Skocz do zawartości

Podkarpackie Spoty Subaru


ukaszWRX

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Zachar napisał:

A ten mroczny rydwan ktoś zna? 

 

Fajne, wysoko stoi;)

 

Rzeczywiście, mroczny... Może jakiś fan black metalu się nim porusza... :biglol:

Który w dodatku nie mógł się zdecydować, jakie ostatecznie felgi założyć ;) 

 

2 godziny temu, fiku napisał:

@Malyboos a jak tam bulgotemoji6.png

 

Na razie czekam cierpliwie, aż Doktor @M@kul będzie miał wolny termin, i dostępny stół operacyjny :)

Co się odwlecze, to nie uciecze :thumbup:

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, Malyboss napisał:
2 godziny temu, fiku napisał:

@Malyboos a jak tam bulgotemoji6.png

 

Na razie czekam cierpliwie, aż Doktor @M@kul będzie miał wolny termin, i dostępny stół operacyjny :)

Co się odwlecze, to nie uciecze :thumbup:

hehe ćwiczę Twoją cierpliwość jak chyba mało kto :D ale tak jak mówisz... w końcu  przyjdzie na niego pora :)

 

 

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.09.2017 o 09:24, Machoń napisał:

A takiego @Guliwer masz ? :biglol:

Bez "tablic" to mogę Ci wkleić parę stron, bo często bywam tu i tam :P

p.s. na Słowacji to jakoś tak dziwnie nowsze modele latają...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Guliwer napisał:

Bez "tablic" to mogę Ci wkleić parę stron, bo często bywam tu i tam :P

 

 

Jak to bez tablic ? Przecież zostawiłem oznaczenie miasta :angry: Po co Ci cyferki ? Przecież widać, że to nasi ", lokalni subarowicze :D Ty to się nie umiesz bawić :P:biglol:

Poddajesz się ? B)

 

A takiego masz ? 

 

IMG_20170518_172151.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Machoń napisał:

Jak to bez tablic ? Przecież zostawiłem oznaczenie miasta :angry: Po co Ci cyferki ? Przecież widać, że to nasi ", lokalni subarowicze :D Ty to się nie umiesz bawić :P:biglol:

Zabawa zabawą, ale jak czuć spaliny to już rywalizacja :D niejednemu psu Burek :P ja np. złapałem czarnego RK.... z boxem na Krakowskiej i bez boxa na Legionów. Wkleję bez cyferek i będę miał dwa :rolleyes: Uczciwość? :biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Guliwer napisał:

Zabawa zabawą, ale jak czuć spaliny to już rywalizacja :D niejednemu psu Burek :P ja np. złapałem czarnego RK.... z boxem na Krakowskiej i bez boxa na Legionów. Wkleję bez cyferek i będę miał dwa :rolleyes: Uczciwość? :biglol:

 

Pewnie, że uczciwość ! Jeden był z boxem, drugie nie.... :biglol: No chyba nie chodzi o wklejanie fotek tego samego auta ? .... bez sensu ;) " Moje" autka się różnią.... w innym przypadku gdyby były identyczne to trzeba przecież je czymś odróżnić, np. cyferkami....:biglol: 

 

Osiągnęliśmy w tej dyskusji LEVEL:  MASTER :biglol:

 

A takiego masz ?

 

 

IMG_20170726_132255.jpg

IMG_20170726_132433.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Emil3371 napisał:

Witam. I jak jest z tą rozmiarowka bluz w rzeczywistości? 

