Skocz do zawartości

Podkarpackie Spoty Subaru


ukaszWRX

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 26.06.2018 o 14:05, Merfi napisał:

witam, czy ktoś z SKP wybiera się w sobotę do Krosna na Nocną Jazdę? Jakieś plany, propozycje, wspólny wyjazd? jeszcze nie jestem pewien czy pojadę ale rozeznaje temat. za wszelkie informacje z góry dzięki

 

ps: nie dawno padła propozycja założenia grupy SKP na FB,  myślę że to dobry pomysł na obgadywanie wszelkich tematów związanych z naszymi maszynami bojowo-rekreacyjnymi: imprezy, spotkania, usterki, części, porady,  ,,wróżenie z fusów,, :D  etc.  Jestem ,,ZA,,

Założenie grupy na fb na pewno ułatwi kontakt, ale spowoduje też spadek aktywności na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 26.06.2018 o 14:05, Merfi napisał:

witam, czy ktoś z SKP wybiera się w sobotę do Krosna na Nocną Jazdę?

Jakieś plany, propozycje, wspólny wyjazd? jeszcze nie jestem pewien czy pojadę ale rozeznaje temat. za wszelkie informacje z góry dzięki

 

Kiedy to jest? Najbliższa sobota? 30.06., tak?

 

1 godzinę temu, Adventure184 napisał:

Założenie grupy na fb na pewno ułatwi kontakt, ale spowoduje też spadek aktywności na forum.

 

Racja.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 30.06.2018 o 19:36, fiku napisał:

Niestety, spadek aktywności na forum już nastąpił...odkąd Prezes założył konto na fbemoji6.png
 

 

Coś w tym Sławku jest..... ja kiedyś prosiłem, żeby znalazły się osoby do moderowania FB SKP ale odpowiedź była negatywna i jakoś nikomu się nie paliło więc przeszło to bez echa, w zasadzie teraz to już nikogo nie ma kto by mógł pomóc w tej materii.... także widzisz, ciężko ogarnąć dwie rzeczy..... forum też "trochę" zdechło a i FB nie wiadomo ile pociągnie w takiej formie. Trzeba w tym miejscu jednak wyróżnić kolegę @Malyboss ...bo jemu się chce i chłop przejawia inicjatywę.

 

Może ktoś ma chęć aby trochę bardziej się włączyć w subarowe życie ???..... jak się to rozłoży na 3-4 ogarnięte osoby to jest to wszystko do przeskoczenia (raz na jakiś czas wrzucić ciekawy temat, fotorelację czy inną ciekawostkę) ... i tak jak Łukasz sugerował, żeby forum nie zaniedbywać..... ale póki co nikomu się nie chce....takie poniedziałkowe przemyślenia ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 30.06.2018 o 19:36, fiku napisał:

spadek aktywności na forum już nastąpił...odkąd Prezes założył konto na fb

 

Nie tylko Prezes... również odkąd SKP założyło tam konto ;) 

 

W dniu 2.07.2018 o 12:17, Machoń napisał:

ja kiedyś prosiłem, żeby znalazły się osoby do moderowania FB SKP ale odpowiedź była negatywna i jakoś nikomu się nie paliło więc przeszło to bez echa, w zasadzie teraz to już nikogo nie ma kto by mógł pomóc w tej materii....

 

@Machoń, ja założyłem konto na Fb jeszcze później niż Ty ;)  A o potrzebie moderowania konta SKP na Fb to pierwsze słyszę... :blink: Może mnie to jakoś ominęło, nie wiem. Jeśli jest taka potrzeba, to trzeba o tym mówić - na pewno znajdą się osoby z naszego grona, chętne aktywnie włączyć się w temat. Na przykład ja - chętnie pomogę, oczywiście, że tak :thumbup:

 

W dniu 2.07.2018 o 12:17, Machoń napisał:

forum też "trochę" zdechło a i FB nie wiadomo ile pociągnie w takiej formie

 

Eeee, no nie demonizujmy aż tak bardzo. Ludzie są jak stare dętki - trzeba ich czasem "podpompować" - inicjatywą również ;)

 

W dniu 2.07.2018 o 12:17, Machoń napisał:

Trzeba w tym miejscu jednak wyróżnić kolegę @Malyboss ...bo jemu się chce i chłop przejawia inicjatywę

 

Ach, dziękuję :D Nie spodziewałem się :biglol:  

 

W dniu 2.07.2018 o 12:17, Machoń napisał:

Może ktoś ma chęć aby trochę bardziej się włączyć w subarowe życie ???..... jak się to rozłoży na 3-4 ogarnięte osoby to jest to wszystko do przeskoczenia (raz na jakiś czas wrzucić ciekawy temat, fotorelację czy inną ciekawostkę) ...

