ty coś czasem nie mówiłeś o zmianie swojego Legaca na coś innego ? (Forek, z tego co pamiętam...?)

Walczę z myślami o zmianie ale póki co nie mam na to czasu i chęci, pozatym jestem sknera i poniżej 30k raczej nie sprzedam :D

Jest Outback IV kombi przedlift 2,5 A/T na sprzedaż w okolicach 20k. Jeździ nim pani Doktor. Mam tylko jedno zdjęcie, mogę zrobić więcej, jak coś to pisac 

DSC_6251.JPG

Edytowane przez Merfi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Malyboss napisał:

??? :blink:

 

To nie dla mnie, a on się jeszcze nie przekonał wiec jest otwarty na inne marki.

 

38 minut temu, Merfi napisał:

Walczę z myślami o zmianie ale póki co nie mam na to czasu i chęci, pozatym jestem sknera i poniżej 30k raczej nie sprzedam :D

Jest Outback IV kombi przedlift 2,5 A/T na sprzedaż w okolicach 20k. Jeździ nim pani Doktor. Mam tylko jedno zdjęcie, mogę zrobić więcej, jak coś to pisac 

DSC_6251.JPG

Więcej szczegółów? 

 

 

7 minut temu, wujek19922 napisał:


a gdzie jest ta lista? 

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1KtGA9btO0q9rcUF6G1SaLq28qxfkHtojdzfA_31IayY/edit?usp=sharing

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9.07.2018 o 21:59, Malyboss napisał:

A więc tak - termin już ustaliliśmy - 25-26 sierpnia (sobota i niedziela)

Termin lekko-pół-średni, ale to tylko tak na marginesie. Drugi margines to posiadacze nie-Subaru, ale być może S w SKP to Samochód - tak, dzisiaj mam wredny humor.

afisz-dni-wina-2018.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś się wybiera na: https://krosno24.pl/informacje/speedland-krosno-bedzie-kolejna-edycja-i7490
Może jakiś wspólny przejazd? Co forumowicze na to? Prezes machoń coś może zorganizuje? Jakieś propozycje?

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, rześki napisał:

Czy ktoś się wybiera na: https://krosno24.pl/informacje/speedland-krosno-bedzie-kolejna-edycja-i7490
Może jakiś wspólny przejazd? Co forumowicze na to? Prezes machoń coś może zorganizuje? Jakieś propozycje?

 

 

Zgłosiliście auta ? 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, rześki napisał:

 

Ja będę.

 

12 godzin temu, rześki napisał:

Może jakiś wspólny przejazd? Co forumowicze na to? Prezes machoń coś może zorganizuje? Jakieś propozycje?

 

Good idea :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, rześki napisał:

Czy ktoś się wybiera na: https://krosno24.pl/informacje/speedland-krosno-bedzie-kolejna-edycja-i7490
Może jakiś wspólny przejazd? Co forumowicze na to? Prezes machoń coś może zorganizuje? Jakieś propozycje?

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka
 

Ja też jadę 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, rześki napisał:

A Ty prezes nie zgłaszałeś? :) 
 

 

No ja zgłosiłem swoje... a czy ktoś jeszcze zgłaszał to nie wiem.... do tego momentu nie było odzewu ...... nie mam pojęcia kto chce jechać (czy ma czas/urlop?), skoro nikt tematu nie poruszył to znaczy, że nie było chęci aby temat jakoś naświetlać....... Siły raczej skupiły się na organizacji tematu wakacyjnego spota w Polańczyku :) Można ewentualnie przecież spróbować całą bandą jak w tamtym roku pojechać...... powinno być ok :) Ja planuję godzinę może pół godziny przed rozpoczęciem tam pojechać już....

 

 

 

Edytowane przez Machoń
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 
No ja zgłosiłem swoje... a czy ktoś jeszcze zgłaszał to nie wiem.... do tego momentu nie było odzewu ...... nie mam pojęcia kto chce jechać (czy ma czas/urlop?), skoro nikt tematu nie poruszył to znaczy, że nie było chęci aby temat jakoś naświetlać....... Siły raczej skupiły się na organizacji tematu wakacyjnego spota w Polańczyku  Można ewentualnie przecież spróbować całą bandą jak w tamtym roku pojechać...... powinno być ok  Ja planuję godzinę może pół godziny przed rozpoczęciem tam pojechać już....
 
 
 
Faktycznie, temat trochę przespany... jednak nie wyobrażam sobie, by Nas tam nie było.Tamten rok wszyscy mile wspominają do dziś
Trudno też, żeby @Machoń o wszystkim myślał i dopinał tematy sam.Jednak jeśli jest taka możliwość to moja prośba do kolegi Darka i Krzyśka o oficjalne zgłoszenie SKP na Speedland 2018
Zrobicie mi urodzinowy prezent
Po małym szkoleniu jak się to odbywa
kolejne lata trzeba będzie dopilnować osobiscie
Nie zmieniałbym też miejsca zbiórki.Była pod halą sportową i tam też powinna pozostać.Pozostaje tylko ustalić godziny:
Przyjazd na parking-przejazd przez miasto-wjazd na płytę lotniska.
Oby takich smyczy, wydano mam więcej niż w tamtym roku
f78e7b3f7cf3c1e2d881afb09f5cc7bd.jpg

Wysłane przez SM przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wydaje mi się że już jest trochę późno że by zgłosić całą grupę, ale mogę spróbować

proszę zrobić na szybko listę aut, które mają chęć wjechania, wiem od organizatora że z miejscem  jest ciężko i trochę mało czasu. 

Także zaczynam listę, kto chce niech się dopisuje. Listę zamykam do końca dnia dzisiejszego. 

1. Nick lub imię i nazwisko / model samochodu 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, wujek19922 napisał:

wydaje mi się że już jest trochę późno że by zgłosić całą grupę, ale mogę spróbować

proszę zrobić na szybko listę aut, które mają chęć wjechania, wiem od organizatora że z miejscem  jest ciężko i trochę mało czasu. 

Także zaczynam listę, kto chce niech się dopisuje. Listę zamykam do końca dnia dzisiejszego. 

1. Nick lub imię i nazwisko / model samochodu 

1.kozi-24/Legacy IV MY07 kombi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, wujek19922 napisał:

wydaje mi się że już jest trochę późno że by zgłosić całą grupę, ale mogę spróbować

proszę zrobić na szybko listę aut, które mają chęć wjechania, wiem od organizatora że z miejscem  jest ciężko i trochę mało czasu. 

Także zaczynam listę, kto chce niech się dopisuje. Listę zamykam do końca dnia dzisiejszego. 

1. Nick lub imię i nazwisko / model samochodu 

Merfi Legacy IV 2008 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, wujek19922 napisał:

wydaje mi się że już jest trochę późno że by zgłosić całą grupę, ale mogę spróbować
proszę zrobić na szybko listę aut, które mają chęć wjechania, wiem od organizatora że z miejscem  jest ciężko i trochę mało czasu. 
Także zaczynam listę, kto chce niech się dopisuje. Listę zamykam do końca dnia dzisiejszego. 
1. Nick lub imię i nazwisko / model samochodu 

 

Posklejam to trochę... I też się zgłoszę... a co :)  w grupie zawsze weselej :) 

 

1. kozi-24/Legacy IV MY07 kombi

2. Merfi Legacy IV 2008 

3. Mariusz Zajdel/Outbeck 09r.
4. fiku/Forester SG

5. Malyboss / Forester SG 2007

6. 

 

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...