 

Link 

 

https://forum.subaru.pl/topic/38849-podkarpackie-spoty-subaru/?do=findComment&comment=2619256

 

Jutro powinniśmy się czegoś dowiedzieć odnośnie testowo wykonanych bluz do przymiarki. Dam znać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj zaszczycił mnie swoją obecnością w moim miejscu zamieszkania forumowicz @Guliwer   :thx:

Dziękuję za miłe pogaduchy południową porą na tematy przeróżne, te bardziej związane - jak i te mniej związane z Subaru :) 

No i zapraszamy na najbliższego, październikowego spota do Rzeszowa - najlepiej już nowym Foresterem - może w końcu się uda :) 

Mam nadzieję, że zdążysz odebrać na czas - to wtedy flaszkę szampana rozbijemy na spocie o burtę, żeby dobrze "pływał"  :thumbup: 

Niech FHI zgęszcza tam ruchy z wydaniem samochodu, bo inaczej to  :yellowcard:

Albo będzie tam @Machoń interweniował - a wtedy to już nie będzie to takie zabawne...  :biglol:

 

59c18cca34c74_SKPGuliwerwTbg1.thumb.JPG.31371e5c4442a832537c15b7925cb244.JPG

 

 

 

 

Edytowane przez Malyboss
  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uprzedził mnie Kolega, ale jak późno wraca się do domu, to samemu jest się sobie winnym, ale to życie w stolycy tak wysysa.

p.s. ale że dali Dwójkę, szacun.

p.s. mają kasę bo z (dzięki) WBK dilerzy podnieśli opłaty za leasing.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.09.2017 o 16:32, rześki napisał:

 

Ja bym się bardzo chętnie pojawił, ale niestety tym razem raczej nie dam rady :(

 

21 godzin temu, wujek19922 napisał:

ja! :) i nawet pojawię się na chwilę na trasie przed zawodami :D:yahoo:

 

@wujek19922, tylko asfaltu nie zwiń, bo impreza nie wypali... :biglol:

 

 

 

Teraz coś w temacie bluz SKP. Dostałem dzisiaj z rzeszowskiego Cutline dwie testowe bluzy - białą w rozmiarze XL i grafitową w rozmiarze L.Ponieważ były pytania dotyczące rozmiarów, wrzucam poniżej kilka zdjęć. Trochę podłej jakości, ale jak będzie trzeba to zrobię lepsze. Może pomoże to komuś podjąć decyzję.

Natomiast niezależnie od powyższego, obydwie bluzy testowe pojawią się razem z moją skromną osobą na najbliższym spocie w Rzeszowie, który pewnie wypadnie w sobotę 7 X. Będzie je można wtedy przymierzyć i podjąć ostateczną decyzję, co do rozmiaru. Oczywiście, w każdym innym momencie bluzy są dostępne do przymiarki w moim miejscu zamieszkania (Tarnobrzeg). W razie czego - proszę o kontakt. Bywam czasami w różnych okolicach podkarpacia, więc wszystko jest możliwe ;)

Bluzy są fajne, całkiem spoko wykonane - materiał gruby, powinien się sprawdzić w okresie późna jesień / zima / wczesna wiosna. Zależnie od osobistych preferencji :) 

 

 

59cab79a9b91b_SubaruBluzaSKPBiaaXL01.thumb.JPG.68ccade636806efad8afcd321732ea43.JPG59cab79fb6405_SubaruBluzaSKPBiaaXL02.thumb.JPG.b40652f14c23f2d162d247707636d98d.JPG59cab7a51132f_SubaruBluzaSKPBiaaXL03.thumb.JPG.5dd4c892f43d54cfaf927c5857d6cab5.JPG59cab7abee8fe_SubaruBluzaSKPGrafitL01.thumb.JPG.934868bd57190bab883efc7438543c8c.JPG59cab7b015e90_SubaruBluzaSKPGrafitL02.thumb.JPG.6d1df4447a860f1775854ededbc04a46.JPG59cab7b43f01c_SubaruBluzaSKPGrafitL03.thumb.JPG.e0f6f2a0c359b0e8de90aa30eafe01c7.JPG

 

 

 

 

 

Edytowane przez Malyboss
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co udało mi się dowiedzieć to na niedzielnej imprezie w izdebkach japońskie Safty Cary będą wiodły prym :) skład safty car'ów
- Nissan GTR "Rockit"
- Mitsubishi Lancer Evo X FQ400
- i moja biała niunia Subaru WRX STI 2016 :)

kto ma ochotę zaglądnąć zapraszam serdecznie :)

IMG-3928.JPG

IMG-3929.JPG

Edytowane przez wujek19922
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...