 

Na mnie oczywiście można liczyć, jak najbardziej :) 

 

W dniu 2.07.2018 o 12:17, Machoń napisał:

tak jak Łukasz sugerował, żeby forum nie zaniedbywać....

 

Tak jest - bynajmniej, nie zaniedbywać!! Jak sięgnę pamięcią, to dwa - trzy lata temu sporo zamieszania tutaj było i sporo się działo. Nie wierzę, że spadek aktywności nastąpił tylko stricte przez założenie konta SKP na Fb - bo jak rzekłeś - Darek - tam też jest - hmm, delikatnie mówiąc - średnio. Ale nie podoba mi się to, że na profil SKP jest coś wrzucane, a tutaj już nie. To jest błąd. I dlatego ten nasz podkarpacki wątek trochę zdechł. Trzeba to poprawić, koniecznie!! Tym bardziej, że frekwencja na spotach dopisuje - więc chyba nie tutaj leży problem.

 

W dniu 2.07.2018 o 12:17, Machoń napisał:

póki co nikomu się nie chce....takie poniedziałkowe przemyślenia ;)

 

Ciężki poniedziałek był, chyba ;) 

 

15 godzin temu, wujek19922 napisał:

ja już wprawdzie subaru już nie mam

 

...ale zawsze ponownie możesz mieć ;) 

 

15 godzin temu, wujek19922 napisał:

pomóc zawsze mogę, fotorelacja zawsze spoko i temat jakiś ciekawy zarzucę

 

I o to chodzi :thumbup:

 

11 godzin temu, Adventure184 napisał:
15 godzin temu, wujek19922 napisał:

ja już wprawdzie subaru już nie mam :( ale pomóc zawsze mogę, fotorelacja zawsze spoko i temat jakiś ciekawy zarzucę :)

Co to, co to się staneło ? :)

 

Ano coś złego chłopa opętało... ;)  Może @Merfi znajdzie jakie antidotum na tę przypadłość?? :D 

 

 

Reasumując - na obecną chwilę sugerowałbym podliczyć głosy w temacie wyjazdowego spota (chodzi o głosowanie, które było na profilu SKP na Fb) i podziałać coś w tym temacie - @Machoń i @Wojtasec. Jak trzeba się czymś zająć - to piszcie. Zadeklarowałem się do pomocy już wcześniej.

 

I nie rozumiem też, czemu nikt tego tutaj nie wrzucił - nie wiem, czy powinienem, ale na Fb się pojawiło - więc zamieszczę. To w końcu też jakaś forma spotu, prawda??

 

7.png.2fa9f501e8688189e214366b5e4dd6b5.png

 

 

Edytowane przez Malyboss
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, Adventure184 napisał:

Co to, co to się staneło ? :)

 
powrót do najlepszego auta na świecie jakim jest Golf! znaczy eee Skoda oczywiście :biglol:

ale tak serio, to z przyczyn natury różnej zdecydowałem się na powrót na Golfa bo jest po prostu znaczenie fajniejszym samochodem na co dzień a Subaru idzie pod młotek. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, fiku napisał:

No i jest kolejnyemoji41.png tym razem wypada, podczas mojego urlopu w Wiśleemoji6.png

 

Znaczy, że lecimy na spot SKP po drodze z lotniska Świdnik... Czyli wychodzi na to, że znowu na spocie Subaru pojawię się Punto :biglol:

 

Edytowane przez Malyboss
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.07.2018 o 12:30, Adventure184 napisał:

Co to, co to się staneło ? :)

Last edition ;)

W dniu 4.07.2018 o 09:08, wujek19922 napisał:

zdecydowałem się na powrót na Golfa

Stara miłość nie rdzewieje? :biglol:

W dniu 4.07.2018 o 09:08, wujek19922 napisał:

Subaru idzie pod młotek

Jakiś link można?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Adventure184 napisał:

Możemy przyjechać na imprezę firmową - i zrobić "alkospot" lub "spot bezsamochodowy" :)

Niestety impreza zamknięta, ale jeszcze nie raz jakiegoś alkospota zrobimy :)

Co do Golfa, po prostu jest to lepsze auto jako daily drvie, które daje i tak przeogromną frajdę z jazdy :)

Jak już będzie wystawiony na pewno wrzucę linka. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, wujek19922 napisał:

Jak już będzie wystawiony na pewno wrzucę linka. 

