Skocz do zawartości

Podkarpackie Spoty Subaru


ukaszWRX

Rekomendowane odpowiedzi

7 godzin temu, Merfi napisał:

I jak tam, jest dzisiaj spot? 

 

7 godzin temu, Guliwer napisał:

Właśnie się skończył, a ja jak $#%&&% akurat nie byłem pod telefonem 

 

6 godzin temu, Merfi napisał:

Jak to skończył?

 

Panowie, spokojnie... :) 

Dzisiaj leciał Rajd Niepodległości w Jaśle. Kto chciał, ten przyjechał pooglądać, to wszystko. Oficjalnie żadnego spotu SKP nie było, inaczej pojawiłaby się jakaś informacja. 

Prawdopodobnie bonusowy spot w RZ w celu odbioru "fatałaszków" będzie za tydzień, ale zaznaczam - prawdopodobnie. @Machoń pewnie da znać co i jak.

 

6 godzin temu, Guliwer napisał:

Panowie się spotkali, obejrzeli klika odcinków Rajdu i rozjechali się do domu.

 

@Guliwer, nie tylko panowie, panie też ;) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, Adventure184 napisał:

Skoro temat bluz już na ukończeniu, to można by zacząć temat Kalendarza SKP 2018.

Ja mogę zająć się drukiem, koszt kalendarza powinien się zmieścić w granicy 20-30 zł za A3 (w zależności od papieru i rodzaju druku).

 

Bardzo dobry pomysł. Jestem za :) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podpowiem tylko tyle, nie udało mi się ogarnąć tego tematu w tamtym roku.Choć bardzo zależało mi na kalendarzu SKP.Przesłałem wybrane w rodzinnym gronie zdjęcia do zaufanej (w tamtym czasie) drukarni i...... dupa.Dzisiaj brakuje mi w nich tylko foty nowych posiadaczy np. Wujka wozu choć też nie bardzo widzę kalendarz bez byłego samochodu Naszej kolezanki @karloszki.

Wysłane przez SM przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, fiku napisał:

Podpowiem tylko tyle, nie udało mi się ogarnąć tego tematu w tamtym roku.Choć bardzo zależało mi na kalendarzu SKP.Przesłałem wybrane w rodzinnym gronieemoji6.png zdjęcia do zaufanej (w tamtym czasie) drukarni i...... dupa.Dzisiaj brakuje mi w nich tylko foty nowych posiadaczy np. Wujka wozuemoji41.png choć też nie bardzo widzę kalendarz bez byłego samochodu Naszej kolezanki @karloszki.

Wysłane przez SM przy użyciu Tapatalka
 

Podeślij mi jedno zdjęcie, postaram się je wydrukować na najbliższy spot.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak coś to ja mogę trochę zdjęć po udostępniać z różnych zlotów / imprez  w tym też trackday'e z Śvidnika gdzie głównymi gwiazdami były nasze Subarowe gwiazdy mam naprawdę tego sporo w bardzo dobrej jakości bo robione full klatką więc nawet jak ktoś chce może sobie bilbord z Subaru wydrukować :biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Guliwer, byłeś na SJS 20 XI? Bo z tego co kojarzę, chyba miałeś taki zamiar...?

 

23 godziny temu, fiku napisał:

Dzisiaj brakuje mi w nich tylko foty nowych posiadaczy np. Wujka wozuemoji41.png choć też nie bardzo widzę kalendarz bez byłego samochodu Naszej kolezanki @karloszki.

 

Może @karloszka będzie tak miła, i coś udostępni ;) 

 

6 godzin temu, Machoń napisał:

Diesel.....bleee..... ale autko ogólnie fajne ;)

 

@Machoń, a po czym wnosisz, że to ropognój... :question:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 20.11.2017 o 10:01, wujek19922 napisał:

jak coś to ja mogę trochę zdjęć po udostępniać z różnych zlotów / imprez  w tym też trackday'e z Śvidnika gdzie głównymi gwiazdami były nasze Subarowe gwiazdy mam naprawdę tego sporo w bardzo dobrej jakości bo robione full klatką więc nawet jak ktoś chce może sobie bilbord z Subaru wydrukować :biglol:

 

Podeślij jakieś jedno "ładne" :biglol: 

Wydrukuje i będzie można porównać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...