Skocz do zawartości

Podkarpackie Spoty Subaru


ukaszWRX

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, Adventure184 napisał:

Cześć

Szukam auta do przejazdu ślubnego w terminie 30.12.2017 - wybór marki jest oczywisty :)

Trasa nie jest długa - Nowa wieś - Rzeszów - Zaczernie, płacę pieniędzmi wódką i jeśli trzeba to olejem :)

 

Ma ktoś w tym dniu kilka wolnych godzin?

 


Chętnie bym pomógł, ale mój srebrny Forek II słabo nadaje się do ślubu :/ 

Tu zdecydowanie wygrywa perłowe STI

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Guliwer napisał:

Spot w listopadzie jest 4 czy 11 listopada?

 

Pierwsza sobota miesiąca wypada 4 XI, ale niech ktoś jeszcze potwierdzi... @Machoń, @Wojtasec ?

 

11 godzin temu, Guliwer napisał:

Na powietrzu, czy w galerii?

 

Raczej tam gdzie zawsze :) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 31.10.2017 o 09:15, fiku napisał:

Ten..emoji6.png

 

Przyczajony Tygrys ;) 

 

W dniu 30.10.2017 o 14:38, wujek19922 napisał:

ja mógłbym zaproponować swój samochód, ale nie wiem czy ktoś będzie chętny na przejazd z firmowym oklejeniem 

 

Bardzo fajnie wygląda z tym oklejeniem :thumbup: Dobra robota.

Ja bym dał jeszcze więcej tego żółtego na budzie + felgi w tym samym kolorze. Ale i tak efekt => super.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Primo: za późno Pan @Machoń publikuje zaproszenia na Forum :( nie każdy jest na FB, używa Tapatalk etc.

Secundo: kurna, przeczytaliśmy za późno i nowy Forek zamiast na spocie kiśnie w garażu :angry:

Tertio: podobno są nielegale na Letisku, a my nic nie wiemy :mellow:

Edytowane przez Guliwer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Guliwer napisał:

Primo: za późno Pan @Machoń publikuje zaproszenia na Forum :(

 

Fakt, trochę późno się to info pojawiło.

 

7 godzin temu, Guliwer napisał:

Secundo: kurna, przeczytaliśmy za późno i nowy Forek zamiast na spocie kiśnie w garażu :angry:

 

Szkoda... :(  Ale co się odwlecze, to nie uciecze :)  Za tydzień zrobimy chyba dodatkowego mini-spota. Zobaczymy jeszcze.

 

11 minut temu, fiku napisał:

Chciałbym podziękować Wszystkim za dzisiejszy spot.Fajnie zobaczyc i poznać nowych nabywców jedynej słusznej marki.

 

Ja również dziękuję wszystkim za miłe spotkanie i pogaduchy wieczorową porą. Dobry klimat jest na tych naszych spotach :thumbup:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, Guliwer napisał:

Primo: za późno Pan @Machoń publikuje zaproszenia na Forum :( nie każdy jest na FB, używa Tapatalk etc.

 

To Ty nie odwiedzasz forum w każdy dzień ??? :blink: To tego się po Tobie nie spodziewałem ! 

 

;)

 

A tak na marginesie możesz założyć sobie FB do kontaktu z nami, nowinkami i spotami lotniskowymi ;) Nie  jest to trudne i nie trwa to długo i nie musisz nic udostępniać... będziesz automatycznie dostawać powiadomienia i zdjęcia i różne ciekawe informacje o motoryzacji.... dużo różnych ciekawych rzeczy. Pomyśl....;)

 

23 godziny temu, Guliwer napisał:

podobno są nielegale na Letisku, a my nic nie wiemy :mellow:

 

W tym roku były pilotażowe pojeżdzawki dla przetarcia szlaków ale jak będą chętni to może zorganizujemy wyjazd większą ekipą..... ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Machoń napisał:

To Ty nie odwiedzasz forum w każdy dzień ??? :blink: To tego się po Tobie nie spodziewałem ! 