Rozumiem, że za upalanie cena będzie odpowiednio obniżona ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Adventure184 napisał:

Możemy przyjechać na imprezę firmową - i zrobić "alkospot" lub "spot bezsamochodowy" :)

 

40 minut temu, wujek19922 napisał:

Niestety impreza zamknięta, ale jeszcze nie raz jakiegoś alkospota zrobimy :)

 

...jak zamknięta, to sobie otworzymy... ;) 

 

7 godzin temu, Guliwer napisał:

Stara miłość nie rdzewieje?

 

Na to wygląda... ;) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe jeśli chodzi o cenę to nie :P bo wolę kupić samochodu upalany, ale zadbany w takim sensie że ktoś kto to robił miał głowę na karku niż auto tzw. upalane po chamsku. 

ja uważam że o swój samochód dbałem, olej wymieniany co 6k km zawsze odpowiednio gaszony i rozgrzewany, wszystko co miało być do zrobienia robiłem na czas a nawet dużo wcześniej niż sytuacja tego wymagał 

dodatkowo bardzo dużo dodatków dokupiłem, w tym klapa z spojlerem za którą w ASO zapłaciłem niebotyczną sumę, oraz wydech, felgi i jeszcze parę innych ciekawych dodatków 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja to wiem i dlatego czekam na cenę, bo mam w rodzinie zainteresowanego, tylko jak przeczyta, że STI nie nadaje się na daily, to kicha, bo robi służbowo kilka tysi miesięcznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę o głos w dyskusji i sugestie co do wyjazdowego spota. Również na FB.

Napiszcie czy z noclegiem i jaką dokładnie miejscówkę widzicie. Chcemy mieć orientacyjną wiedzę co i jak.....  jakie terminy Wam pasują itd. Liczymy też na wasze pomysły,

Wiem, że wszystkim nie dogodzi ale krótki research będzie pomocny ;) 

 

_DSC0605.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 7.07.2018 o 13:24, Machoń napisał:

Proszę o głos w dyskusji i sugestie co do wyjazdowego spota. Również na FB.

Napiszcie czy z noclegiem i jaką dokładnie miejscówkę widzicie. Chcemy mieć orientacyjną wiedzę co i jak.....  jakie terminy Wam pasują itd. Liczymy też na wasze pomysły,

Wiem, że wszystkim nie dogodzi ale krótki research będzie pomocny ;) 

 

_DSC0605.JPG

Temat przeniósł się trochę na fb, dorzucam to listę chętnych na wyjazd do Polańczyka:

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1KtGA9btO0q9rcUF6G1SaLq28qxfkHtojdzfA_31IayY/edit?usp=sharing

 

Przeklejam post Leszka:

"Więc tak: miejsce grilowe jest gratis ale ogolno-dostepne, no i nie jest jakieś wielkie ale damy radę. Zawsze można rozpalić tradycyjne grille, albo zrobić ognisko (nie wiem czy jest wydzielone miejsce) 1f609.png;) co do ceny to wyjsciowo 60zl osoba (ale będę twardo negocjował 1f61b.png:p) opłata klimatyczna 1zl/osoba, nie wiem jak parking i pole namiotowe ale jutro się dowiem. Jak ktoś coś jeszcze chce wiedzieć to pytać, pisać. Jutro będą konkrety. 

Prośba do was, róbcie listę chętnych i chciałbym żeby była jak najbardziej wiarygodna. Jeśli będzie możliwość to jutro wstępnie zarezerwuje 4 największe dostępne domki na okres tygodnia (może dwóch) aby mieć czas i wiedzieć ile osób będzie i potwierdzić

Tu jest info ma temat ośrodka"

https://www.zaklepnocleg.pl/wpis/brzoza-osrodek-wypoczynkowy-nad-solina,text,4466.html

 

 

 

  • Super! 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 7.07.2018 o 13:24, Machoń napisał:

Proszę o głos w dyskusji i sugestie co do wyjazdowego spota. Również na FB.

Napiszcie czy z noclegiem i jaką dokładnie miejscówkę widzicie. Chcemy mieć orientacyjną wiedzę co i jak.....  jakie terminy Wam pasują itd. Liczymy też na wasze pomysły,

Wiem, że wszystkim nie dogodzi ale krótki research będzie pomocny ;) 

 

 A więc tak - termin już ustaliliśmy - 25-26 sierpnia (sobota i niedziela) na sobotnim spocie. Oczywiście z noclegiem - chyba, że ktoś nie reflektuje. W końcu będzie można spożyć spokojnie % w zacnym, subarowym gronie  :drinks: No bo wiecie sami jak jest - bez browarka nie chodzi spawarka ;)  Heheheh

Zasięgnąwszy informacji i skonsultowawszy (przepraszam za wulgaryzm) temat z kilkoma osobami - @Maciek Niemy, @Merfi, @Machoń - dobrym pomysłem jest następujący plan:

1. spotkanie 25.08 koło 11:00 - 12:00 w sobotę pod jakim super hiper marketem w Lesku;

2. przejeżdżamy konwojem pętlę bieszczadzką, po drodze robimy jakieś dwa - trzy przystanki na cygara, zdjęcia, etc.;

3. zajeżdżamy do Polańczyka do Oberży "Zakapior" na obiad;

4. potem lecimy już do miejsca, gdzie będziemy nocować - rozpalamy grilla, instalujemy się w domkach, otwieramy flakony z zawartością C2H5OH, i tak dalej. A co to będzie za miejsce? Okaże się - myślę - w przeciągu dwóch - trzech dni, jesteśmy akurat trakcie ogarniania tematu.

 

W dniu 8.07.2018 o 20:15, Adventure184 napisał:

Temat przeniósł się trochę na fb, dorzucam to listę chętnych na wyjazd do Polańczyka:

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1KtGA9btO0q9rcUF6G1SaLq28qxfkHtojdzfA_31IayY/edit?usp=sharing

 

Tak jest - dopisujmy się, żebyśmy wiedzieli, ile nas jest.

 

Dodaję też parę zdjęć z sobotniego spota - resztę pewnie @Machoń na Fb wrzuci. Na jednym z nich widać, jak Prezes prowadzi twarde negocjacje z FHI w Japonii... A na innym Legaca w obstawie z dwóch Forków ;) Enjoy !!

 

IMG_001.thumb.JPG.911f6dcca8fb76c6f9d39f743e7a746f.JPG

IMG_002.thumb.JPG.c8db91048cef10d0d4e83aa5c62e06fa.JPG

IMG_003.thumb.JPG.7d171c086c07684e64d118d5d903ae5a.JPG

IMG_004.thumb.JPG.34b69716d65c3fbfe96e32282492e100.JPG

IMG_005.thumb.JPG.ed00810843719701dad22f2367055f31.JPG

IMG_006.thumb.JPG.91e7c2d032ba0a63040cf412a273706f.JPG

IMG_007.thumb.JPG.272f1e94d1820ed0e70edbb7f8c8713d.JPG

IMG_008.thumb.JPG.066156d6135a003d8d51862249b867ba.JPG

IMG_009.thumb.JPG.f7cc5a0213d9b88f459a6cbddd9c3d3a.JPG

IMG_010.thumb.JPG.9e0db10309e617f8dab7f48ef2d99734.JPG

IMG_011.thumb.JPG.d9590db811f58cf8eaf2d9e90a01493b.JPG

IMG_012.thumb.JPG.a92b3898d1d43b965ccc61277578abf7.JPG

 

 

 

 

 

Edytowane przez Malyboss
  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Krzysiu z tego co mi kiedyś mówiłeś to Subarką jeździ teraz twój tato? 

Może Ci pożyczy na weekend :D Jeśli nie, to Golfa przygarniemy i pokochamy jak swojego ;)

Edytowane przez Merfi
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...