W nocy z piątku na sobotę? Sobota to robota, i żeby się oderwać od pługa, to muszę wiedzieć najpóźniej w czwartek :P

 

Godzinę temu, Machoń napisał:

A tak na marginesie możesz założyć sobie FB do kontaktu z nami, nowinkami i spotami lotniskowymi ;) Nie  jest to trudne i nie trwa to długo i nie musisz nic udostępniać... będziesz automatycznie dostawać powiadomienia i zdjęcia i różne ciekawe informacje o motoryzacji.... dużo różnych ciekawych rzeczy. Pomyśl....;)

Chyba musimy się spotkać i pogadać, ale to będzie problem , bo za blisko siebie mieszkamy :biglol:

 

Godzinę temu, Machoń napisał:

W tym roku były pilotażowe pojeżdzawki dla przetarcia szlaków ale jak będą chętni to może zorganizujemy wyjazd większą ekipą..... ;)

No tak do mnie mów, silnik już prawie dotarty, opony nabrały rumieńców, jeszcze tylko zakucie silnika, remap i jazda :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, Guliwer napisał:

Chyba musimy się spotkać i pogadać, ale to będzie problem , bo za blisko siebie mieszkamy :biglol:

 

No tak, to jest duży problem.....:biglol: ale będzie wkrótce spot extra w RZ celem odebrania bluz więc jest okazja ;) @Malyboss nawiguje temat.... bądź czujny i monitoruj sytuację 

 

18 godzin temu, Guliwer napisał:

No tak do mnie mów, silnik już prawie dotarty, opony nabrały rumieńców, jeszcze tylko zakucie silnika, remap i jazda :D

 

A tam będziesz kuł... swapa zrób od razu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Machoń napisał:

No tak, to jest duży problem.....:biglol: ale będzie wkrótce spot extra w RZ celem odebrania bluz więc jest okazja ;) @Malyboss nawiguje temat.... bądź czujny i monitoruj sytuację

Ja mam prywatny spot w RZ w środę, w sobotę mam córkę na głowie, więc jak będzie Was chciała poznać, to przyjadę :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, Guliwer napisał:

Ja mam prywatny spot w RZ w środę

 

O proszę..... wybraniec :D 

 

23 godziny temu, Guliwer napisał:

 w sobotę mam córkę na głowie, więc jak będzie Was chciała poznać, to przyjadę :P

 

Wszystko zależy od @Malyboss..... Jak dostanie fatałaszki do ręki i sprawdzi czy wszystko gra to spot będzie ;)

Ale śledź uważnie temat bo nie znasz dnia ani godziny :ph34r: :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serdecznie witam Szanowne Grono!

 

W dniu 7.11.2017 o 11:50, Machoń napisał:

Wszystko zależy od @Malyboss..... Jak dostanie fatałaszki do ręki i sprawdzi czy wszystko gra to spot będzie ;)

 

Miło mi poinformować, że projekt został zrealizowany, a "fatałaszki" odebrane :yahoo:

 

"Fatałaszki", heheheheh   :biglol:

 

5a04e2847156a_GotoweBluzy.thumb.jpg.3afed2b375db3559cabee993252e6599.jpg

 

Przy odbiorze sprawdzone wszystko pod kątem: ilość / kolor / ksywa. Tutaj wszystko się zgadza, bo zapakowane są tak, że nicki widać przez folię (taka była sugestia z mojej strony, i tak zostało to zrobione). Jedyne czego nie mogłem zweryfikować według listy - to rozmiary, bo musiałbym każdą wyciągać z folii osobno, a potem ją z powrotem zapakować. Ale bądźmy dobrej myśli, żadnej "wtopy" ze strony producenta być nie powinno. Jakby się coś ewentualnie nie zgadzało, to będziemy każdy przypadek prostować indywidualnie.

Teraz tylko pozostaje ustalić jakiś termin dodatkowego ekstra spota na odbiory - @Machoń, @Wojtasec - zaproponujecie coś?

W sobotę z tego co wiem, leci Rajd Niepodległości w okolicach Jasła - czy ktoś się wybiera? Bo lecąc do Jasła od Tarnobrzega i tak prawdopodobnie przejeżdżałbym przez Rzeszów, ale głowy nie daję ;) 

 

 

 

 

 

  • Super! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...